29. 05. 2020 Vilma 21°C Prehánky

Vitajte doma s Galvani HOME

Autor: Danka, Foto: galvanihome.sk
gh billboard

Zdroj: galvanihome.sk

HĽADÁTE PRE VAŠU RODINU NOVÝ ZAČIATOK?

Ideálne miesto vám ponúka Galvani HOME. 
Aj Vy  práve teraz hľadáte kvalitné a hlavne moderné bývanie za prijateľnú cenu?  V takom prípade ste tu na správnej adrese. V prípade každého realizovaného projektu spoločnosťou MartinDevelopment, je prioritou spoločnosti dôraz na strategicky výhodnú lokalitu. V obľúbenej Bratislavskej mestskej časti Ružinov, vyrastá nové bývanie vhodné ako pre rodiny s deťmi tak aj pre slobodných pod názvom Galvani HOME.  Práve názov projektu odkazuje na  vychýrenú lokalitu a snahu developera vytvoriť obyvateľom príjemné miesto pre život.  Na svoje si tu príde naozaj každý.  

cam29web

Zdroj: galvanihome.sk

 MODERNÁ, MLADÁ A PULZUJÚCA ŠTVRŤ

  • S dokončenou výstavbou

  • Komunitná záhrada - súčasťou komplexu je aj niekoľko zelených striech, ktoré by mali vniesť do komunity vyšší komfort bývania a zlepšenie životného prostredia 

  • Vždy v centre diania -  nákupná, relaxačná a oddychová zóna.  Množstvo nákupných centier je vzdialených iba pár minút chôdze. V bezprostrednej blízkosti domu nájdete tiež supermarket, kaviarne aj reštaurácie. Najmä rodiny ocenia, že blízkom okolí domu sa nachádzajú materské, základné aj stredné školy, gymnázium aj vysoká škola. Práve táto lokalita je bohatá na parky, rekreačné zóny, posilňovne a rôzne športoviská , ktoré čakajú práve na Vás.  Samozrejmosťou v okolí je aj viacero detských ihrísk, kde sa určite vyšantia vaše detičky.

  • Úspora času – práve poloha komplexu Galvani Home Vám zabezpečí efektívnu dopravu pešo, mhd aj autom. Na mestskom obchvate budete z domu za 3 minúty (napojenie na D1 a D2), priamo v centre mesta budete tak behom chvíľky. V blízkosti sa nachádza taktiež bratislavské letisko.

  • V okolí sa nachádza nespočetne veľa pracovných príležitostí. Zamestnávatelia ako HP, Oracle, Puma, Karireal a iní... 

cam28web

Zdroj: galvanihome.sk

ČO PONÚKAME? 

  • Komfortná rozloha bytov
  • Vlastné kúrenie

Vzdušné a priestranné byty s rozlohou 40 - 120 m2 sú dokončené do štádia štandard. Do ceny bytu sú započítané podlahy, dvere, sanita a obklady. Nechýba balkón, loggia, alebo terasa. Väčšina bytov má aj samostatný šatník.  Byty disponujú podlahovým kúrením s reguláciou v každej miestnosti. Samozrejmosťou je aj vlastný systém ohrevu vody v každom byte. Ďalšou výhodou je možnosť zakúpiť si parkovacie miesto ku každému bytu (možnosť vonkajšieho parkovacieho státia alebo garážové miesto) – nie je to však podmienkou pri kúpe bytu. V objekte nájdete aj priestory pre drobné prevádzky.

cam24web

Zdroj: galvanihome.sk

 

 

Napíšte komentár