Gašparkovo - Divadlo a Galéria

Autor: Claudinka, Foto: Gašparkovo
Adresa:Rudnayovo námestie 4, Bratislava (medzi Dómom sv. Martina a Bibianou) Telefón:0911 110 287 E-mail:info@bratislavskygasparko.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Gašparkovo divadlo, každý víkend predstavenia pre verejnosť!

Rodinné prostredie divadla s kapacitou divákov do 50 detí ponúka pravidelné hranie každý víkend, aktuálny program nájdete vždy aj na našich stránkach. Cez týždeň býva predstavenie určené pre škôlky obvykle okolo 10 hod. 

V divadle Bratislavský Gašparko hráme každý víkend bábkové predstavenia pre rodiny s deťmi,

Spravidla sú predstavenia v sobotu poobede a v nedeľu predobedom. Bábkové predstavenia sú určené pre deti od 3 rokov. Trvajú obvykle 45 minút.  

Interaktívne predstavenia

Súčasným trendom v bábkovom divadle je zapájanie detského publika do deja predstavenia (pesničkami, básničkami, kreslením a pomocou pri hraní rozprávky). Herci nabádajú detských divákov do spolupráce, deti sa stávajú súčasťou predstavenia, odnášajú si domov zážitok.

Cena 1 lístka je obvykle 2,50- 4,50 €. Ponuka predstavení je obmieňaná každý týždeň. Lístky odporúčame rezervovať vopred na tel. č. 0911 110287. Rezervácia končí 10 min. pred predstavením.

Počas letnej sezóny plánuje  divadlo okrem existujúcej ponuky rozprávok ponúknuť deťom aj tradičné marionetové divadlo s Gašparkom, také ako si ho pamätáme z nášho detstva.

Detská herňa funguje počas víkendov

Vždy hodinu pred predstavením aj počas neho, je otvorená detská herňa. Možno v nej tráviť čas s najmenšími členmi rodiny, pre ktorých je predstavenie trocha pridlhé. V herni sa robia tiež výstavy, tvorivé dielne, čítania rozprávok a iné aktivity.

Herňa je príjemným miestom, kde sa aj vy môžete vrátiť do detstva a aspoň na chvíľu sa zastaviť a krásne sa pohrať s Vašimi deťmi.  Nájdete tu hračky, ktoré vám pripomenú detstvo a Vaše deti sa zoznámia s hračkami, s akými sa už v tejto dobe stretnú len v knižkách.

Herňa je otvorená v So - Ne o 10:00 - 18:00.

Mapa: N 48° 8′ 30″ E 17° 6′ 19″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Lenka 01.12.2016, 00:33

    Super divadielka uz pre najmensie deti, kludne aj od jedneho roka. Nemusia cele predstavenia presediet, mozu sa aj zapajat do deja

  • Lenka 29.11.2013, 22:22

    Komorné prostredie, hra sa odohráva kúsok od detičiek, takže sa radi zapájajú, veľká spokojnosť, chodíme veľmi radi.

  • Katka Bitterova 29.11.2013, 20:45

    Odkedy sme zistili ze Gasparkovo existuje, odvtedy soboty u nas su dopredu oznacene v kalendari...velmi dobre predstavenia pre deti ale aj pre rodicov..nejedenkrat som mala aj ja otvorene usta od uzasu...:)

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár