20. 09. 2020 Ľuboslav(a) 24°C Jasno

Tipy na letné pobytové tábory

Autor: Annie, Foto: uvedené pri fotkách
Termín: 30.07.2019 a ďalšie Mesto:Celá SR Zdroj:stránka organizátora

Hľadáte ten správny tábor pre vaše deti? Obľubujú zábavu či turistiku? Alebo sú kreatívne a radšej tvoria? Pripravili sme pre vás výber táborov, ktoré stoja za to, určite si vyberiete.

taboryleto


Detský letný tábor s klubom nezbedníka

Tilia detská cestovka - zážitkové letné tábory v prostredí krásneho Ždiaru

Poznávacie zážitkové letné tábory v nádhernom prostredí Ždiaru. Jedinečné spojenie nádhernej prírody, hravosti a zábavy. Čaká vás leto plné zážitkov - nádherné panorámy, intenzívne spojenie s prírodou, priateľskí a kvalifikovaní vedúci, netradičné aktivity, hrady, zábavné parky a kopec zábavy.

Špeciálne pre milovníkov dinosaurov je tu DINOLANDIA 2019, najobľúbenejší dino tábor v Tatrách. Ak máte radi históriu hrady a ich minulosť, príďte a pomôžte rozpliesť historické tajomstvá hradných múrov v úžasnom regióne Tatry-Spiš-Pieniny. Zavedieme vás do legendami opradeného rozprávkového kraja Belianskych Tatier plného lesných víl, čarodejníc a škriatkov, v ktorom prežijete strastiplnú cestu za strateným pokladom.

Ak máte málo energie – Energycamp je to pravé. Turistika, cestovanie, mega atrakcie - to všetko vás nabije obrovským množstvom energie. Tak poďte s nami vymetať zábavné miesta. A pre všetky malé Katky sú tu pohodové „agro“ letné chvíle. Slnko, seno, bylinky, čučoriedky, kravičky, ovečky a kozičky... babinec plný prírody, kreativity a zábavy v objatí Belianskych Tatier. Tešíme sa na Vás.

Viac na >> www.cktilia.sk

cktilia Katka 600x400

Zdroj: cktilia.sk


Jazykové prázdniny s Volis Academy

Volis Academy - týždenný jazykový tábor uprostred Myjavských kopaníc

Doprajte Vašim deťom nezabudnuteľné leto plné zábavy, vzdelávania, športu, nových priateľstiev a zážitkov spolu s jazykovou školou Volis Academy. Náš tím vie, ako u detí vzbudiť záujem o cudzie jazyky. Kľúčom sú inovatívne metódy, vďaka ktorým sa v našich táboroch môže zdokonaliť v angličtine,nemčine či španielčine aj Vaše dieťa.

Okrem interaktívneho vyučovania zažijú deti odvážne turistické výpravy, virtuálnu realitu, budú súčasťou live vysielania v rádiu, vybláznia sa pri športových súťažiach či v laser aréne. To všetko v sprievode kvalifikovaných a skúsených lektorov. Na výber máte denné tábory priamo v centre Bratislavy alebo týždenný tábor uprostred rekreačného strediska Prašník.

Viac na >> www.jazykove-prazdniny.sk

volis2

Zdroj: jazykove-prazdniny.sk


Detský letný tábor "Fantázia nemá hranice"

OZ FREE TIME SK - detský tábor v Štiavnických vrchoch vo VilaBela

Hľadáte tábor s rodinnou atmosférou? Zážitky, na ktoré tak ľahko vaše ratolesti nezabudnú? Doprajte im pobyt v tábore „Fantázia nemá hranice“. Cieľom OZ FREE TIME SK sú usmiate tváre, nové priateľstvá a tie najkrajšie spomienky. Lámete si hlavu, kto Vaše deti počas leta postráži? Zverte deti do dobrých rúk. Zárukou sú dlhoročné skúsenosti a profesionalita. Neváhajte a využite kreatívno-dobrodružné pobytové tábory „Fantázia nemá hranice“.

VilaBela  sa nachádza v Čarokraji v malebnej dedinke Banská Belá na úpätí Štiavnických vrchov. Čarokraj je miesto plné dobrej nálady, pokoja a energie. Vaše deti budú relaxovať pri tvorení, súťažiach a hrách. Na krídlach fantázie podniknú výlety a dobrodružstvá. Okrem pestrého programu na deti čaká minifarma, keramická dielňa, relax centrum s vírivkou, krásne izby, bylinkové hriadky, dobré jedlo. Deti kvôli alergii alebo diéte už nemusia sedieť doma. OZ FREE TIME SK sa Vám o ne postará ako o vlastné.

Viac na >> www.free-time.sk

Fantaziafree

Zdroj: free-time.sk


Detský letný tábor Smajlovo

OZ Smajlovo - detský tábor v horskom prostredí vo Fačkovskom sedle

Letné tábory SMAJLOVO pre chlapcov a dievčatá na mieste, kde je ešte stále čistý vzduch - v horskom prostredí vo Fačkovskom sedle. Pre deti je pripravené kvalitné hotelové ubytovanie v horskom hoteli Kľak s výbornou stravou, skvelé zážitky, veľa nových kamarátov a profesionálny tím. Doprava zabezpečená spoločným autobusom.

Animátorky a animátori majú pripravený pestrý program - jazdenie na koni, tímové súťaže, športovanie, kreatívne činnosti - tvorba vlastných tričiek, keramika, výlet do Rajeckých Teplíc na kúpalisko, zvieratká, večerný zábavný program, táborák, diskotéka. Jednu noc si vyskúšame (ak bude vhodné počasie), aké je to spať pod stanom. Tábor sa nachádza 800 m .n.m., deťom pobyt v tomto zdravom horskom prostredí prospeje.

Viac na >> www.smajlovo.sk 

SMAJLOVO

Zdroj: smajlovo.sk


Tábor na ranči 

Legovňa - detský tábor vo Vysokých Tatrách

Môžete sa tešiť na táborových vedúcich, z ktorých niektorí budú síce hovoriť len po anglicky, avšak sami uvidíte, že sa z vás stanú super kamaráti, ktorí spolu zažijú týždeň nabitý aktivitami. Zdokonalíte si technické zručnosti s kockami LEGO (vzdelávací koncept Brick by Brick), a angličtinu vďaka lektorkám z Wattsenglish. 

Hlavne sa však budete spolu veľa hrať, rozprávať, tvoriť a športovať. Čaká vás jazda na koni, výlet na Štrbské Pleso, opekačka, futbalové, volejbalové a detské ihrisko. Sme si istí, že si z tábora odnesiete veľa zážitkov a priateľstiev. Tábor organizuje TARGET škola, licencovaný partner Wattsenglish a jej detské centrum Legovňa.

Viac na >> www.legovna.sk 

ResizedImage600400 gerlachov 8885

Zdroj: legovna.sk


Letná detská golfová škola a tábor

Pobytový aj denný golfový tábor v golfovom Resorte Black Stork vo Veľkej Lomnici 

Doprajte deťom objaviť čaro golfu počas letných prázdnin vo Vysokých Tatrách. Pre juniorov od 6 do 16 rokov sme pripravili už dvanásty ročník letných táborov s výukou golfovej hry pod vedením profesionálnych golfových trénerov 3- 5 hodín denne! V tábore uvítame od úplných začiatočníkov bez vlastného golfového vybavenia aj pokročilých hráčov. Začiatočníci môžu v posledný deň absolvovať skúšku a získať tak certifikát Zelenej karty platný po celom svete. Pre juniorov je samozrejme pripravený aj negolfový program, hra na golfovom ihrisku, kúpanie vo wellness centre, návšteva WildParku, Tricklandie, hra footgolfu, opekačka  a množstvo oddychových aj vzdelávacích aktivít od pondelka do piatka.

Vybrať si môžete z dvoch typov: Denná golfová škola alebo Golfový tábor: 

Termíny počas leta 2019: 8.-12. júl, 22.-26. júl, 5.-9. august, 19.-23. august, 26.-30. august

Viac na >> www.golftatry.sk

DGS 2018 III spolocna

Zdroj: golftatry.sk


Letný jazdecký tábor

Letný jazdecký tábor 6-15 rokov na Ranchi Amadeus vo Valentovej

Miluje Vaše dieťa kone? Prajete si, aby sa vaše dieťa počas prázdnin nenudilo, ale sa niečo nové naučilo a hlavne sa usmievalo? Dovoľte nám pozvať Vaše dieťa do letného jazdeckého tábora, kde sa bude môcť stať jazdcom so všetkým čo k tomu patrí.

Počas celého týždňa bude žiť priamo pri koňoch, naučí sa, čo potrebujú, akú potrebujú starostlivosť a samozrejme si užije pohľad z konského chrbta, kde sa naučí základy jazdenia. Okrem koní si deti užijú výlety, splav na kanoe, turistiku, rôzne hry a večerné aktivity. Čakajú na Vás aj naše zvieratká. 

Viac na >> FB RANCH Amadeus Oficiálna stránka Jazdeckého Klubu

tabor

Zdroj: FB RANCH Amadeus Oficiálna stránka Jazdeckého Klubu


 

Stanový tábor s Táborčatami

Stanový tábor pre deti od 10 do 14 rokov nabitý pestrým programom aj oddychovými aktivitami v prírode v Domaniži.

Miluje Vaše dieťa prírodu, stanovačku, večer pri ohníku, táborové hry a LARP? Tak tento tábor je preňho to pravé. Pýtate sa čo znamená LARP? V skratke: vaše dieťa sa na týždeň stane rytierom/odvážnou princeznou. Deti si vytvoria svoje penové meče/kopije/sekery + brnenie a budú budovať a obraňovať svoje kráľovstvo. Znie to drsne? Áno tábor je vhodný pre deti, ktoré milujú adrenalín, históriu a nie sú žiadne padavky, a to najdrsnejšie ešte len príde v podobe kúpania sa v potoku! V prípade veľmi studenej vody v potoku vieme pripraviť kúpeľ v cezpoľnej sprche.

Na deti dohliadajú skúsení animátori a tiež celý čas zdravotník (v našom prípade Lekárka z fakultnej nemocnice).

Viac na >> taborcata.sk

7. Stanovy tabor 01 600x600

Zdroj: taborcata.sk

Napíšte komentár