Stanový tábor s Táborčatami

Autor: marylyn, Foto: taborcata.sk
Termín: 10.08.2019 - 17.08.2019 Mesto:Domaniža Zdroj:stránka organizátora
7. Stanovy tabor 017 600x600 1

Zdroj: taborcata.sk

Miluje Vaše dieťa prírodu, stanovačku, večer pri ohníku, táborové hry a LARP? Tak tento tábor je preňho to pravé. Tábor je vhodný pre deti od 10 do 14 rokov.


Stanový tábor, nabitý pestrým programom, a zároveň aj oddychovými aktivitami v prírode. Pýtate sa čo znamená LARP? V skratke: vaše dieťa sa na týždeň stane rytierom/odvážnou princeznou. Deti si vytvoria svoje penové meče/kopije/sekery + brnenie a budú budovať a obraňovať svoje kráľovstvo. Znie to drsne? Áno tábor je vhodný pre deti, ktoré milujú adrenalín, históriu a nie sú žiadne padavky, a to najdrsnejšie ešte len príde v podobe kúpania sa v potoku! :) V prípade veľmi studenej vody v potoku vieme pripraviť kúpeľ v cezpoľnej sprche.

V cene tábora je zahrnuté poistenie a tiež strava na celý týždeň, ktorá je zabezpečená externým dodávateľom, okrem mimoriadnej stravy ktorú si pripravíme samy. Na deti dohliadajú skúsení animátori a tiež celý čas zdravotník (v našom prípade Lekárka z fakultnej nemocnice).

Deti môžete priniesť v prvý deň tábora priamo do Domaniže konať na autobusovú zastávka. V prípade záujmu vieme deti dopraviť na miesto konania tábora z Bratislavskej hlavnej vlakovej stanice tam aj späť za cenu 10 Eur.

Nie je vhodný pre deti s alergiami.

Cena tábora 119 eur, prihlasovanie tu.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár