16.tip na výnimočné vianočné darčeky pre deti

Autor: Petula , Foto: sdetmi.com a stránky jednotlivých eshopov

3-METROVÉ PUZZLE "MOJA RIEKA"

Odporúčaná veková kategória: 5-8 rokov
Určené pre: všetky deti od 5 do 105 rokov

Na brehu rieky Londji môžete pozorovať pandu, ako si užíva príjemný tieň čerešne, deti plaviace sa na pestrofarebných rybkách a pirátov skrývajúcich svoj ulúpený poklad. Objavujte spolu so svojimi deťmi aj ďalšie rozprávkovo neskutočné scény pri skladaní tohto 3-metrového puzzle. Navrhnuté a vyrobené v Barcelone z recyklovaného kartónu a papiera.

Puzzle kúpite na totojesuper.sk


MAGNETICKÁ KNIHA JANOD

Magneticka kniha Janod Magnetibook Rocne obdobia

Zdroj: Kidmania

Odporúčaná veková kategória: 3 - 8 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Zabavte vaše deti skladaním obrázkov z magnetických dielikov podľa predlohy. Magnetická skladačka v tvare knihy je pestrofarebná a vyrobená z kvalitných materiálov. Dá sa pohodlne prenášať a deti sa s ňou zabavia doma aj na cestách. Je krásnou nadčasovou hračkou pre každé dieťa i ďalšie generácie. A teraz aj sady viacerých magnetických knižiek za výhodnú vianočnú cenu.

Magnetickú knihu kúpite na kidmania.sk


MINI MICRO DELUXE

 

Odporúčaná veková kategória: 2-5 rokov
Určené pre :dievčatá aj chlapcov

Kolobežka Mini Micro Deluxe bola navrhnutá švajčiarskymi konštruktérmi a konzultovaná s lekárskymi expertmi. Pri vývoji bol kladený dôraz na bezpečnosť, kvalitu a praktické použitie. Vďaka unikátnemu spôsobu zatáčania (naklonením riadidiel) je jazda pre deti zábavná a navyše sa rozvíja rovnováha a koordinácia pohybu. Kolobežka získala desiatky ocenení po celom svete.

Mini Micro Deluxe kúpite na www.micro-kolobezky.cz


GERDA KUFRÍK

Gerdaweb1

Zdroj: Albatrosmedia.sk

Odporúčaná veková kategória: od 3 rokov
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá

Nádherný kufrík plný veľrybích prekvapení! Nájdete v ňom všetko, čo v detskej izbičke zaručene nesmie chýbať. Drobci sa potešia prekrásnej knižke o veľrybe Gerde a sladkým snom v objatí so svojimi rozprávkovými kamarátmi -  na výber máte veľrybu, kosatku alebo tučniaka!. Poriadnu rodinnú zábavu zažijete s veľrybím človečkom či maľovankami.

Gerda kufrík kúpite na Albatrosmedia.sk


NÁSTENNÝ DRŽIAK WHALE ON THE WALL

Whale

Zdroj: whaleonthewall.org

Odporúčaná veková kategória: 2 - 99rokov
Určené pre: pre chlapcov aj pre dievčatá

Aj Vaše deti pokreslia tony papieru a neprestáva ich to baviť?  Oživte detskú izbu nástenným držiakom s "nekonečnou" rolkou papiera a nezbedníci si budú môcť čarbať, kedykoľvek sa im
zachce. Deti majú pri kreslení v stoji uvoľnené celé telo, čo napomáha rozvoju grafomotorických zručností. Využitím jedinečného “VIANOČNÉHO ŠPECIÁLU" ušetríte 30%.

Nástenný držiak kúpite na whaleonthewall.org


DETSKA PLETENÁ MERINO KUKLA S WINDSTOPPEROM

merino activekids

Zdroj: Activekids.sk

Odporúčaná veková kategória: od 1 roka až po 18 rokov (3 veľkosti)
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá

Veľmi teplá pletená merino kukla pre deti s membránou GORE® WINDSTOPPER® je ideálna na všetky aktivity v chladnom počasí, či už zimnú lyžovačku alebo cestu do škôlky a školy. Membrána GORE® WINDSTOPPER® spoľahlivo ochráni detskú hlavičku pred vetrom a vďaka MERINO VLNE bude vaše dieťa stále v teple a suchu. 

 Merino kuklu kúpite na Activekids.sk


DOTYKOVÁ LED LAMPIČKA SOVIČKA ALEBO ŽIRAFKA

doizbicky.sk LED lampa

Zdroj: doizbicky.sk

Odporúčaná veková kategória: od 3 rokov
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá

Nádherné a veselé svetielko, ktoré si Vaše detičky obľúbia na prvý pohľad. Ovláda sa jemným dotykom na dotykový bodík. Veselé farby a milé obrázky rozveselia každú detskú izbičku. Rozkošná sovička, či milá žirafka  spoľahlivo odstrašia všetkých bubákov, ktorí sa budú snažiť narušiť spánok Vašich maličkých. 

Dotykovú LED lampičku kúpite na doizbicky.sk


PERSONALIZOVANÉ KNIHY PRE DETI

dreamstory

Zdroj: dreamstory.sk

Odporúčaná veková kategória: 4 do 10 rokov
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá

Jedinečné knihy pre deti, v ktorých sa váš syn, dcérka, synovec, vnučka či iné dieťa stáva hlavným hrdinom knižného príbehu. Číta tak o sebe, svojej rodine, kamarátoch, škole, záľubách a ďalších viac ako 20 informáciách z reálneho života. V úvode knihy nesmie chýbať fotka dieťaťa a venovanie od vás.

Personalizované knihy pre deti kúpite na dreamstory.sk


STRIEBORNÁ HRKÁLKA GREG & RICH

Odporúčaná veková kategória: 0 – 2 roky
Určené pre: pre chlapcov aj dievčatá

Strieborná hrkálka je dar, ktorý raz vaše dieťa odovzdá svojim deťom. Vychádza zo starej tradície, no v súčasnom nadčasovom (a registrovanom) dizajne. Je akusticky vyladená, cibrí  dieťatku motorické a senzorické schopnosti. Striebro je prirodzene antibakteriálne, chladí a dezinfikuje pre prerezávaní zúbkov. Je navrhnutá a vyrobená na Slovensku a nádherne zabalená.

Striebornú hrkálku kúpite na gregandrich.sk


DARUJTE ODDYCH POD STROMČEK

Odporúčaná veková kategória: od 6 mesiacov
Určené pre: deti a rodiny

Potešte svoju rodinu darčekovým poukazom na pobyt v Grand hoteli Permon**** - v obľúbenom hoteli pre rodiny s deťmi na Podbanskom v Tatrách. V rámci pobytu na vás čaká množstvo atrakcií pre detí – vodný svet, detský kútik, maskoti, lyžovanie v blízkosti, čarovné lesné cestičky, Chodník sovích strážcov a mnoho ďalších.

Pobyt zakúpite cez webstránku Grand hotela Permon 
www.podbanskeresort.sk


HÁČKOVANÉ TABURETKY PRE DETI

MagnoliaBella

Zdroj: Háčkovaný svet MagnoliaBella

Odporúčaná veková kategória: od 3 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Chcete štýlový doplnok do detskej izbičky? Máme pre vás jedinečné háčkované taburetky, ktoré vašim deťom poslúžia na sedenie aj na hranie. Ponúkame vám originálny darček ručne vyrobený na Slovensku. Rozžiarte očká vašich detí a vykúzlite im čarovné Vianoce :) Vyberte si zvieratko, aké vaše dieťatko miluje.

Háčkované taburetky nájdete na FB Háčkovaný svet MagnoliaBella a objednávky alebo otázky smerujte na barbora.drugdova@gmail.com


PIKLEROVEJ TRIANGEL ALEBO DOMÁCA TELOCVIČŇA

Odporúčaná veková kategória: 1 - 7 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Všetky deti chcú liezť a nábytok nie je práve najvhodnejšia a najbezpečnejšia forma. Piklerovej triangel je bezpečný spôsob ako uspokojiť túžbu detí po lezení a podporiť voľný pohyb a voľnú hru detí aj doma, bez toho, aby ste museli ísť von na preliezky, keď prší, sneží, fúka alebo je príliš horúco.

Piklerovej triangel kúpite na Montoy.sk


 

PRÍRODNÉ HRAČKY: KAUČUKOVÉ ZVIERATKÁ TIKIRI ZOO

Tikiri ZOO prirodne hracky do vane

Zdroj: sdetmi.sk

Odporúčaná veková kategória: od 0 rokov (Vhodné od narodenia)
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Hľadáte vhodný darček pre najmenších? Roztomilé Tikiri zvieratká sú vyrobené z jemnej mäkkej prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea. Ideálne ako hračka do kúpeľa alebo hryzátko pri prerezávaní zúbkov. Deti obľubujú špecifickú príjemnú vôňu a chuť prírodnej gumy a zaujme ich aj zvuk jemne znejúcej hrkálky vo vnútri zvieratka.

Tikiri zvieratká kúpite na sdetmi.sk  


EDUKAČNÁ TOPÁNKA SOVA

sikulkovo

Zdroj: sikulkovo.sk

Odporúčaná veková kategória: od 3 rokov
Určené pre: chlapcov a dievčatá

Menšia a rozprávkovejšia verzia edukačnej topánky Šikulkovo, vyrobená na Slovensku. Veľkosťou úplne sadne do maličkej detskej rúčky. Určená na prvé prevliekanie, dieťatko si trénuje
koordináciu OKO-RUKA a postupne si precvičuje ďalšie zručnosti - jemnú motoriku, trpezlivosť a nakoniec mašličky. Na hračku je možné dopísať aj meno.

Edukačnú topánku Sova kúpite na Sikulkovo.sk


 

FINGERPRINT ACTIVITIES CHRISTMAS

Odporúčaná veková kategória: od 2 rokov
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Krásna interaktívna kniha (pracovný zošit), ktorá prevedie dieťatko témou Vianoc - zdobenie vianočného stromčeka, či medovníkov a dotváranie zimných snehových scén. Kniha obsahuje jednoduché a podrobné pokyny s množstvom obrázkov a scén, ktoré dieťatko vytvára iba pomocou odtlačkov prstov. Súčasťou knihy je aj viacfarebná atramentová podložka, takže k zábave nie sú potrebné žiadne ďalšie materiály.

Fingerprint Activities kúpite na babyknihy.sk


 

HOJDAČKA SPECTRA - DÚHOVÁ

Babyknihy hojdacka

Zdroj: babyknihy.sk


Odporúčaná veková kategória:
od 1 roka
Určené pre: chlapcov aj dievčatá

Nápaditá hračka - hojdačka Spectra je originálnym darčekom pod stromček. Má nekonečné využitie a razom sa z hojdačky stane most, rebrík, tunel, domček, sedačka, preliezačka, šmykľavka alebo pultík. Táto hračka prebúdza fantáziu, podporuje rozvoj rovnováhy a stimuluje zmysly. Spectra je dostupná v nápaditých farebných prevedeniach.

Hojdačku kúpite na babyknihy.sk


web banner vianocne tipy darcekyMilí rodičia, starí rodičia a všetci, čo nás radi čítate a sledujete.

Sme radi, že už tretím rokom vám prinášame najkrajšie tipy na vianočné darčeky pre deti. Usilovne sme hľadali, aby sme našli novinky či rôzne výnimočné darčeky, ktoré vyčaria úsmev detičkám. V článku nájdete handmade vecičky, nádherné knihy či iné hračky, doplnky a pomôcky. Od novembra sa môžete opäť tešiť každý deň na jeden tip na vianočný darček. Spolu v článku nájdete 25 tipov.
Ako mamičky dobre vieme, čo sa deťom páči. Dúfame, že vám uľahčíme výber a hľadanie a všetko hravo zvládnete pár klikmi na internete. Užijete si tak blížiace sa sviatky bez zhonu a stresu v obchodoch.
Malý bonus od nás – List Ježiškovi, ktorý si môžete stiahnuť a s deťmi vypísať ;)

Vaša redakcia mamičiek sdeťmi.com
Peťula, Maťka, Claudinka, Monika, Zuzka, Peťka, Lucka, Danka, Majka, Anka, Katka a Peťka

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár