Čítame s deťmi: Denník odvážneho bojka č.5 je tu!

Autor: Martanka, Foto: bux.sk

Ak vaše deti rady čítajú... ale najmä ak čítať nechcú, tak táto kniha je práve pre ne,“ vyhlásila svetoznáma herečka Whoopi Goldbergová. Je tu pokračovanie svetového bestselleru Denník odvážneho bojka – začítajte sa do piatej časti Krutá pravda, ktorá je opäť plná zábavy, vtipných ilustrácií a parádnych trapasov. 

„Čo sa to, dokelu, deje s mojím telom?!“ Pýta sa jeden z najobľúbenejších knižných hrdinov súčasnosti Greg Heffley. Už dlho sa nevedel dočkať, kedy konečne vyrastie. Lenže zrazu zisťuje, že celkom zblízka už dospievanie nevyzerá až tak super. Dokonca aj školský žúr môže dopadnúť všelijako...
Navyše treba hľadať odpovede na nepríjemnú otázku, čo sa to pri dospievaní deje s jeho telom...tie zmeny sú zaujímavé, ale toľko? A to všetko bez verného kamoša Rowleyho po boku.

September - Štvrtok
Už prešlo dva a pol týždňa, odkedy som sa rozhádal so svojím BÝVALÝM najlepším kamošom Rowleym. Aby som ti pravdu povedal, čakal som, že sa ku mne raz-dva priplazí naspäť, ibaže z nejakého dôvodu k tomu zatiaľ nedošlo.

Zvládne to všetko Greg úplne sám? Ako s ním zamáva krutá pravda?
Tak sa pusti do Krutej pravdy a bav sa s Gregom Heffleym, uži si evakuáciu školy a hasičské autá, pouťahuj si z jeho zubného strojčeka.

Utorok
Dnes sme prvýkrát išli do školy. Nechcem to zarieknuť, ale zdá sa, že ma čaká skvelý rok.
Hneď na prvej hodine nám rozdali učebnice na tento polrok. Škola si, jasnačka, nemôže dovoliť každý rok kupovať nové, takže dostávame použité.
Keď dostaneš knihu, ktorú už pred tebou malo desať deciek, moc sa z nej už nenaučíš...

Kúpiť

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár