Divadelno - tanečná rozprávka Vianočná čarovná cesta

27.09.2018 Autor: marylyn, Foto: fajnorovaballetacademy.sk
Termín: 10.12.2018 Mesto:Bratislava Čas:18:00 Zdroj:stránka organizátora

41869851 1099598940198121 632725562615398400 n

Vianočná rozprávka, ktorá rozžiari všetky detské očká a poteší i dospelých svojou úprimnou myšlienkou a nádhernými detskými tanečnými kreáciami.


Rozprávka sa odohráva v severskej krajine, kde po celý rok vládne tuhá zima, sneh a mráz. Je to krajina, kde žije i snehová královná. Príbeh však nieje o Snehovej královnej. Je o Vianociach a maličkých vianočných škriatkoch. Dobrá priateľka Snežná víla oznámi svojim kamarátom, maličkým škriatkom o čom sa na zámku severného královstva rozprávali kráľ s kráľovnou. Ked si to škriatkovia vypočuli, hned sa pustili do plánovania , ako by mohli káľovi a kráľovnej pomôcť. Všetko by bolo jednoduché, keby v krajine nežil zlý a dravý vták - orol, ktorý v tejto krajine napáchal už veľa zla. Ako sa škriatkom podarí premôcť zlého orla a zachrániť deťom Vianoce sa dozviete zo zimnej rozprávky, ktorú pre vás pripravili dielne BALET BRATISLAVA - Ballet Lines Fajnorova.

Rozprávka je autorským dielom zakladateľky Balet Bratislava-BLF Mgr.art. Dagmary Fajnorovej, ktorá je i jeho režisérkou, vytvorila i výtvarne zaujímavú videoprojekciu, ktorá sprevádza celý príbeh a narozprávala vlastné texty. Dramatická hudba príbehu a úžasné tanečné výkony vo vás zanechajú vianočnú náladu po celý čas sviatkov.

Dĺžka podujatia: 90 min. (prestávka 20 min.). Rozprávka je vhodná pre deti už od 4 rokov, ale i pre dospelých.

Kúpiť lístok

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár