Thermalpark Dunajská Streda

Autor: Claudinka, Foto: thermalpark.sk
Adresa:Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda Telefón:031 551 00 96, 031 552 41 91 E-mail:info@thermalpark.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Pozývame Vás na príjemný výlet do srdca Žitného ostrova do Thermalparku v Dunajskej Strede.

V Thermalparku Dunajská Streda je využívaná termálna voda s vysokou koncentráciou minerálnych látok z vrtu vyvierajúceho priamo pri Hoteli THERMALPARK **. Návštevníkom, túžiacim po osviežení sú k dispozícii štyri vnútorné bazény a šesť vonkajších bazénov. Navštívte nás a presvedčte sa, že naša termálna voda je vhodná nielen na plávaniea čľapkanie sa, ale má priaznivé účinky aj na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia. Celý wellness komplex je bezbariérový, pri bazéne Rotunda je špeciálne pohyblivé sedadlo (výťah) do vody pre osoby s invalidným vozíkom.

Začiatkom hlavnej sezóny v roku 2012 bola dokončená rekonštrukcia a výstavba nových vonkajších bazénov. Pre najmenších to znamená bezstarostné čľapkanie sa v príjemnom zelenom prostredí. Nová šmykľavka v strede detského bazéna s novou technológiou je absolútnym favoritom ratolestí.

Pre starších návštevníkov, ktorí si chcú užiť blahodarné účinky našej termálnej vody, je zase v ponuke relax na absolútne novej úrovni. Sedacia časť relaxačného bazéna s horúcou liečivou, vysoko mineralizovanou vodou bola rozšírená o nové pohodlné sedacie plochy. Celé prostredie bazéna dostalo príjemný južanský charakter s priateľskými teplými farbami.

Pre kúpaniachtivých, ktorí hľadajú vodnú zábavu vrelo sa odporúča väčšia časť spomínaného relaxačného bazéna. Početné pestré vodné atrakcie, dobre známy veľký tobogan a ozajstná letná atmosféra s bezkonkurenčným výhľadom na naše jazierko so zeleným ostrovom bude pre Vás ako balzam na dušu.

V tesnej blízkosti týchto bazénov je vybudovaná obrovská terasa s letným barom a pekným výhľadom na celé okolie.

Celoročné bazény

 1. Krytý welness bazén - umiestnený vnútri, teplota vody 30 - 32°C, hĺbka vody 115 cm

 2. Malý krytý plavecký bazén - umiestnený vnútri, teplota vody 28°C, hĺbka vody 147 cm

 3. Malý krytý detský bazén BABY- umiestnený vnútri, teplota vody 30 - 32°C, hĺbka vody 22 cm

 4. Krytá Rotunda interiérová časť - umiestnený vnútri, teplota vody 36 - 40°C, hĺbka vody 128 cm

 5. ROTUNDA exteriérová časť - umiestnený vonku, teplota vody 36 - 40°C, hĺbka vody 128 cm

 6. Kľudový relaxačný bazén - umiestnený vnútri, teplota vody 36 - 38°C, hĺbka vody 93 - 105 cm

 7. Taliansky bazén - umiestnený vonku, teplota vody 28°C, hĺbka vody 115 - 165 cm

 Sezónne bazény

 • Rekreačný bazén s tobogánom - umiestnený vonku, teplota vody 27 - 30 °C, hĺbka vody 57 - 100 cm

 • Detský bazén so šmykľavkou - umiestnený vonku, teplota vody 30 - 32 °C, hĺbka vody 50 cm

 • Veľký plavecký bazén - umiestnený vonku, teplota vody 24 °C, hĺbka vody 110 - 200 cm

Wellness

Bez ohľadu na počasie krytý wellness centrum láka návštevníkov, ktorí hľadajú vodnú zábavu a špeciálne vodné atrakcie. Vo wellness bazéne sa nachádzajú chrliče, vodné delá, jaskyňa s vodopádom, zrýchľovací kanál, masážne ležadlá alebo perličková kúpeľ. Tu si nájdu všetky vekové skupiny svoju zábavu. Liečivé účinky našej vysoko mineralizovanej termálnej vody si môžete užiť v krytej Rotunde, ktorá má aj vonkajšiu časť, kam sa dá vyplávať. Pri wellness bazéne sa nachádza menší krytý plavecký bazén a jeden bazén pre najmenších s veľkým množstvom denného svetla. Saunový svet s troma rôznymi druhmi sáun a s ochladzovacím bazénom, morský kúpeľ, a magnetoterapia BEMER spolu s masážami Vám zaručia bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie. Celá budova wellness komplexu je bezbariérová, pri bazéne Rotunda je špeciálne pohyblivé sedadlo (výťah) do vody pre osoby s invalidným vozíkom.

Ubytovanie

Hostia ubytovaní v našich zariadeniach automaticky dostanú celodenné vstupy počas celej doby ich dovolenky ZADARMO.

 • Dvojhviezdičkový hotel je súčasťou hlavnej budovy kúpaliska, ktorá bola zrekonštruovaná v roku 2004. Počas rekonštrukcie bola vytvorená hotelová časť, ktorá pozostáva zo 16 izieb pre 35 hostí. Hotel ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách, z ktorých dve boli vytvorené špeciálne pre telesne postihnuté osoby.

 • Penzión sa nachádza v zadnej časti areálu v tichom prostredí, ďaleko od hlučných miest a poskytuje pre návštevníka kľud a pohodlie. Hostia sa môžu ubytovať v ôsmich dvoj- a trojposteľových izbách a v jednom krásnom, priestrannom apartmáne.

 • Autokemping – Pre návštevníkov autokempingu je ubytovanie možné počas celého roka. Od apríla vzadu areáli a cez zimu vpredu vedľa hlavnej budovy. Na území kempingu sa nachádzajú sociálne miestnosti (zvlášť aj pre invalidov s kuchyňou, teplou a studenou vodou, toaletami. Je tu možnosť varenia v prírode. Použitie prenosných grilov a roštov ponúkaných v obchodnej sieti je povolený. Psíčkari – Váš miláčik môže dovolenkovať spolu s vami.

Otváracia doba

Pondelok - Nedeľa: 09.00 - 21.00 h
Sauna Po - Pia 13.00 - 20.00 h
So - Ne 10.00 - 20.00 h

Aktuálny cenník - TU

 

 

Mapa: N 47° 59′ 10″ E 17° 36′ 32″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Zuzana Halásová 02.12.2019, 07:49

  V lete je to fajn, len je to preplnené.
  V zime ešte preplnenejšie.

 • Elena Bolfová 31.12.2018, 15:41

  V thermalparku sme boli v jesennom obdobi a hoci bolo chladnejsie, nedalo sa nevyskusat plavanie aj vo vonkajsich bazenoch.
  Maly nemal ani rok.
  Odporucam nezabudnut si vziat so sebou zupan pre pohyb medzi bazenmi.

 • Zuzana 02.12.2018, 22:14

  jednoznacne odporucam , kazdy si tam najde to svoje

 • Stanislava 05.01.2018, 03:08

  Naj letné kúpalisko, aj keď je veľa ľudí, stratia sa v priestore

 • Kristina 04.01.2018, 09:10

  vyborna cena, vyborny thermalpark :) parkovne na den je 1 euro, co je ok, vyborne langose cez leto :) vela bazenov, vela priestoru na lezanie a v zime tepla voda vo vnutornych bazenoch. Naozaj skvele a chodime sem velmi casto :)

 • Vierka 29.12.2016, 12:50

  Vcelku pekné veľké kúpalisko, nám však nevyhovovala teplota vody v bazénoch, ktoré sú určené deťom, zdala sa nám veľmi studená na to, že je to termálne kúpalisko. Vo vnútri je teplota vody výborná, ale vonku nám to prekážalo. (a v lete človek radšej trávi čas vonku na čerstvom vzduchu ako zatvorený kdesi vo vnútornom bazéne)

 • Sissi 04.12.2016, 18:53

  celkom fajn aquapark hlavne kvoli priaznivej cene

 • Karolina 23.12.2015, 20:24

  Máme samé príjemné spomienky na tento Termalpark v Dunajskej Strede. Veľmi vysoká kvalita služieb :) Množstvo bazénov s vysokou kvalitou.

 • Jana 11.12.2015, 17:37

  Super kupalisko za naozaj dobru cenu oproti konkurencii. Urcite odporucam

 • Martin 07.12.2015, 23:08

  Fajn kúpalisko, či už vonkajšie bazény, alebo vnútorné. Len sa mi nepáči, že plavčík z vonkajšieho bazéna vyháňal deti do 6 rokov, vraj môže mať voda nepriaznivý vplyv na ich zdravie (urobil tak až poobede a celý deň tam tie deti veselo plávali), myslím, že takéto upozornenia by mali byť viditeľnejšie označené na tabuliach, lebo nie každý ked príde na kúpalisko tak študuje drobné značky na tabuli pri každom bazéne. K vnútornému bazénu nemám výhrady.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár