Montessori predajná výstava s Hand made

23.11.2018 Autor: Zuzana Pekarek, Foto: budatko.sk
Termín: 24.11.2018 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
46525623 1394185107382343 8545728980408336384 o

Zdroj: budatko.sk

Aj tento rok tu je pre Vás, v spolupráci s portálom Montemama, MONTESSORI PREDAJNÁ VÝSTAVA. Čaká Vás množstvo inšpiratívnych darčekov pre deti každého veku, možnosť viaceré z nich vyskúšať a presvedčiť sa, že učenie a hra jednoznačne patria k sebe. Tento rok sa takisto môžete tešiť na stánky viacerých handmade výrobcov, ktorí Vám ponúknu rôzne drevené výrobky, vrecúškové aktivity na cesty, či montessori hračky pre bábätká.

Montemama je súčasťou Montessori predajnej výstavy už niekoľko rokov. Aj tentokrát sa môžete tešiť na Montessori pomôcky, edukačné hračky aj knižky. Bude na výber z množstva obľúbených Safari miniatúr, puzzle Larsen a rôznych jemnomotorických hračiek pre najmenších.

Medzi handmade predajcami bude aj Zuzka z Šikulkovo. Šikulkovo sú zmysluplné hračky - vyrobené ručne, s láskou a na Slovensku. Hravou formou podporujú rozvoj jemnej motoriky, rozpoznávanie tvarov, farieb, čísel, abecedy a ďalších zručností. V ponuke sú aj verzie hračiek na dotvorenie, pre rozvoj kreativity a fantázie detí. Prinesieme aj množstvo nových edukačných aktivít, ktoré sme pre Vás počas roka vymysleli spoločne s MontessoriKids. Tešíme sa na Vás!

A bude tentokrát aj Detskahracka.sk S nadšením a s láskou k deťom vyberáme originálne, kvalitné a zmysluplné hračky a hry od najlepších európskych výrobcov, ktoré prispievajú k ich všestrannému vývoju a rozvoju v každom vekovom období – rozvoju zmyslov, poznania, schopností a zručností. Množstvo hračiek v ponuke bolo ocenených a každoročne získavajú prestížne ocenenia na celosvetom trhu hračiek a produktov pre deti.

Tešíme sa na Vás medzi 10 - 14 už v sobotu 24.11.2018!
MC Budatko - Holíčska 30, popri materskej škole

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár