10. 07. 2020 Amália 35°C Jasno

Vista - jazyková škola

Autor: Zuzka, Foto: vista.sk
Adresa:Moldavská cesta 49, Košice Telefón:+421 55 622 55 77 E-mail:vista@vista.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:
vista logo

Zdroj: vista.sk

VISTA je licencovaná jazyková škola v pobočkách na celom Slovensku. Je založená  na praktickom využívaní cudzej reči priamo na hodine. VISTA  študenta nevyčerpáva študenta, ale vytvára pozitívne prostredie, čím zvyšuje vnútornú motiváciu. U nás sa precvičuje vždy formou dialógu, modelových situácií, cvičení a hier povzbudzujúcich komunikáciu. Neučíte sa doma, ale na hodine!

POBOČKY po celom Slovensku:

Deti

Našim detským klientom ponúkame kurzových 7 úrovní, pričom do jednotlivých úrovní deti zaradíme na základe aktuálnej znalosti jazyka a veku. S ohľadom na vek sú deti v skupinkách rozdelené: 7-8 ročné deti, 9-11 ročné deti, 12-13 ročné deti a TEEN COURSE (14-16 roční). Kurzy trvajú počas celého školského roka. V prípade, že ste sa rozhodli neskôr a už nie je miesto v bežiacom kurze, radi zorganizujeme polointenzívny kurz aj pre Vaše dieťa nových kamarátov. V súčasnosti u nás týždenne študuje priemerne 200 detí týždenne!

Teen

Ak sa Vaša ratolesť nachádza vo veku 14-17 rokov, máme super kurzy práve pre Vás! Kurzy zamerané na vycibrenie si slovnej zásoby, ktorú by už mali ovládať, gramatiky, ktorú by už mali vedieť a na komunikáciu, ktorú im do budúcnosti veľmi treba! Samozrejme aj tieto kurzy sú rozdelené podľa úrovne znalosti cudzieho jazyka a veku teenagera.

Maturanti

Budúcim maturantom odporúčame absolvovať Maturitný kurz angličtiny. Študenti sú rozdelení do skupiniek na základe aktuálnej znalosti jazyka. Príprava je vysoko špecifická práve nastávajúcej skúške. Už pri vstupnom pohovore Vám poradíme, na ktorý typ maturity dokážeme pomôcť budúceho maturanta pripraviť.

VISTA je bezbolestný spôsob ako sa naučiť cudziu reč rýchlo a efektívne!

Napíšte komentár