Rozprávky zo zelenej knihy

18.02.2019 Autor: Danka, Foto: dkdubravka.sk
Termín: 17.03.2019 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
rozpravky

Zdroj: dkdubravka.sk

Mestské divadlo Actores Rožňava uvádza činohernú rozprávku na motívy knihy Ľubomíra Feldeka.
 
Rozprávková inscenácia "Rozprávky zo Zelenej knihy" je snová, fantazijná, vtipná, okorenená známymi melódiami a krásnymi pesničkami. Ľubomír vždy sníval o tom, ako sa jedného dňa stane rozprávkarom, lenže písať rozprávky v dnešnom svete nie je také jednoduché. Na pomoc mu okrem vlastnej fantázie príde manželka Oľga, s ktorou sa nasťahovali do domčeka s čarovnou skriňou, či Albín Brunovský, s ktorým sa vydajú na lov morskej víly. Dozviete sa či ju nakoniec nájdu a či Ľubomír teda dokončí svoju Zelenú knihu rozprávok. 
 
Humorná, pútavá rozprávka so zaujímavým dejom, ktorá podporuje nielen detskú fantáziu, ale hravou formou odovzdáva deťom i pozitívne hodnoty. Upúta Vás jedinečná scéna, velikánska "živá" skriňa, drevené autíčko, chrabrý kapitán lode, dáždnikový taxík, originálne kostýmy, scénické osvetlenie a známe melódie zo slovenských rozprávok.
 
Iskrivá paleta vtipných a snových situácií, kde svet okolo nás je dobrý, plný vecí, javov a ľudí, ktorí nás presviedčajú, že život je jedno krásne dobrodružstvo. Inscenácia je okorenená krásnymi piesňami. 
 
Predstavením sa snažíme podporiť deti v čítaní knižiek a používaní hravej a kreatívnej mysle pri riešení všedných či nevšedných problémov. Predstavenie je vhodné: od 5 rokov

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár