Detské súkromné centrum Aktivity

Autor: dcaktivity
Adresa:Areál Gymnázia - Alejová 1, Košice 040 11 Telefón:0917 531 654 E-mail:jasleaskolka@dcaktivity.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Milí rodičia,

Súkromné jasle a škôlka AKTIVITY je ideálne miesto pre vaše dieťatko, pokiaľ preňho hľadáte moderné, tvorivé prostredie, s profesionálnou starostlivosťou a osobným prístupom.

Našou prioritou sú predovšetkým:

  • Moderné postupy vo výchove, ktoré prepájame s tradičnými rodinnými hodnotami.
  • Poskytujeme deťom priestor pre ich osobnostný rozvoj a kreativitu.
  • Našim cieľom je prispievať k formovaniu aktívneho a zdravého životného štýlu vašich detí už od malička.
  • Nepodceňujeme ani vštepovanie zásad slušného správania, pestovanie vytrvalosti a trpezlivosti.

Radi sa podelíme o naše skúsenosti s aktívnou výchovou detí, so zameraním na správny mentálny a telesný vývoj.K tomu nám pomáha športovo rehabilitačný program, kreatívna dielňa, hudobno divadelné aktivity a mnohé iné. Sme pripravení stať sa pre vaše deti obľúbeným miestom, kam sa budú každodenne tešiť a denne sa oboznamovať s množstvom podnetov a inšpirácií.

Príďte sa k nám pozrieť, tešíme sa na vás. Centrum AKTIVITY sa nachádza v školskom areáli samostatnej prístavby Gymnázia na Alejovej ulici č. 1.

Interiér

Priestranné slnečné triedy ponúkajú deťom dostatok miesta pre každodenné aktivity a oddych. Sú prispôsobené veku dieťaťa, tematicky zariadené a vybavené modernými hračkami a didaktickými pomôckami, ktoré pravidelne dopĺňame. Rozľahlá športová trieda je ideálna k voľnému pohybu, pravidelnému cvičeniu a tréningu, ako aj špeciálnym cvičeniam s  rehabilitačnými pomôckami. Ďalšie miestnosti sú vyhradené pre relaxačnú miestnosť s infrasaunou, kreatívnu dielňu a oddychovú miestnosť pre spánok najmenších detí. Spoločná jedáleň je veselým a pestrým miestom, kde sa deti stretávajú a spoločne obedujú. Celé zariadenie sa nachádza na prízemí, ktoré nám zabezpečuje príjemnú klímu aj počas letných dní.

Exteriér

Areál detského centra disponuje dvomi ihriskami, záhradným átriom a voľným priestranstvom vhodným k výučbe, prechádzkam, bicyklovaniu alebo športovým hrám. V blízkosti centra sa nachádza aj dopravné ihrisko.

Cenník

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Anka 09.01.2020, 15:41

    Páčilo sa mi. Dobre bolo.

  • Lenka S 08.04.2014, 19:48

    Mozem len odporucat, uzasne pani ucitelke, uzasna pani riaditelka, detom sa krasne venuju po kazdej stranke. Je vidiet, ze to robia s laskou.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár