Súkromné škôlky a jasle v Trenčíne a okolí

Autor: Danka, Foto: jednotlivých zariadení, sponzorovaný obsah
Adresa: Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:
Sukromne skolky a jasle 700x300 TN

Zdroj: sdetmi.com

Neviete sa rozhodnúť pre tú správnu súkromnú škôlku alebo jasle v Trenčíne a okolí pre vaše dieťatko? Práve preto sme si pre vás pripravili tieto tipy :) 


BEST FRIENDS KIDS CLUB

zariadenie: súkromná anglická škôlka
mesto: Trenčín

Súkromná materská škola Best Friends Kids Club je prvá celodenná anglická škôlka v Trenčíne. 
V Best Friends Kids Club sa snažíme vytvárať detičkám autentické „anglické“ prostredie a celý deň s nimi komunikujeme výlučne v anglickom jazyku. Nájdete u nás „jasličky“ pre deti od 2-3 rokov a škôlku pre deti od 3-6 rokov. Detičky prijímame už do veku 2 rokov, čo znamená, že po dovŕšení veku 3 rokov nemusia meniť kolektív svojich kamarátov, ani spôsob výučby, na ktorý sú zvyknutý. Malý počet detičiek v triedach a individuálny prístup ku každému dieťatku nám dovoľujú rozvíjať potenciál každého dieťatka a tak môžeme reagovať na jeho potreby.

Viac informácií nájdete TU.

best

Zdroj: bestfriends.sk/


SÚKROMNÁ MATERSKÁ ŠKOLA SLIMÁČIK

zariadenie: súkromná materská škola
mesto: Trenčín

Slimáčik je súkromná materská škola v Trenčíne , v ktorej môžu deti od 2-6 rokov
s pocitom bezpečia nerušene skúmať okolitý svet, objavovať vnútorné tajomstvá svojich emócií. Okrem anglického jazyka, ktorý je v „Slimáčiku“ zaradený priamo a prirodzenou formou do celodennej výchovy a do výchovno-vzdelávacieho procesu, sú na výber rôzne voliteľné aktivity na podporu individuality každého dieťaťa prevažne  z  umeleckej ,športovej oblasti ale aj  aktivity z bežného života ako napríklad varenie či šitie .Zdravý životný štýl podporujeme u detí nielen prostredníctvom športových aktivít (ako je korčuľovanie, lyžovanie, lezenie ...) ale aj preventívnymi opatreniami ako zdravé chodidlá, aromaterapia, svetelná terapia biostimul lampou, detské masáže s prvkami bazálnej stimulácie, cvičenia na podporu neuromotorickej zrelosti. A ako bonus navyše sa v SMŠ Slimáčik nachádza aj bazén so slanou vodou a dvomi infrasaunami.

Viac informácií nájdete TU.

MKP 16091

Zdroj: slimacik.eu


FUNNY KIDS ACADEMY

zariadenie: súkromné slovensko-anglické montessori jasle
mesto: 
Prievidza

Sme jediné slovensko-anglické montessori  jasle v Prievidzi.  Ponúkame 9 ročné skúsenosti. Zameriavame sa na rozvoj samostatnosti, praktických zručností, jazyka, seba vyjadrenia a pohybu
detí od 18 mesiacov do 3,5 r. 
Koncepcia zariadenia vychádza z výnimočného pedagogického prístupu,
ktorý je uznávaný a preferovaný v elitných zariadeniach po celom svete – nesie názov Montessori pedagogika.  
Nájdete nás v  rodinnom dome blízko lesoparku.  Sme 1.členom asociácie Cambridgeských škôl na Slovensku. Do konca mája 2019 zvýhodnené zápisné na šk.r. 2019/20.

Viac informácií nájdete TU.

2

Zdroj: funnyacademy.sk


DETSKÉ CENTRUM MATILDA

zariadenie: súkromné detské jasle
mesto: 
Dubnica nad Váhom

Novootvorené detské centrum v Dubnici nad Váhom sa teší na detičky od 1.roka života. Bohatý denný program,nové priestory,vyvážená strava a nadšené pani učiteľky čakajú na Vaše ratolesti.Nachádzame sa v tichej lokalite na sídlisku Centrum 1. Ponúkame celodennú, poldennú a príležitostnú starostlivosť pre vaše detičky. 

Viac informácií nájdete TU.


SÚKROMNÁ MATERSKÁ ŠKOLA SIMA

zariadenie: súkromná materská škola
mesto: Trenčianske Stankovce

Sme menšia súkromná materská škola, poskytujúca celodennú a poldennú starostlivosť pre deti
od 2-6 rokov.  Sme škôlka rodinného typu a našim cieľom je, aby sa u nás dieťatko cítilo ako doma. Chceme, aby sa dieťa zábavnou formou naučilo vnímať okolitý svet. Radi by sme vychovali malé osobnosti, ktoré nezaniknú v dave. Zameriavame sa na to, aby všetky naše činnosti obsahovali prvky tvorivosti a hry. Preto volíme aj nižší počet detí v triedach, čo umožňuje individuálnejší prístup k deťom.

Viac informácií nájdete TU.

IMG 3336

Zdroj: centrumsima.sk

Ide o sponzorovaný obsah, Advertoriál. 

 

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár