Boli sme, videli sme ...Hotel Aquatermal Dolná Strehová

Autor: Annie, Foto: sdetmi.com
aquat2

Zdroj: sdetmi.com


Testovali sme:

  AQUATERMAL Dolná Strehová
Miesto:  Dolná Strehová, Banskobystrický kraj
Cesta autom z Banskej Bystrici trvala:  75 min.
Termín návštevy:  13.7.-15.7.2018
aquat25

Zdroj: sdetmi.com

Hotel:

Pobytu sme sa zúčastnili dvaja dospelí a jedno skoro dvojročné dieťa. Izba nám bohate stačila štandardná dvojlôžková. K dispozícii je aj dvojlôžková s prístelkou alebo apartmán pre viacčlenné rodinky. Dcérka mala pripravenú detskú postieľku s perinkami. Balkón, televízia s detským kanálom, sprcha, dostatočný úložný priestor, uteráky na izbe - nič viac sme nepotrebovali. Do búducna by potešili župany priamo na izbe. Izby čisté, voňavé, klimatizácia na požiadanie. Oceňujem black out závesy, ktoré vytvorili v izbe tmu aj cez obed, keďže dcérka obľubuje obedný spánok. Parkovisko je veľké, pre hotelových hostí bezplatné.

aquat24

Zdroj: sdetmi.com

Strava:

Mali sme polpenziu formou bufetových stolov, bohatý výber či už na raňajky alebo večere. Pre detičky k dispozícii detské stoličky aj príbor. Výber aj pre malého stravníka - žemľovka, detská kaša, výživa, ovocie, zelenina, zemiaková kaša, vývar. Po rokoch som jedla strukovú fazuľovú polievku, ktorá mala naozaj chuť ako od babičky :) Počas obedov môžete v letnom období využiť ponuku na kúpalisku rôzne minútky, langoše, palacinky... Chýbali nám iba nápoje k večeri, postačil by krčah vody s citrónom na každom stole.

aquat22

Zdroj: sdetmi.com

aquat23

Zdroj: sdetmi.com

Bazény:

Hotel disponuje stredne veľkým oddychovým bazénom a vírivým bazénom, ktoré sú plnené termálnou vodou. Detský bazénik s hríbikom a nosorožcom sa tu tiež nachádza. K dispozícii počas leta sú aj vonkajšie bazény - kúpalisko, ktoré sme mali v cene pobytu. Novozrekonštruovaný areál kúpaliska má kapacitu až 3000 návštevníkov a ponúka 6 bazénov s termálnou vodou o teplote od 28°C do 36°C. Zábavný bazén s 50 m tobogánom zaručuje istú zábavu, pre deti sa v ňom nachádzajú ďalšie 2 šmýkačky. Samozrejmosťou je krásne veľké ihrisko s pieskoviskom.

aquat3

Zdroj: sdetmi.com

aquat6

Zdroj: sdetmi.com

Wellness:

Wellness ohodnotiť neviem nakoľko neholdujeme ani saunám ani masážam. Nájdete tu 4 sauny (suchá sauna, infra sauna, parná bylinná sauna, parná soľná sauna), vírivku, ochladzovací bazén, tepidárium, ľadopád, sprchový svet (fínske vedro, zážitkové sprchy), oddychovú zónu s pohodlnými lehátkami a výhľadom na vonkajšie bazény, širokú ponuku masáží. Detičky majú prístup umožnený v sprievode dospelej osoby.

Personál:

S personálom sme nemali žiadnu negatívnu skúsenosť. Naopak musím pochváliť pani plavčíčku pri vnútornom bazéne, veľmi milá a ochotná. Animácie počas leta sú na dennom poriadku. Animátori sa patrične venovali deťom či už na kúpalisku alebo v detskom kútiku.

Ponuka pre deti:

V hoteli sa nachádza priestranný detský kútik na druhom poschodí, na prvom poschodí pre staršie deti nájdete X-BOX a  herné stoly na ping-pong či fubal. Bazény vonkajšie aj vnútorné, tobogán, šmýkačky,  animácie, vonkajšie ihrisko, hojdačky, pieskovisko, plážový volejbal, detské stoličky v reštaurácii.

aquat12

Zdroj: sdetmi.com

aquat10

Zdroj: sdetmi.com

aquat11

Zdroj: sdetmi.com

Celkovo pobyt v Hoteli Aquatermal Strehová hodnotím veľmi kladne, určite sa sem ešte vrátime. Okolie ponúka menej možností na výlety, avšak ponuka hotela (najmä v lete je bohatá) takže sme ani nestíhali.

 

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár