Vinobranie Pezinok 2018

14.08.2018 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 23.09.2018 a ďalšie Mesto:Pezinok Zdroj:stránka organizátora

pezinok

V dňoch 21. a 23. septembra 2018 (piatok - nedeľa) sa v Pezinku uskutoční Vinobranie Pezinok 2018, v rámci ktorého bude XI. Stretnutie banských miest Slovenska.

 

Program:

Piatok, 21. septembra 2018
  • 17.00 h
PRVÝ DÚŠOK - slávnostné otvorenie Vinobrania 2018
Fanfáry - členovia DH z Pezinka
Požehnanie úrody
(tribúna pred Zámkom)


Sprievod pôjde od zámku po ulici M. R. Štefánika do Mestskej vínotéky na Radničnom námestí.
 

Hlavná tribúna na Radničnom námestí:
  Pezinčania pezinčanom
  • 18.00 h
ĽH SEKVOJA, ZUŠ E. Suchoňa
  • 19.00 h
Tanečná akadémia SUNNY DANCE
  • 20.10 h
S HUDBOU VESMÍRNOU
  • 21.45 h
DARA ROLINS
  • 23.00 h
GIPSY ČÁVE
  • 24.00 h
Záver programu

Tribúna pred Zámkom:
  ARION A PRIATELIA
  SCÉNA FOLK A COUNTRY HUDBY
  • 18.00 h
TRAMPAS
  • 19.10 h
CANDY FLOSS
  • 20.20 h
ARION
  • 21.40 h
BUKASOVÝ MASÍV
  • 23.00 h
NÁVRAT
  • 24.00 h
Záver programu

Sobota, 22. septembra 2018
  • 12.00 h
ALEGORICKÝ SPRIEVOD
 
Hlavná tribúna na Radničnom námestí:
  • 13.30 h
Dekorovanie zástav a odovzdávanie  čestných vyznamenaní
ministrom hospodárstva SR (Malokarpatský banícky spolok Pezinok)
  • 14.45 h
ALEXANDRA NIKLÍČKOVÁ (Mladá Boleslav, ČR)
  • 16.00 h
JURAJ BAČA - COVER BAND
  • 17.00 h
Vyhodnotenie súťaže "Chlieb a víno"
  • 17.45 h
BONBON
Petra HUMEŇANSKÁ - Marcela CMOREJOVÁ
  • 19.00 h
FUNNY FELLOWS & ANKA ŠIŠKOVÁ
  • 20.15 h
ANDALUCIA  (Flamenco)
  • 21.00 h
OHŇOSTROJ
  • 21.45 h
PETER NAGY s kapelou
  • 23.15 h
FUNKIEZ
  • 24.00 h
Záver programu
 
Tribúna pred Zámkom:
 SCÉNA FOLKLÓRU A ĽUDOVEJ HUDBY
  • 14.00 h
SHŠ SÍRIUS - šermiarske vystúpenie
  • 14.30 h
SÚŤAŽ BANÍCKYCH SPEVOKOLOV A SÚBOROV O „BANÍCKU  KARBIDKU“
(program zabezpečuje Malokarpatský banícky spolok Pezinok)
  • 20.00 h
KOLLÁROVCI
  • 21.30 h
ĽUDOVE MLADISTVÁ
  • 23.00 h
INSIDE
  • 24.00 h
Záver programu

Nedeľa, 23. septembra 2018
Hlavná tribúna na Radničnom námestí:
  • 13.00 h
FS RADOSŤ
  • 14.00 h
PETER KUČERA BAND
  • 15.00 h
JANAIS
  • 16.15 h
PRESSBURGER  BALKAN  BAND
  • 17.30 h
JELEN (ČR)
  • 18.45 h
DIAMOND FLOWERS
  • 19.30 h
Záver programu
 
Tribúna pred zámkom:
  SCÉNA DYCHOVEJ HUDBY
  • 13.30 h
DH GRINAVANKA
  • 15.15 h
Víťaz festivalu DYCHOVKY V PREŠI
  • 17.00 h
DH STŘÍBRŇANKA (ČR)
  • 19.45 h
Záver programu
 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár