27. 01. 2022 Bohuš 8°C Polooblačno

Letný detský kabaret

Autor: Externý prispievateľ, Foto: FB
Termín: 17.08.2018 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora

plagat

Poďte s nami zažiť divadlo tohto leta! Letný detský kabaret prichádza do Bratislavy už v auguste.
Na koho sa môžete Tešiť ???

Mgr. Monika Adamčíková, DiS.art.
Vyštudovala Konzervatórium v Banskej Bystrici (BB) v odbore hra na klavíri, Vysokú školu Pedagogickú fakultu v BB v odbore psychológia s hudobným umením a na Filozofickej fakulte UK v BA špecializačné štúdium školskej psychológie. Má absolvované kurzy muzikoterapie u Mateja Lipského.
V pedagogickej oblasti má 12 ročnú prax. Momentálne pracuje na ZUŠ Eugena Suchoňa ako učiteľ hudobnej náuky a hry na klavíri. Učí súkromné hodiny klavíra a hudby. Zároveň sa venuje projektu pre detičky od 1,5 - 6 rokov pod názvom ,,Hudobníček,,.
V tábore: bude mať na starosti korepetície a hudobnú prípravu a relaxáciu. 

BcA. Alica Sňahničanová
Vyštudovala Konzervatórium v Banskej Bystrici (BB) v obore operný spev, Vysokú školu Fakultu umeniana Ostravskej univerzite v Ostrave v odbore operný spev. Pôsobila ako členka operného zboru v štátnej opere BB a v Národním divadle v Ostrave.
Absolvovala množstvo workshopov zameraných na prácu s hlasom.V pedagogickej oblasti má 5 ročnú prax. Momentálne na materskej dovolenke.
V tábore: bude sa deťom venovať ako hlasový pedagóg.

Mgr.art Petra Kriváčková DiS.art.
Vyštudovala operný spev na Konzervatóriu v Žiline a v Banskej Bystrici. Herectvo na Fakulte dramatických umení na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Počas štúdia aj po ňom pôsobila ako členka zboru v Štátnej opere v Banskej Bystrici.
V rámci programu Erasmus študovala pohybové divadlo na Escuola superior d'art dramátic v Palma de Mallorca (Španielsko)
Absolvovala množstvo workshopov zameraných na prácu s hlasom, jazzový a popový spev. Tiež herecko-pohybové, pantomimické a klaunské workshopy.
3,5 roka pôsobila ako herečka v Spišskom divadle v Spišskej Novej Vsi. Bola súčasťou edukatívneho projektu "Divadielko z klobúka" zameraného na diváka v predškolskom veku a 1.stupeň ZŠ.
V divadelnom ocenení DOSKY 2015 nominovaná v kategórii objav sezóny 2014/2015za postavu Hany v inscenácii Hájnikova žena, Spišské divadlo.
Aktuálne je na voľnej nohe, čiastočne zdravotný klaun a čiastočne pedagóg na základnej umeleckej škole, kde vyučuje spev a literárno-dramatický odbor. Tiež príležitostne spolupracuje na rôznych divadelných projektoch ako herečka, speváčka, dramaturgička a lektorka.
V tábore : bude mať pod palcom dramatickú zložku - herectvo, javiskovú reč a javiskový pohyb, réžiu a dramaturgiu.

STRAVA
Počas celého tábora bude zabezpečená strava vo forme desiata obed a olovrant. Deti budú mať počas celého dňa k dispozícii čistú, bylinkovú a ovocnú vodu.
Jedlo zabezpečujeme projekt čo jedia zdravé deti.
V prípade potreby vieme zabezpečiť bezlepkovú, bezmliečnu aj bezvaječnú stravu- treba to však nahlásiť predom, pri prihlasovaní dieťaťa do tábora.

Obsah tábora
Tábor je určený pre deti, ktoré majú radi spev a divadlo, chceme im priblížiť prácu v divadle. Celý týždeň deti budú študovať herecko- hudobné edúdy, ktoré na konci týždňa predvedú v záverečnom vystúpení.

Záverečné vystúpenie bude piatok 17.8.2018 o 17. hodine v priestoroch Centra rodiny na ulici Bazovského 6, v Bratislave. Pozvaní budú všetci rodičia a priatelia detí.

Samozrejme nakoľko je leto, väčšina aktivít, pokiaľ to počasie dovolí sa bude organizovať  na čerstvom vzduchu.

 

Napíšte komentár