04. 08. 2020 Dominik/Dominika 30°C Prehánky, búrky

Krúžky v Kids activity club

Autor: Kids activity club, Foto: Kids activity club
Adresa:Na úvrati 25 Telefón:+915964944 E-mail:kristinkalackovicova@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Vitajte v našom detskom voľnočasovom centre v Ružinove! Nuda, alebo nebodaj stres z úloh a cvičení? Nie, to u nás deti nezažijú. Lebo my nie sme klasická jazyková škola :) .. čerpáme z našich vlastných skúseností nadobudnutých počas štúdií a vyučovania na školách. Chceme, aby sa u nás deti usmievali a užili si hodiny jazyka, kombinujeme rôzne metódy a prístupy, s knihou pracujeme minimálne. Edukatívne hry a rozličné druhy pomôcok sú samozrejmosťou. Vaše detičky naučíme po anglicky, španielsky, taliansky a francúzsky, všetko hravo a v dobrej nálade! Join us and enjoy!

Ak ani toto pre deti nie je dostatočne cool :), môžu si u nás tiež vybrať z trošku iných jazykových krúžkov. Pripravili sme si pre ne totiž tvorivé dielne v angličtine a tiež anglický čitateľsko-divadelný krúžok. Na týchto krúžkoch deti nachytajú toľko slovnej zásoby ako málokde, to nám verte :) Okrem toho, že si budeme v príjemnom prostredí čítať rôzne žánre príbehov a rozprávok, budeme sa ich snažiť pretvoriť na naše vlastné divadielka. A to všetko v angličtine! Let´s have some fun right now!

Ak už deti majú jazykov plnú hlavu, čo tak si oddýchnuť pri iných aktivitách? :) Na našom výtvarnom, či divadelnom krúžku v našej parádnej dielni vypnú od každodenných povinností a prehĺbia si svoju umeleckú stránku.. Na našich pohybových krúžkoch ako latino tance, detská jóga či pilates, sa zase povenujeme ich pokriveným chrbticiam zo školských lavíc... a aby sme nezaostávali ani v oblasti vedy, čo tak si vyskúšať zaujímavé a naozaj zábavné pokusy? :) We can´t wait! Neváhajte a ozvite sa nám na našej emailovej adrese, dozviete sa na nej konkrétne termíny a všetko ostatné. 

Napíšte komentár