28. 10. 2021 Dobromila, Kevin 14°C Jasno

Indoor Adventure Park Parndorf

Autor: Simona, Foto: indooradventurepark.at
Adresa:Krytý zábavný park Parndorf GmbH, Gewerbestraße 3, 7111 Parndorf Telefón:02166/25374 E-mail:info@indooradventurepark.at www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Jedinečný krytý zábavný park v Rakúsku!

V Parndorfe oproti nákupnému centru otvorili zaujímavú novinku: krytý zábavný park "Indoor Adventure Park", ktorý ponúka niekoľko dych-berúcich atrakcií na ploche viac ako 3000 m2. Park je určtený pre každú vekovú skupinu a zabavia sa tu jednak malé deti, ale určite aj tie staršie.

airjump

Zdroj: indooradventurepark.at

"Airjump" je jedinečná atrakcia, kde musíte prekonať vo výške 6 m skok na boxovacie vrece alebo trapéz. "Skywalk" - atrakcia, kde musíte vyvažovať ruky v závratných výškach, aby ste sa dostali na vrchol. Simulátor virtuálnej reality "Hurricane" vás povodí po virtuálnych dobrodružných cestách. Pre milovníkov adrenalínu je určená atrakcia "Voľný pád", pri ktorej vás vo voľnom páde spúšťajú z výšky 3 metre. Mimozemskú horolezeckú výzvu nájdete na "Astrotower" a  deti určite zaujme aj "laserová misia" v zaujímavom laserovom tuneli.

laser

Zdroj: indooradventurepark.at

Deti poteší aj obrovská trampolína, futbalové, či basketbalové ihrisko. Pre najmenších sa dobrodružstvo začína v oddelenej časti pre batoľatá (0-3 roky). Park ponúka aj možnosť narodeninových osláv pre vaše ratolesti. 

Indoor Adventure Park odporúčame navštíviť počas nákupov v Pandorfe. Deti sa zabavia a vy si oddýchnete pri dobrej kávičke. Keďže celý priestor je klimatizovaný, návšteva v horúcich dňoch je osviežujúcou alternatívou. 

Cenník a otváracie hodiny >>

hurrican2

Zdroj: indooradventurepark.at

Napíšte komentár