22. 10. 2021 Sergej 16°C Polooblačno

Gašparkovo divadlo

Autor: Claudinka, Foto: Gašparkovo
Adresa:Rudnayovo námestie 4, Bratislava (medzi Dómom sv. Martina a Bibianou) Telefón:0905 209 289 E-mail:info@bratislavskygasparko.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Gašparkovo divadlo - každý víkend predstavenia pre verejnosť
Rodinné prostredie divadla s kapacitou 50 divákov ponúka pravidelné hranie každý víkend. Aktuálny program nájdete vždy na našich stránkach www.bratislavskygasparko.sk

Gašparkovo divadlo - bábkové a činoherné predstavenia pre rodiny s deťmi
Divadelné predstavenia sa konajú v sobotu podvečer a v nedeľu dopoludnia. Trvajú približne 45-50 minút a sú určené pre deti od troch rokov.
Novinkou sú divadlá pre menšie deti do troch rokov, ktoré sú upravené na 30 minút a konajú sa (zatiaľ) jedenkrát do mesiaca vo štvrtok dopoludnia.

Gašparkovo divadlo - interaktívne predstavenia
Gašparkovo divadlo poskytuje priestor pre užší kontakt hercov s publikom a vytvorenie neopakovateľného vzťahu medzi nimi, čo podporuje zážitok z divadelných predstavení.
Deti si predstavenia užívajú vtiahnutím do akcie - zapojením cez pesničky, kreslenie, pomocou hercom. Herci pozývajú divákov do spolupráce, a tak sa deti (niekedy i rodičia) stávajú súčasťou predstavenia.

Gašparkovo divadlo - otvorená scéna pre malé divadlá
Gašparkovo divadlo je otvorené pre nových hercov, vyhľadáva zaujímavé a krásne divadlá a pozýva ich na svoju scénu. Preto je program rozmanitý a rôznorodý. Od marionetových divadiel, cez máňuškové, až po činoherné - každý si nájde niečo a vždy sa dobre zabaví.

Gašparkovské narodeninové oslavy
Nezabudnuteľné narodeninové oslavy s divadelnou atmosférou si užijete v srdci Starého mesta - v Gašparkovom divadle!
Naše oslavy sú plné rozprávkových postáv - začíname už animátormi, ktorí sa vždy zladia do témy oslavy. Pokračujeme divadelným predstavením podľa vlastného výberu, neskôr sa posilníme narodeninovou tortou a vrhneme sa do hľadania sladkého pokladu. Po gratuláciach sa na záver poriadne vybláznime na našej minidiskotéke. Zameriavame sa na fantáziu a tvorivosť, aby aj oslava bola časom plnohodnotným a krásnym pre všetkých. Viac info TU.

Gašparkovská hernička
Hodinu pred predstavením, i počas neho, je otvorená detská hernička. Možno v nej tráviť čas do začiatku predstavenia, prípadne, ak je dieťatko menšie a vydrží menej, tak aj počas neho. V herničke nájdete na hranie bábky - máňušky, ale aj marionetové divadielko, či skladačky. Vždy sú pripravené veselé farbičky a omaľovánky.

Gašparkovská predajňa
V Gašparkovskej predajni nájdete tovar súvisiaci s divadlami - CD divadelných súborov s pesničkami z divadiel, krásne magnetky na pamiatku, či rozprávkové máňušky. Kúsok divadla si tak môžete odniesť na pamiatku domov.

Cena vstupeniek je od 5,50 €/osobu a miesto na predstavenie si môžete jednoducho rezervovať už 7 dní vopred prostredníctvom rezervačného systému na stránke https://www.bratislavskygasparko.sk/udalosti/.

Mapa: N 48° 8′ 30″ E 17° 6′ 19″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Lenka 01.12.2016, 00:33

    Super divadielka uz pre najmensie deti, kludne aj od jedneho roka. Nemusia cele predstavenia presediet, mozu sa aj zapajat do deja

  • Lenka 29.11.2013, 22:22

    Komorné prostredie, hra sa odohráva kúsok od detičiek, takže sa radi zapájajú, veľká spokojnosť, chodíme veľmi radi.

  • Katka Bitterova 29.11.2013, 20:45

    Odkedy sme zistili ze Gasparkovo existuje, odvtedy soboty u nas su dopredu oznacene v kalendari...velmi dobre predstavenia pre deti ale aj pre rodicov..nejedenkrat som mala aj ja otvorene usta od uzasu...:)

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár