DHL Sereďmaratón a 5. ročník detského Cyklomaratóniku 2019

14.05.2019 Autor: Claudinka, Foto: FB Sereďmaratón
Termín: 19.05.2019 Mesto:Sereď Zdroj:stránka organizátora
detsky cyklomaratonik sered 2019

Zdroj: FB Sereďmaratón

Hlavný program:

Dňa 19. mája 2019 odštartujeme už 14. ročník medzinárodných cyklistických pretekov pod názvom „DHL SEREĎMARATÓN 2019“. Trasa s dĺžkou 116 km zostáva nezmenená a bude obsahovať, roviny aj kopce. Pretínať bude 2 kraje a päť okresov.

Z viacerých kratších i dlhších stúpaní (celkovo až 1250m) sa bude upierať najväčšia pozornosť sedlu Havran (HP 70 km), kde bude k dispozícii občerstvenie a horská prémia. Cyklistov čaká aj rýchlostná prémia v obci Dvorníky (RP 105 km). Trať bude zabezpečená dobrovoľníkmi, skupinou motorkárov, príslušníkmi štátnej a mestskej polície. Veríme, že vytvoríme ideálne podmienky pre pretekárov a na oplátku uvidíme na trati, v duchu fair play množstvo zaujímavých súbojov a taktík o čo najlepšie umiestnenie v cieli na Námestí Slobody v Seredi. 

Sprievodný program:

Po štarte hlavných pretekov bude nasledovať štart 5.ročníka cyklistických pretekov pre mladších pretekárov s názvom „DETSKÝ CYKLOMARATÓNIK“, kde si budú môcť zmerať sily pretekári do 12 rokov v 4 kategóriách. Pre všetkých pretekárov a návštevníkov bude pripravené počas dňa OBČERSTVENIE, ODDYCHOVÁ ZÓNA, rôzne SÚŤAŽE a taktiež TOMBOLA plná hodnotných vecných cien. 

dhl seredmaraton

Zdroj: FB Sereďmaratón

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár