25. 06. 2022 Tadeáš 33°C Skoro jasno, búrky

Plávanie detičiek a tehuliek Klub Kvapka

Autor: Klub Kvapka, Foto: Klub Kvapka
Adresa:T. Milkina 2 a Slnečná 32, 91701 Trnava Telefón:0903 435 230, 0915 119 929, 0915 709 968 E-mail:info@klubkvapka.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Plávanie pre deti v Klube Kvapka

Klub Kvapka sa venuje plávaniu detí od 4 mesiacov do cca 5 rokov. Pláva sa v dvoch vlastných bazénoch špeciálne postavených pre túto činnosť. Na začiatku kurzov sa rozvíja dôvera medzi mamou a dieťatkom, ako aj zdravotný význam pohybu a cvičenia vo vode – celkové posilňovanie telíčka a budovanie imunity. Okolo tretieho roku už deťom môžeme smelo hovoriť plavci. Kurz sa zameriava na osvojenie si a zvládnutie plaveckých zručností, ktoré deti pravidelne nacvičujú a trénujú.

Harmonogram a cena

Plávanie prebieha jedenkrát do týždňa, pričom jeden kurz trvá 8 lekcií (cca 2 mesiace). Cena je 119 € a vďaka vernostnému programu sa postupne znižuje. Ak chcete najskôr vidieť, ako naše hodiny prebiehajú, môžete sa na lekciu prísť pozrieť a informovať sa o plávaní viac u našich inštruktoriek. Plávanie detí v Trnave organizujeme už 10 rokov, pričom metodicky sa neustále posúvame vpred, a to vďaka pravidelným školeniam a workshopom, ktorých sa zúčastňujeme nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Rozvrh a termíny kurzov 

Tu nájdete najbližšie termíny nových vypísaných kurzov: rozvrh na plávanie s deťmi v Trnave

Budúce mamičky v Klube Kvapka 

Pre tehuľky organizuje Klub Kvapka aquaprenatal (cvičenie vo vode) a predpôrodnú prípravu, ktorá prebieha formou prednášok so skúsenou dulou. Lekcie vo vode obsahujú prvky jogy, dýchacie, posilňovacie a relaxačné cviky. Cieľom je zachovanie aktívnej pohyblivosti budúcej mamičky od 13 týždňa tehotenstva a to prakticky až do konca gravidity. Lekcie pozitívne vplývajú na duševnú a telesnú prípravu ženy na pôrod. Jednotlivé lekcie trvajú 40 minút a je možné sa na ne prihlasovať jednotlivo.

Tu nájdete najbližšie termíny vypísaných cvičení a prednášok pre tehotné ženy: rozvrh pre tehuľky v Trnave

Cvičenie pre deti v Klube Kvapka 

Po úspešnom štarte dojčenského plávania sa otvorili aj kurzy cvičenia s deťmi, ktoré sa uskutočňujú v špecializovanej telocvični. Deti s rodičmi chodia cvičiť cca od 6 mesiacov do 5 rokov. Cvičíme s náradím a pomôckami určenými pre tento vek. V lekciách u detí sarozvíja obratnosť, posilňuje sa telíčko, zjemňuju sa zmysly, rozvíjaju sa poznávacie a rozumové schopnosti... Kým dieťa nechodí do kolektívu, socializuje sa v skupinke detí, ktorú pozná – teda pripravujú sa tým aj na vstup do materskej škôlky. Po nástupe do MŠ je cvičenie utužovaním vzťahu medzi dieťaťom a rodičom, spoločnou činnosťou a zmysluplne prežitým časom plným zábavy. Viac o cvičení nájdete na cvičenie s deťmi v Trnave.

Zdravie a bezpečnosť sú u nás na prvom mieste 

Bazény, v ktorých sa konajú lekcie plávania, sú určené len dojčatám a batoľatám. Voda je slaná a upravovaná tak, aby bola chemicky a bakteriálne čistá a zároveň šetrná voči najmenším deťom. Viac o dôležitej hygiene a pravidelných kontrolách vody nájdete tu: hygiena.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Zuzana 02.01.2019, 22:02

  Jednoznačne odporúčam. Skvelý prístup,krásne priestory. Naša malinká miluje vodičku.

 • Jana Dirgová 04.12.2017, 13:21

  Vrelo odporúčam. Úžasný personál. Obaja synovia sa vždy tešia na plávanie. Pekné a čisté prostredie. Dobre sa parkuje.

 • simona 31.12.2016, 22:35

  chodili sme plavat so synom, velmi sa mu pacilo, trnerky super, vybavenie, bazen a sauna super, tiez hracia miestnost, vychadzali v ustrety pri nahradzani hodin.

 • Jana Dirgova 04.12.2016, 22:10

  Navstevujem s oboma detmi, som velmi spokojna, personal uzasny, pozitivne hodnotim aj online rezervacny system.

 • Lucia 10.12.2015, 20:45

  Urcite odporucam, skvely profesionaln pristup

 • Veronika A. 18.05.2015, 17:45

  Taktiež sme veľmi spokojný. Náš Alexko sa teší na každú hodinu a my spolu s ním :)

 • Tomáš P. 17.12.2014, 22:46

  Odporúčam. Skvelý prístup jak k učeniu plávania, tak k deťom. Sme veľmi spokojní, aj my rodičia aj syn :)

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár