30. 06. 2022 Melánia 38°C Horúco

Kid Genius Mentálna aritmetika

Autor: Maria Bodnarova, Foto: Kid Genius
Adresa:Digital Park III, Einsteinova 19, Blok F, 851 01 Bratislava Telefón:(+421) 903 757 333 E-mail:info@kidgenius.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Najlepšia posilňovňa pre mozog!


Sme medzinárodné centrum pre intelektuálny rozvoj. Našim cieľom je povzbudzovať a rozvíjať intelektuálne schopnosti a zručnosti detí od útleho veku a maximálne prebudiť ich mentálne schopnosti.

Program Mentálnej aritmeticky je založený na používaní starovekého počítadla Abacus. Počítanie na Abacuse prispieva k silnej činnosti mozgu, ktorá ovplyvňuje rozvoj kognitívneho potenciálu. Abacus metóda podporuje viacero zručností a schopností, ako napríklad rýchle počítanie, zlepšenie pozornosti, pamäť a koncentráciu. Rozvíjajú sa tiež analytické myslenie, dobrá pamäť a silné sústredenie

Program má dve úrovne, základnú a pokročilú, z ktorých každá trvá 10 mesiacov. Kurzy sa konajú dvakrát týždenne po dobu 90 minút. Práca je v skupinách po 6 -10 detí. Mesačná cena programu je 99 eur. Súrodenecká zľava je 20%.

Hodiny môžu byť v slovenskom a anglickom jazyku. Ponúkame prezenčné a online hodiny. Naša škola sa nachádza v Digital Parku.

PROGRAM JE URČENÝ PRE DETI OD 5 - 12 ROKOV.

Pre viac informácií navštívte prosím www.kidgenius.sk alebo info@kidgenius.sk alebo zavolajte na +421 903 757 333 (kontakty aj v hlavičke).

Celoživotné výhody programu “mentálna aritmetika”:

  • Riešenie matematických operácií s rýchlosťou a presnosťou.
  • Schopnosť sústrediť sa a venovať pozornosť.
  • Kreativita a vizualizácia.
  • Počúvacie a obzervačné schopnosti.
  • Fotografická pamäť a priestorová orientácia.
  • Sebavedomie.
  • Analytické schopnosti.

Mapa: N 48° 7′ 50″ E 17° 6′ 29″

Mapa sa nahráva...

Napíšte komentár