21. 09. 2020 Matúš 28°C Jasno

Ekopark Relax Čierna voda

, Foto: ekoparkrelax.sk
Adresa:Čierna voda, 925 22 Veľké Úľany Telefón:+421 917 855 893 E-mail:info@ekoparkrelax.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Prijmite pozvanie na strávenie krásnych oddychových chvíľ v Ekoparku Čierna voda, okres Galanta.


2 km od Sládkovičova, iba 40 minút od Bratislavy

Okrem príjemného prostredia vytvoreného šikovnosťou ľudských rúk tu nájdete farmu s so zvieratami,  (napr. muflóny, srny, bažanty, diviaky), miesto pre športové rybárenie, možnosť stanovania či člnkovania medzi obrovskými leknami alebo príjemné posedenie kde si môžete dať najlepšieho pečeného hejka široko ďaleko, alebo ochutnať  cigánsku, klobásu, či iné dobroty. 

Ekopark vznikol obnovením starého koryta Čiernej vody. Je vhodný na oddych pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, firemné posedenia či teambildingové výlety. 

Zverničky

V priestoroch Ekoparku Čierna voda sa nachádzajú priestory, v ktorých uvidíte rôznorodé typy zvierat, ktoré nájdete už len ťažko vo voľnej prírode.  Nájdete tu  danielov, muflónov, jeleňov a srny, divé kozy, kačky, husi či pávy. Raritou zverinca sú krotké divé svine, ktoré vychovali v Ekoparku už niekoľko svojich mláďat. Donedávna dokonca nebolo ničím zvláštnym vidieť voľne sa pohybujúceho jelenčeka Ďuriho, ktorého zachránili od istej smrti v lese a v Ekoparku vychovávali ako svojho miláčika. Nielen na zemi uvidíte veľa zvierat, pozorovať pestrú faunu môžete aj vo vode.

DSC 9333

Rybníky

Vodná fauna je v Ekoparku veľmi rozmanitá. Nájdete tu niekoľko desaťročí staré kapre a šťuky. Nedávno tu boli nasadené jesetery. Pre návštevníkov je pripravená aj možnosť športového rybárčenia a pre kulinárov zas občerstvenie vo forme čerstvých pečených delikátnych rýb.

DSC 8535

Arboterum

V Ekoparku myslíme aj na milovníkov krásnej fauny a tých, ktorí milujú a potrebujú naturálnu prírodu.V Ekoparku Čierna voda nájdete stromy, kry a rastliny, ktoré prirodzene do vodného prostredia patria. Storočia dlhoveké hlavové vŕby, ružové chránené vodné lekná a iné rastlinné poklady čakajú len na vás, kým ich objavíte. Okrem toho bolo v Ekoparku založené arborétum, ktoré obsahuje domáce i exotické stromy prinesené z celého sveta. 

Služby

 • Občerstvenie
  Nenechajte sa moriť hladom a príďte ochutnaj naše voňavé špecialitky. Odporúčame vyskúšať najmä naše pečené ryby, na ktoré chodia návštevníci z celého okolia a dokonca aj z Bratislavy. Pre všetkých návštevníkov ponúkame nasledovné: naša špecialita - pečené ryby - hejky, ale tiež kapre, amure, sumce a šťuky s voňavým domácim chlebom; kuracia alebo bravčová cigánska; pečená klobáska.
 • Stanovanie
  U nás v Ekoparku nemusíte byť len cez deň, ale môžete si vychutnať aj nočné stanovanie v lone prírody. Ekopark Čierna voda má tak veľa zákutí, že vaše ubytovanie bude možné objaviť len ťažko. Preto súkromie máte garantované. Nezabudnuteľné bude určite aj nočné opekanie voňavej slaninky nad ohňom  či polnočné kŕkanie žiab a cvrlikanie cvrčkov. Staráme sa o Ekopark a prírodu aj tak, že vďaka ekologickým prostriedkom vás zo sna nebudú budiť neodbytné komáre a kliešte. V budúcnosti pripravujeme pre vás aj ubytovanie v chatkách, aby mali kompletné pohodlie aj tí "jemnejší" zálesáci.
 • Grilovanie
  Máte chuť si niečo ukuchtiť sami priamo na ohni? Alebo by ste len ochutnali niečo čerstvé napríklad na rošte? Príďte, na pripravených ohniskách si môžete s partiou či rodinou pripraviť chutný gulášik, alebo aspoň zemiaky v pahrebe. Pre pohodlnejších máme pripravené pečené ryby, alebo grilované kuracie špeciality. Veď predsa aj tie chutia najlepšie priamo v prírode...
 • Rybárčenie
  V Ekoparku sa nachádza ideálne miesto pre športové rybárčenie. Je tu rybník, v ktorom nájdete kaprov, karasov, amúre a dokonca aj metrové šťuky. A čo je najlepšie, keďže Ekopark Čierna voda je súkromný majetok, nepotrebujete ani rybársky lístok. V prípade, že budete mať chuť si obohatiť svoj stôl o nejakú rybaciu špecialitku, vami ulovené ryby do 4kg si môžete aj zakúpiť.
 • Firemné akcie
  Ekopark Čierna voda je ako stvorený pre veľké firemné akcie. Sme pripravení poskytnúť vám akékoľvek služby či pomôcť pri príprave vašich teambildingových aktivít. Máme skúsenosti s rôznymi formami a veľkosťami akcií, či už pôjde o aktivity venované deťom, dospelým alebo tým ešte starším. Dokážeme pripraviť akcie, ktoré sa určite nedajú nazvať ako klasické či nudné. Zabezpečíme rôzne veci a nástroje, ktoré súvisia s prírodou či prácou. Chcete aby si vaši zamestnanci vyskúšali prácu so zemou? Čo tak im dať vyskúšať traktor či kombajn...? Neváhajte a kontaktujte nás s vašimi požiadavkami.

Nielen v teplých jarných, letných a často aj jesenných mesiacoch vás u nás veľmi radi privítame. Ekopark Relax je otvorený celoročne a každý deň za každého počasia je u nás možnosť rôznych aktivít. V zime to u detí býva najčastejšie stavanie snehuliakov, iglu, alebo korčuľovanie či hranie hokeja na zamrznutom ramene Čiernej vody. Rodičia sa zatiaľ môžu zohriať pri ohni u nás v reštaurácii s pohárikom dobrého vareného vínka, čaju s rumom, alebo pri dobrom jedle.

Športoví rybári si určite tiež prídu na svoje, pretože medzi najkrajšie rybačky patrí určite lov na dierky.
Na dierky ja možné v zime loviť všetky druhy rýb, najčastejšie to je však práve šťuka, ktorá je u nás zastúpená v hojnom počte. 

Cenník služieb nájdete TU.


Možnosť loviť na živú nástrahu šťuky, zubáče alebo sumce. Ryby takto ulovené nie je možné pustiť späť do vody! Je možné si ich zakúpiť podľa aktuálneho cenníka, alebo odovzdať v bufete. 

Vstup do areálu, parkovné - zadarmo (vítaný je dobrovoľný príspevok na potravu pre zvieratká)

Mapa: N 48° 11′ 28″ E 17° 35′ 14″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Zuzana 02.12.2018, 18:58

  velmi dobre miesto na oddych a relax, prijemne prostredie, byvam nedaleko takze aj parkrat za leto tam zavitam

 • Vivien 01.12.2018, 15:11

  Príjemne stravený letný deň v tejto lokalite. Vyskúšajte :)

 • P 18.04.2018, 21:00

  Boli sme a uplna NESPOKOJNOST!....nic moc a za 15min nemate co pozerat a este pan ..na lavo z takej nadhernej drevenici vysiel ze 2 eura osoba :)))))). Neodporucam

 • Lucia 15.12.2016, 13:11

  Pacilo sa nam, boli sme uz viac x. Pekny velky areal, zvieratka, moznost spravit si piknik

 • Lenka 04.12.2016, 13:15

  tak ako sa to volá Relax, pre malých aj veľkých, pekné priestranné, veľa zvieratiek, veľká trávnatá plocha kde sa dajú hrať hry ale aj piknikovať, pekný areál

 • kristina 23.08.2016, 14:17

  Prostredie príjemné, zvieratká super, možnosť opekacky a stanovačky

 • Tomáš 24.12.2015, 22:53

  boli sme. páčilo sa nám. odporúčam. prostredie je pekné. aj pre rodinky s detičkami. taký fajn relax

 • Olina 23.12.2015, 16:07

  Relax a pohoda... presne to tam vládne. Radosť tam byť.

 • andy 16.12.2015, 00:11

  Vhodný pre rodiny, prijemné prostredie.

 • andy 16.12.2015, 00:10

  Vhodný na rodiný výlet, prijemné prostredie.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár