01. 08. 2021 Božidara 26°C Prehánky, búrky

Aké krúžky pre deti sú na výber v Nitre?

Autor: Petula , Foto: jednotliví poskytovatelia, Sponzorovaný obsah
Adresa:Nitra a okolie Telefón:- E-mail:info@sdetmi.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Pripravili sme pre vás prehľad vybraných krúžkov v Nitre a blízkom okolí pre všetky vekové kategórie detí s najdôležitejšími informáciami, ktoré ako rodičia pri výbere krúžku zvažujeme. Dozviete sa viac nielen o samotnom krúžku, vekovej kategórii, ale aj o dostupnosti. Všetko na jednom mieste, aby sme vám ušetrili čas pri hľadaní a výbere :).

kruzky nr 700x300

Krúžky majú pre deti osobitý význam. Nielenže im dávajú priestor rozvíjať svoje schopnosti a zmysluplne tráviť voľný čas, ale ich odpútajú od lákadiel dnešnej doby (televízia, internet, mobil či počítačové hry), ktorými často trávia až priveľa času. Deti sa naučia nové veci, spoznajú nových kamarátov, ktorí majú rovnaké záujmy ako ony.

Poskytovatelia často umožňujú prísť sa na krúžok pozrieť s dieťaťom, či vyskúšať skúšobnú hodinu, aby ste vedeli, že nekupujte "mačku vo vreci" a dieťa to bude baviť :).
Prečítajte si náš prehľad a vyberte si!TANEČNÉ & DRAMATICKÉ KRÚŽKY V AKADÉMII TANCA

Miesto: Výstavná 8, Nitra
Cena: od 14 Eur/ mesiac
Vekové skupiny: Mini a Miky dance 4-5 rokov, Deti od 6-10 rokov, Teens 11-16 rokov
Intenzita: 1-4-krát týždenne
Počet detí v skupine: v závislosti od veku 10-15
Blízkosť parkoviska: 5 m     MHD: autobus 20 m

Akademia tanca

Zdroj: Akadémia tanca

Nechajte rozvinúť talent vašich detí v tanečných a dramatických krúžkoch, ktoré bavia aj vás rodičov. Dobrá dostupnosť, skúsení lektori, príjemné priestory, ochotný personál recepcie, kaviarnička, WIFI a iné.
V Akadémii tanca prinášame deťom dramatické krúžky a 8 tanečných štýlov v ktorých sa môžu vypracovať až po vrcholovú súťažnú úroveň. V pohybových a tanečných prípravkách môžu začať deti už od 4 rokov. Tanec a umenie nás veľmi baví, a preto je život v našej škole poprepletaný workshopmi, sústredeniami, letnými tábormi, tanečnými súťažami a vystúpeniami, ktoré pre deti organizujeme.

Máme aj pre Vás, milí rodičia, 6 tanečných štýlov a rôzne druhy cvičení. Sme tanečná škola, kde sa hýbe a tancuje celá rodina.

Viac informácií o Akadémii tanca >>KRAV MAGA PRE DETI

Miesto: Bratislavská 13, Nitra
Cena: 50€ /mesiac
Vekové skupiny:  6r.-11r. a od 12r. vyššie
Intenzita: 2x týždenne (utorok a štvrtok)
Počet detí v skupine: 5-10
Blízkosť parkoviska: 8 metrov cca  MHD: autobus – zastávka pri Tescu

kids

Zdroj: KRAV MAGA ACADEMY

Prečo prihlásiť dieťa na tréning KRAV MAGA? Pri výučbe osobitým prístupom dbajú na funkčnosť a pripravenosť detí, aby boli schopné riešiť problémové a krízové situácie, do ktorých sa môžu dostať v každodennom živote - od šikanovania, rôznych verbálnych útokov, až po fyzické napadnutia ako zo strany rovesníkov, tak aj zo strany dospelých. KRAV MAGA vedie mládež k hodnotám, ako sú disciplína, ovládanie emócií, rešpekt a úcta, na ktoré akoby sa v dnešnej spoločnosti pri výchove novej generácie pomaly zabúdalo. Taktiež je to spôsob ako deťom dopriať dostatok zdravého pohybu či zdravo zvýšiť ich sebavedomie, sebadôveru a v neposlednom rade aj samostatnosť.

Viac informácií o KRAV MAGA >>DIEŤATKOVO - POMÁHAME ROZVÍJAŤ

Miesto: Koceľová 3, Nitra- Párovce
Cena: podľa typu krúžku a počtu účastníkov, viď web
Vekové skupiny:  0-3 rokov, 3-7 rokov.
Intenzita: 1-2 x za týždeň
Počet detí v skupine: Pracujú s deťmi individuálne, skupinka 2- 4 detí
Blízkosť parkoviska: v okolí

Dietatkovo

Zdroj: Dieťatkovo

Aktivity zahŕňajú Play wisely®, rozvojové terapie PRSTíky pre deti so špeciálnymi potrebami, grafomotorické kurzy, prípravné kurzy pre predškolákov, terapia hrou, filiálna terapia pre rodičov, psychologické a výchovné poradenstvo, adaptačná miniškôlka a bazálna stimulácia . Pracujeme s deťmi s rovnomerným vývinom, s oneskoreným psychomotorickým vývinom, s ľahším mentálnym a fyzickým postihnutím, poruchami autistického spektra, ADHD, ADD, NKS a iné. Play wisely® zahŕňajú senzomotorické aktivity so špeciálnymi výučbovými kartami pre rozvoj pozornosti, rozpoznávania, pamäti a jazykových schopností. Motorické aktivity podporujúce obratnosť dieťaťa v oblasti hrubej motoriky a Montessori pomôcky na rozvoj jemnej motoriky.

Viac informácií o Dieťatkovo - pomáhame rozvíjať >>N DANCE COMPANY & NORO GROFČÍK

Miesto: Dubíková 24, Mlynárce - Nitra
Cena: 20€ / mesiac + iné benefity
Vekové skupiny: od 4 rokov
Intenzita: tréningy 2x do týždňa
Počet detí v skupine: 20
Blízkosť parkoviska: priamo v objekte       MHD: autobus 50 m

n dance 2

Zdroj: N Dance Company

Tanečné tréningy s majstrom sveta z LOS ANGELES - Noro Grofčík a jeho tím tanečníkov sa postarajú o profesionálne tréningy pre každého začiatočníka i pokročilého tanečníka! Streetdanceová tanečná škola N Dance Company Nitra a Nové Zámky! Naučte sa tanečné štýly - hiphop, breaking, popping, locking, tvorbu choreografií a iné. Stanete sa súčasťou súťažných tímov a dosahujte svoje sny a ciele aj na medzinárodnej úrovni! 

Viac informácií o N Dance Company >>CVIČENIA FUN FIT BABY

Miesto: Mestská hala, Klokočina, Dolnočermánska 105 a Albacentrum, Štefánikova trieda 144
Cena: podľa jednotlivých krúžkov, viď web
Vekové skupiny: 0-3 rokov, 3-6 rokov
Intenzita: 1x týždenne
Počet detí v krúžku: 8-9 
Blízkosť parkoviska: Bezplatné parkovisko pri oboch    MHD: zastávka 10-50 m od miesta cvičenia  

FUNFIT

Zdroj: FunFit Baby

Cvičenia FunFit Baby

(deti 0-3 rokov) Na cvičeniach podporujeme správnu  manipuláciu s bábätkami, psychomotorický vývin detí, hravou formou rozvíjame rozumovú a rečovú oblasť.Cvičenia majú pozitívny vplyv na na neskoršiu adaptáciu detí v škôlke.

Tanečno pohybová prípravka Baby Dance

(deti 2-3 roky doobeda, deti 3-6 rokov) Na hodinách nám ide o prvé krôčky detí k tancu, počúvaní hudby, vnímanie rytmu,tempa...ale aj o zdravý a predovšetkým hravý pohyb a socializáciu detí v kolektíve.

Fit Nožičky

(deti 3-6 rokov poobedné kurzy) Cvičenia zamerané na podporu správneho vývoja chodidla, prevenciu, resp. riešenie už vzniknutých plochých nôh, vbočených chodidiel, nožičiek do tvaru O alebo X.

Viac informácií na FunFitbaby.sk>> alebo na Facebooku FunFit baby


 

TANEČNÁ ŠKOLA ECHO

Miesto: Nitra - Klokočina,Chrenová
Cena: podľa jednotlivých krúžkov, viď web
Vekové skupiny: 3-6 rokov, 6-15 rokov
Intenzita: 1- krát týždenne, sústredenia 
Počet detí v krúžku: do 20
Blízkosť parkoviska: áno pri ZŠ       MHD: áno

Echo

Zdroj: Tanečná škola Echo

Hlavným cieľom a mottom celej školy je vytvárať rodinnú tanečnú školu, kde sa budú všetci cítiť príjemne čo najbližšie k vám. To znamená, že ťažiskom práce sú činnosti a aktivity sústreďujúce sa na čo najväčší okruh ľudí, ktorí sa chcú tancom hlavne zabávať. Pre deti, mládež a dospelých (od 3 rokov) robíme súťažné a nesúťažné skupiny, krúžky a kurzy zamerané na videoklip dancing, show dance, street dance, disco a hip hop, spoločenský tanec, LATINO. Trénujeme v telocvičniach  3 ZŠ + 3 MŠ v Nitre, CVČ Veľké Zálužie, KD Jarok. Zúčastňujeme sa sprievodných akcií  a súťaží Tanečnej školy, SUTTS i SUT, Dance 4 fans, mesta, obcí.

Viac informácií o Tanečnej škole Echo >>


 

SÚKROMNÁ ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA HELENY MADARIOVEJ

 Miesto:
Krčméryho 2, Nitra - Kalvária (Hudobný odbor, Literárno-dramatické odbor, Baletné štúdio)

Murániho 34, Nitra - Diely (Tanečný odbor)
Rýnska 23, Nitra - Diely (Výtvarný odbor)
Vekové skupiny: 4-18 rokov

zuska

Zdroj: Súkromná základná umelecká škola Heleny Madariovej

Ako priniesť krásu do života dieťaťa? Umenie je na to ideálny prostriedok. U nás majú deti možnosť umenie nielen vnímať a spoznávať, ale ho aj tvoriť a skrášľovať a obohacovať si ním život. Čas, ktorý dieťa v našej Súkromnej základnej umeleckej škole Heleny Madariovej strávi pri hudbe, tanci, divadle, či výtvarnom umení je chvíľou, kedy sa môže ponoriť do krásy a hĺbky umenia. Popri tom si úplne prirodzene rozvíja motoriku, pamäť, kognitívne schopnosti, koordináciu, sústredenie, vytrvalosť, či empatiu. Naši pedagógovia sú profesionálni umelci, ktorí sa s láskou a ochotou venujú rozvoju talentu každého jedného nášho žiaka.

Viac informácií od Súkromnej základnej umeleckej škole Heleny Madariovej >>Ponuku ďalších krúžkov nájdete vo vašom najbližšom centre voľného času, škole, materskom či rodičovskom centre :) alebo u nás v sekcii krúžky
Aj tento článok bol vytvorený na základe vašich podnetov a snáď vám pomohol zorientovať sa v ponuke a možno nájsť ten správny pre vaše ratolesti.

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Maria 02.01.2020, 20:33

    Odpirucam cyklusticky klub

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár