Aké krúžky pre deti majú na výber rodičia z Nitry?

Autor: Petula , Foto: Sponzorovaný obsah
Adresa:Nitra a okolie Telefón:- E-mail:info@sdetmi.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Pripravili sme pre vás prehľad vybraných krúžkov v Nitre a okolí pre všetky vekové kategórie detí s najdôležitejšími informáciami, ktoré ako rodičia pri výbere krúžku zvažujeme. Krúžky si jednoducho vyfiltrujete podľa typu a pri každom sa dozviete viac nielen o samotnom krúžku, vekovej kategórii, ale aj o dostupnosti či cenách. Všetko na jednom mieste, aby sme vám ušetrili čas pri hľadaní a výbere :)

kruzky nr 700x300

Krúžky majú pre deti osobitý význam. Nielenže im dávajú priestor rozvíjať svoje schopnosti a zmysluplne tráviť voľný čas, ale ich odpútajú od lákadiel dnešnej doby (televízia, internet, mobil či počítačové hry), ktorými často trávia až priveľa času. Deti sa naučia nové veci, spoznajú nových kamarátov, ktorí majú rovnaké záujmy ako ony.

Ak už tušíte k čomu dieťa inklinuje, pokojne filtrujte podľa kategórií. Ak neviete, prezrite si celú ponuku. Poskytovatelia často umožňujú prísť sa na krúžok pozrieť s dieťaťom, či vyskúšať skúšobnú hodinu, aby ste vedeli, že nekupujte "mačku vo vreci" a dieťa to bude baviť :).
Prečítajte si náš prehľad a vyberte si.


Športové a pohybové krúžky

Pripravili sme pre vás výber krúžkov pre aktívne deti, ktoré sa radi hýbu a majú vzťah k športu, ale aj pre tie, ktoré sa potrebujú rozvíjať po fyzickej stránke. Nájdete tu ponuku vhodnú pre deti od bábätiek až po juniorov. Vyberte si ten pravý.

IMPERATOR FAMILY CLUB

Miesto: Lehota pri Nitre (4km od Nitry)
Cena: 80€ / kurz plávania
Vekové skupiny: 0,5-3 rokov, 3-6 rokov
Blízkosť parkoviska: vlastné parkovisko

Imperator Family Club je rodinné voľnočasové centrum s bazénom a saunou. Ponúka kurzy plávania pre bábätká od 4.mes. do 6 rokov. Klub poskytuje kurzy plávania (5 detičiek s rodičom). Pokiaľ ste na materskej dovolenke a chcete dopriať Vašim detičkám pravidelný pobyt vo vode, napríklad aj s inštruktorom, ste na správnej adrese. Špeciálne upravená voda pre detičky má 32°C, priestory, hračky a plavecké pomôcky sú pravidelne dezinfikované.

Viac informácií o Imperator Family Club >>

IMG 8355

Zdroj: IMPERATOR FAMILY CLUB

IMG 8372 Fotor

Zdroj: IMPERATOR FAMILY CLUB

MLÁDEŽNÍCKY CYKLISTICKÝ KLUB NITRA
(MCK NITRA)

Miesto: Nitra a okolie do 20km
Cena: 30 - 40€/mes. (podľa kategórie)
Vekové skupiny: 6-8r., 9-10r., 11-12r., 13-14r., 15-18r.
Miesta tréningov: Nitra Mestský park, Nitra Mlynárce - Obchodná akadémia, Hrnčiarovce, Čakajovce, Nitra Klokočina – Golianova ul., Nitra - bývalé kasárne pod Zoborom

Mládežnícky cyklistický klub Nitra  sa venuje pretekaniu v mládežníckych kategóriách v odvetví cestná cyklistika, horská cyklistika a cyklokros, ale vieme poskytnúť aj rekreačnú formu cyklistiky pre deti, ktoré nemajú závodné ambície.  Klub vie zapožičať základný cestný bicykel na obdobie 3 mesiacov pre vekové kategórie od 13r. – možnosť vyskúšať si šport bez vysokých nákladov. Pre deti do 8r. zabezpečujeme cyklistiku hravou formou a od  11r. systematický tréning podľa odporúčaní trénera s certifikátom UCI Level 3. Klub má aj certifikovaného terapeuta pre pohybovú a regeneračnú zložku tréningu (Dornova metóda, SM systém, masáže, bankovanie...)

Viac informácií o MCK Nitra >>

MCKNitraResized09

Zdroj: MCK Nitra

VrablePretekyResized40

Zdroj: MCK Nitra

KRAV MAGA PRE DETI

Miesto: Dvorčianska 74, Nitra - Dolné Krškany
Cena: 50€ /mesiac
Vekové skupiny: 8-11 rokov, od 12-16 rokov
Blízkosť parkoviska: 10 metrov   MHD: autobus

Prečo prihlásiť dieťa na tréning KRAV MAGA? Pri výučbe osobitým prístupom dbajú na funkčnosť a pripravenosť detí, aby boli schopné riešiť problémové a krízové situácie, do ktorých sa môžu dostať v každodennom živote - od šikanovania, rôznych verbálnych útokov, až po fyzické napadnutia ako zo strany rovesníkov, tak aj zo strany dospelých. KRAV MAGA vedie mládež k hodnotám, ako sú disciplína, ovládanie emócií, rešpekt a úcta, na ktoré akoby sa v dnešnej spoločnosti pri výchove novej generácie pomaly zabúdalo. Taktiež je to spôsob ako deťom dopriať dostatok zdravého pohybu či zdravo zvýšiť ich sebavedomie, sebadôveru a v neposlednom rade aj samostatnosť.

Viac informácií o KRAV MAGA >>

kids

Zdroj: KRAV MAGA ACADEMY

HAPPY FEET

Miesto: Nitra - Kynek
Cena: na vyžiadanie
Vekové skupiny: 3-5 roky, 5-8 rokov
Blízkosť parkoviska: pred budovou a v areáli      MHD: 18 v blízkosti centra zastávka

Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, stabilizátorov členkových kĺbov a nácvik rovnováhy a správnych nášľapov na chodidlo. Počas cvičenia precvičujeme celé telo, posilňujeme a preťahujeme všetky dôležité svalové partie. Na kurze sa pracuje s rehabilitačnými a stimulačnými pomôckami. Cvičenie je zábavné a zároveň terapeutické.     

Viac informácií o Happy Bubi >>

44232025 535251283568870 4510578008628658176 n

Zdroj: Happy Bubi


Tanečné a dramatické krúžky


Tanec sa dá robiť v rôznych štýloch a na rôznych úrovniach. Pekne to vyjadruje citát Mata Hari "Tanec je báseň, v ktorej je každý pohyb slovom".  Umožnite deťom vyjariť sa aj tancom :) Pripravili sme pre vás výber TOP tanečných škôl v Nitre.

N DANCE COMPANY

Miesto: Dubíková 24, Mlynárce - Nitra
Cena: 20€ / mesiac + iné benefity
Vekové skupiny: od 5 rokov
Blízkosť parkoviska: priamo v objekte       MHD: autobus 50 m

Streetdanceová tanečná škola N Dance Company pod vedením profesionálneho tanečníka Nora Grofčíka! Naučte sa tanečné štýly - hiphop, breaking, popping, locking, tvorbu choreografií a iné. Stanete sa súčasťou súťažných tímov a dosahujte svoje sny a ciele aj na medzinárodnej úrovni!

Viac informácií o N Dance Company >>

DSC 4083

Zdroj: N Dance Company

ndancecompany tanecnaskola nitra

Zdroj: N Dance Company

TANEČNÉ & DRAMATICKÉ KRÚŽKY V AKADÉMII TANCA

Miesto: Výstavná 8, Nitra
Cena: od 14 Eur/ mesiac
Vekové skupiny: Mini a Miky dance 4-5 rokov, Deti od 6-10, Teens 11-16
Blízkosť parkoviska: 5 m     MHD: autobus 20 m

V Akadémii tanca si deti a tínedžeri môžu vybrať z 8 tanečných štýlov alebo dramatických krúžkov od začiatočníckej až po súťažnú úroveň. Máme krúžky, kde deti tancujú 1-2 krát týždenne pre radosť a zábavu a tiež tie, kde deti rozvíjajú svoj talent v tanečnom športe. Tanečný život v našej škole je okrem pravidelnej výuky poprepletaný workshopmi, sústredeniami, vystúpeniami, tanečnými súťažami a letnými tábormi. Spája nás láska a nadšenie pre tanec, pridajte sa k nám a zažite tanec spolu s nami naplno.    

Viac informácií o Akadémii tanca >>

36373791 2017880904922740 311616417243856896 o

Zdroj: Akadémia tanca

36506375 2017892541588243 6181119694620065792 o 2

Zdroj: Akadémia tanca

 
TANEČNÁ ŠKOLA ECHO

Miesto: Nitra - Klokočina
Cena: podľa jednotlivých krúžkov, viď web
Vekové skupiny: 3-6 rokov, 6-15 rokov
Blízkosť parkoviska: áno pri ZŠ       MHD: áno

Hlavným cieľom a mottom celej školy je vytvárať rodinnú tanečnú školu, kde sa budú všetci cítiť príjemne. To znamená, že ťažiskom práce sú činnosti a aktivity sústreďujúce sa na čo najväčší okruh ľudí, ktorí sa chcú tancom hlavne zabávať. Pre deti, mládež a dospelých od 3 rokov robíme súťažné a nesúťažné skupiny, krúžky a kurzy zameraná na videoklip dancing, show dance, street dance disco a hip hop, spoločenský tanec, LATINO. Trénujú v telocvičniach  3 ZŠ + 3 MŠ v Nitre, CVČ Veľké Zálužie, KD Jarok. Zúčastňujú sa sprievodných akcií mesta, obcí, Tanečnej školy i SUTTS i SUT, Dance 4 fans.

Viac informácií o Tanečnej škole Echo >>

ts echo

Zdroj: Tanečná škola Echo

denkruz

Zdroj: Tanečná škola Echo

DFS BORINKA

Miesto: Staré mesto – Štefánikova tr. 63
Cena: na vyžiadanie
Vekové skupiny: žiaci ZŠ
Blízkosť parkoviska: parkovisko v tesnej blízkosti – OC Mlyny Nitra    MHD: v tesnej blízkosti

Vo svojom programe spracovávajú piesne, tance a detské hry z regiónu Ponitrie. Súbor disponuje vlastnou zbierkou krojov a krojových súčastí, ktoré pravidelne dopĺňajú. Počas svojej existencie sa súbor predstavil na festivaloch doma (Východná, Myjava, Likavka, Habovka, Nitra, a i. ), i v zahraničí (Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Vatikán, Lotyšsko, Slovinsko, Česká republika, Poľsko). Pravidelne sa zúčastňuje detských prehliadok hudobného i tanečného folklóru, kde získava popredné ocenenia.

Viac informácií o DFS Borinka >>

033 1d4 3562 20160510 1134224450

Zdroj: DFS Borinka

IMG 6359

Zdroj: DFS Borinka

Tancujúce tigríky®

MiestoAlba centrum, Štefánikova 144, Nitra
Cena: 45 €/kurz (8 lekcií)
Vekové skupiny1,5 - 3 roky
Blízkosť parkoviska: priamo pred budovou    MHD: 10 minút

Tancujúce tigríky® je obľúbený tanečno-animačný program, ktorý je zameraný na tanečnú zábavu detí na každej lekcii. Pútavou hravou formou s krásnymi pomôckami a rekvizitami, sa deti zoznamujú s pohybom, tancom, rytmom a hudbou. Využívajú sa známe slovenské detské piesne a taktiež sa tvoria tance podľa obľúbených rozprávok. Program na lekcii je vždy obmenený a nastavený tak, aby deti systematicky napredovali v ich tanečných schopnostiach. Spestrením bývajú tanečné vystúpenia. Tanečná škola má na túto príležitosť plný šatník krásnych kostýmov. Deti sa stretávajú pravidelne raz týždenne v rovnakom čase s rovnakou lektorkou v malých skupinách po 8-10 detí. Sú rozdelené podľa veku detí: 1,5-2 roky a 2-3 roky.

Tanečná škola Tancujúce tigríky® vznikla v roku 2008 v Trenčíne a jej rozširovanie a otváranie ostatných pobočiek začalo od roku 2016 na základe franchisingu.

Viac informácií o Tancujúce tigríky® >>

2019 04 15 212814

Zdroj: tancujucetigriky.sk

2019 04 15 212755

Zdroj: tancujucetigriky.sk

 

Jazykové, kreatívne a vzdelávacie krúžky

Viete, že sa dajú učiť cudzie jazyky už od bábätka, čím im dáte náskok oproti rovesníkom už od útleho veku? Alebo by ste radi rozvíjali svoje dieťa všestranne? Rado kreslí, tvorí, experimentuje alebo ho baví všetko okolo hviezd, vesmíru a planétach. Určite si vyberiete z tejto ponuky.

HELEN DORON NITRA

Miesto: Centrum mesta – pešia zóna
Cena39€ /mesiac
Vekové skupiny: 0-19rokov
Blízkosť parkoviska: 200m       MHD: 6,30,7

Vďaka metóde Helen Doron sa deti učia angličtinu prirodzenou cestou. Zábavná forma učenia pomocou úloh, hier, pesničiek a videí ktorú si deti ihneď zamilujú. Metóda Helen Doron vznikla v roku 1985, pôsobí v 37 krajinách, na 5 kontinentoch, má 4 000 lektorov, 1 000 centier s 3 miliónmi študentov. V Nitre funguje od roku 2008 a učí sa ňou 250 Nitranov. Ponúka 20 kurzov, programy pre škôlky a prázdninové programy, ktoré učia okrem angličtiny triediť odpad, správne sa stravovať, správať sa tolerantne. Napriek prirodzenému osvojovaniu si gramatiky dosahujú študenti 97,6% pri Cambridge testoch a víťazia v medzinárodných  súťažiach.

Viac informácií od Helen Doron >>

37400835 2028024660844097 8265041988462575616 n

Zdroj: Helen Doron Nitra

49852038 2157799601199935 5248399028680392704 n

Zdroj: Helen Doron Nitra

48395505 2138488776464351 800344319268487168 n

Zdroj: Helen Doron Nitra

 

HRAVÁ ANGLIČTINA, KREATÍVNY ATELIÉR A BUBILAB V HAPPY BUBI

Miesto: Nitra - Kynek
Cena: na vyžiadanie
Vekové skupiny: 2-12 rokov
Blízkosť parkoviska: pred budovou a v areáli       MHD: 18 v blízkosti centra zastávka

Hravá angličtina ( 2,5-4 rokov, 4-6 rokov): Výučba angličtiny hravou formou s množstvom zábavných didaktický pomôcok, názorných ukážok či ochutnávok. Malé skupiny, lektor využívajúci hlavne poznatky zážitkovej pedagogiky, pracovné listy, zaujímavá kniha, CD so slovnou zásobou a pesničkami, videá na opakovanie na doma.
Kreatívny ateliér (2-4 rokov, 4-6 rokov, 6-12 rokov): Práca so zaujímavým materiálom a technikami, tvorba zaujímavých výrobkov, obrazov, doplnkov. Náročnosť a témy podľa zamerania kurzu, či obdobia a vekovej skupiny.
BubiLab (3-4 roky, 5-7 rokov): Experimentovanie a objavovanie. Skúmanie sveta a jednoduché zábavné pokusy.

Viac informácií o Happy Bubi >>

40362452 242515759754674 8387322189870792704 n

Zdroj: Happy Bubi

kreslenie

Zdroj: Happy Bubi

 

DIEŤATKOVO - POMÁHAME ROZVÍJAŤ

Miesto: Koceľová 3, Nitra- Párovce
Cena: podľa typu krúžku a počtu účastníkov, viď web
Vekové skupiny:  0-3 rokov, 3-7 rokov. Pracujú deťmi individuálne, skupinka 2- 4 detí
Blízkosť parkoviska: v okolí

Aktivity zahŕňajú Play wisely®, špeciálne terapie PRSTíky, grafomotorické kurzy, prípravné kurzy pre predškolákov, terapia hrou, filiálna terapia pre rodičov, psychologické a výchovné poradenstvo. Pracujeme s deťmi s rovnomerným vývinom, s oneskoreným psychomotorickým vývinom, s ľahším mentálnym a fyzickým postihnutím, poruchami autistického spektra, ADHD, ADD, NKS a iné. Play wisely® zahŕňajú senzomotorické aktivity so špeciálnymi výučbovými kartami pre rozvoj pozornosti, rozpoznávania, pamäti a jazykových schopností. Motorické aktivity podporujúce obratnosť dieťaťa v oblasti hrubej motoriky a Montessori pomôcky na rozvoj jemnej motoriky.

Viac informácií o Dieťatkovo - pomáhame rozvíjať >>

IMG 3777

Zdroj: Dieťatkovo

IMG 4038

Zdroj: Dieťatkovo

 

Ponuku ďalších krúžkov nájdete vo vašom najbližšom centre voľného času, škole, materskom či rodičovskom centre :)
Aj tento článok bol vytvorený na základe vašich podnetov a snáď vám pomohol zorientovať sa v ponuke a možno nájsť ten správny pre vaše ratolesti. Sponzorovaný obsah.

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár