Zážitkový Medzinárodný deň detí v Patinciach

Autor: Claudinka, Foto: wellnesspatince.sk/
Termín: 31.05.2019 - 02.06.2019 Mesto:Patince Zdroj:stránka organizátora
WH Patince MDD 2019 3

Zdroj: wellnesspatince.sk

Zážitkový Medzinárodný deň detí v Patinciach

Príďte si so svojimi ratolesťami vychutnať Pobyt Deň detí plný zaujímavého animačného programu s umelcami, animátormi a hotelovým maskotom FLIPPYM. Okrem programu si vychutnáte náš wellness, prístav, tematickú plavbu a mnoho iného, tak aby ste sa nielen zabavili, ale aj skutočne oddýchli.

Naše ratolesti usilovne zarezávajú v školských laviciach, ale príjemné, slnečné počasie ich láka von čoraz viac. Pre malých aj veľkých sme preto v našom Wellness Hoteli Patince na prvý júnový víkend pripravili príjemný pobyt plný aktívneho odpočinku a zábavy.

Počas víkendového pobytu organizovaného pri príležitosti Medzinárodného dňa detí na Vás čaká bohatý program plný zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Nebolo tomu inak ani pred rokom, kedy sa sviatok tých najmenších niesol v duchu šmolkov, mydlových bublín či populárnych detských piesní.

WH Patince MDD 2019 2

Zdroj: wellnesspatince.sk

 

Zábava na vyhliadkovej plavbe na Dunaji
Počas víkendov celého roka, ale najmä pri takýchto špeciálnych pobytoch sa objavuje náš roztomilý maskot – delfín Flippy. Malí dobrodruhovia nezostanú iba na hoteli. Vláčikom prídeme do nášho prístavu, kde sa nalodíme na našu loď a vydáme sa na tematickú plavbu po Dunaji. Minulý rok deti sprevádzali piráti, tento rok to bude cirkusová tematika. 

WH Patince MDD 2019 1

Zdroj: wellnesspatince.sk

Ak chcete spoznať aj tajuplný život pod vodnou hladinou, dozviete sa niečo o sumcoch afrických, ktoré žijú v našom hotelovom jazierku a spolu ich budeme kŕmiť.

WH Patince MDD 2019 4

Zdroj: wellnesspatince.sk

 Ďalší program, na ktorý sa môžete u nás tešiť: penová párty, skákací hrad, ukážka práce dobrovoľných hasičov, airbrush, maľovanie na tvár, rodinné súťaže, power jóga, či mini disco.

WH Patince MDD 2019 5

Zdroj: wellnesspatince.sk

Aby sme aj rodičov odbremenili od každodenných povinností a starostí, pripravili sme pre nich neobmedzený vstup do saunového a bazénového sveta a fitness centra. Pre tých najaktívnejších boli pripravené aj cvičenia vo forme aqua aerobicu či aqua gymu. Beznádejní romantici si užili podmanivé nočné kúpanie.Počas relaxu unavených rodičov bolo o deti postarané v detskom kútiku s profesionálnym dozorom, ktorý je stálou súčasťou víkendových pobytov.

Oddýchnutí rodičia a deti plné zážitkov – to bol výsledok minuloročného Dňa detí v Patinciach. Pozrite si fotky z minulého roka, ako sa našim malým hosťom u nás páčilo: TU alebo krátke video z predminulého roka: TU.

Pobyt deň detí sa uskutoční od 31.mája do 02. júna 2019. Darujte svojim deťom čarovné zážitky, na ktoré nezabudnú a zarezervujte si pobyt už teraz.

Viac o Wellness hotel Patince****

button rezervuj pobyt

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár