Späť do školy v zábavnej detskej kolekcii H&M x Toca Life!

Autor: Simona, Foto: hm.com
HM4110C SK B5 STAT 1200X628 SD yellow and white bubble 1

Zdroj: hm.com


Dlhé letné dni sa pomaly blížia ku koncu a čoskoro nás opäť čaká začiatok nového školského roka. Nový školský rok si zaslúži privítanie vo veľkom štýle! V H&M sme si pre vašich školákov pripravili sezónu plnú zábavných a trendy noviniek, ktoré si vaše deti určite obľúbia. Veselé potlače, žiarivé farby a zábavné postavičky – je čas predstaviť vám najväčších favoritov z najnovšej kolekcie pre malých trendsetterov a trendsetterky!

Túto jeseň vytvorila značka H&M pre deti kapsulovú kolekciu v spolupráci so švédskym herným štúdiom Toca Boca, ktoré stojí za populárnou hrou Toca Life. Kolekcia H&M x Toca Life je farebnou a zábavnou printovou kolaboráciou, prinášajúcou zábavné postavičky z Toca Life do detského oddelenia H&M.

Náš tip: Súťažte s nami o 3 nákupné poukážky do predajní H&M!

Imaginárna a inovatívna kolekcia obsahuje širokú ponuku detského oblečenia, topánok a doplnkov. Nechýbajú ani veselé tričká, šaty či teplákové bundy s interaktívnymi potlačami a textúrami, ako sú napríklad reverzibilné flitre či 3D aplikácie.

Príďte si vybrať štýlové kúsky z dievčenského či chlapčenského oddelenia teraz ešte výhodnejšie! Vrátiť sa späť do lavíc a užiť si školský rok štýlovo nebolo nikdy jednoduchšie! Využite našu špeciálnu ponuku a nakupujte v detskom oddelení ešte lacnejšie! Pri nákupe v detskom oddelení nad 30€ od 22.08. do 08.09. získate vo všetkých kamenných predajniach zľavu 20%. Ponuka je platná na hm.com od 22.08. do 26.08.

H&M – móda a kvalita za najlepšiu cenu udržateľným spôsobom!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár