Láska s chuťou mlieka a čokolády: Kinder Maxi v zimnej edícii je tu!

Autor: MS, Foto: ferrero.sk

Ako sa pozná ideálny pár? Predovšetkým sa vzájomne skvele dopĺňajú a dohromady tvoria jedinečnú harmóniu. Presne tak ako po uši zamilovaná dvojica Milky & Chocki: mliečna kráska a čokoládový sympaťák, ktorých od januára nájdete na tyčinkách Kinder Maxi v špeciálnej zimnej edícii. Spolu s nimi na obaloch čakajú i romantické odkazy pre každý pár snov. Tak ktorý bude ideálny práve pre vás dvoch?

kinder maxi ferrero

Zdroj: ferrero.sk

To, že mlieko a čokoláda jednoducho patria k sebe, vie veľmi dobre každý, kto sa kedy zahryzol do lahodnej tyčinky s mliečnou náplňou Kinder Maxi. Mliečna Milky a kakaový Chocki z tejto jemnej čokoládovej pochúťky jeden druhému úplne prepadli, a preto aj vy na vlastnej koži môžete pocítiť ich dokonalú chuťovú súhru. Vďaka tejto zohranej dvojici navyše môžete vykúzliť úsmev na tvári aj svojej drahej polovičke. Tyčinky Kinder Maxi, z romantickej zimnej edície totiž na sebe nesú aj pár sladkých slov, ideálnych práve pre vašich najbližších.

kinder maxiOdkázať lahodným darčekom môžete, že "Si moje šťastie" alebo že "Patríme k sebe", a ak sa samou láskou vznášate, bude pre vás tá pravá tyčinka s nápisom "S tebou lietam". Svoj nápis nájdete aj v prípade, že tvoríte "Pár snov!", Alebo keď spolu trávite nezabudnuteľný čas a užívate si zamilované "Zimné radovánky!".

Užite si aj vy mliečno-čokoládovú súhru Milky a Chockiho v lahodných tyčinkách Kinder Maxi a nechajte sa uniesť ich nákazlivou zamilovanosťou. Chvíle vo dvoch tak budú zase o niečo sladšie.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár