Trnavský piknik na kalvárii - zrušený!

19.06.2019 Autor: Claudinka, Foto: FB Mesto Trnava
Termín: 23.06.2019 Mesto:Trnava Čas:13.00 - 19.00 hod. Zdroj:stránka organizátora

TT piknik kalvaria

Piknik bol z dôvodu nepriazne počasia zrušený!

 

Piknikujme spolu na pekných miestach v Trnave!

Trnavský piknik sa zaradil medzi podujatia, ktoré obľubujú všetky vekové kategórie. Už o pár dní sa opäť stretneme s rodinou a priateľmi na piknikovej deke v príjemnom prostredí kalvárie. Pekné nedeľné popoludnie tu spoločne strávime 23. júna 2019 medzi 13. a 19. hodinou.

O hudobný program sa postará kapela SwinGang, ktorá interpretuje špecifický štýl Jazz Manouche alebo Gypsy Jazz. Ide o swingovú hudbu 20. až 40. rokov minulého storočia. Ak vás swingový tanec chytí za srdce, vyskúšajte po koncerte workshop s profesionálnou tanečnou skupinou B-SWING. 

Pre deti je pripravené divadlo MAKILE, ktoré predstaví interaktívne detské predstavenie s názvom O pahltnom hadovi Všespapajkovi. Samozrejme, že nebude chýbať ani detský kútik, maľovanie na tvár, spoločenské hry. Odporúčame vám aj využiť príležitosť a zúčastniť sa na komentovaných prehliadkach po kalvárii, kde sa vďaka sprievodkyni Emílii Valachovičovej dozviete viac o jej histórii a význame. Prehliadka bude o 15hod.

~~~ LULU's bakery na Trnavskom pikniku~~~
S Luckou z LULUˇS sme si pre vás pripravili súťaž o najlepší TRNAVSKÝ KOLÁČ! Stačí ak napíšete priamo Lucke na e-mail: info@lulusbakery.sk, s akým koláčikom idete do súťaže. Môže byť nielen sladký, ale aj slaný. Na víťazov čaká samozrejme odmena :). Výťažok z predaja koláčikov poputuje na dobrú vec v Trnave! Budeme vás čoskoro informovať. Okrem súťaže si Lucka pre detičky pripravila workshop "Detského koláčikového zdobenia". Takže sa pripravte na farebné plnky nielen na jazyku, ale aj za ušami :))

„Základnou pohnútkou k vzniku tejto akcie bolo podnietiť ľudí k vytváraniu nových komunít a oživiť verejný priestor. Trnavčania mali niektoré miesta zaškatuľkované ako nepoužiteľné a vhodné akurát tak na prechádzky so psom, no aj vďaka Trnavskému pikniku sme nanovo objavili Ružový park, Botanickú záhradu či prírodnú scenériu Kamenného mlyna. Vytvorili sme tak nový vzťah k týmto donedávna zabudnutým alebo nepoznaným miestam,“ hovorí organizátor akcie Peter Cagala, vedúci úseku kultúry Správy kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava.

Ako si najlepšie užiť nedeľný piknik uprostred zelene? Veľmi pohodovo – prineste si deku, jedlo, pitie a ak máte chuť, pribaľte si aj nejakú loptu, bedminton či spoločenskú hru. V prípade, že si chcete naozaj oddýchnuť, nemusíte ani nič pripravovať – chutné občerstvenie si kúpite priamo na mieste.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár