Motýlia záhrada na Liptove

Autor: MS, Foto: motyliazahrada.sk
Adresa:Ráztocká 21, 031 01 Liptovský Mikuláš Telefón:+421 948 086 468 E-mail:vatycha@zookontakt.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Odneste si nezabudnuteľný zážitok, Motýlia záhrada nie je obyčajná výstava. Je to pestrofarebná oáza kvetov a motýľov, kde sledujete so sprievodcom ich pokojný, čarovný život. Rôzne pestrofarebné motýle, ktorých láka posedenie si na letných farbách Vášho oblečenia i jednofarebné motýle, ktoré sa maskujú v tropických rastlinách.

V detskej škôlke motýľov ako v novinke tejto sezóny stretnete motýle priamo pri vyliahnutí z kukly a uvidíte ich prvé vzlietnutie i prijímanie sladkej potravy. Je to fascinujúci prechod od húseničky do zrodu života krásneho motýľa.

Pre deti je pripravená nová zóna detských interaktívnych hier. Nie len tí najmenší sa tu zabavia i naučia veľa zaujímavostí o živote motýľov. Staňte sa aj Vy na moment súčasťou motýlieho pestrofarebného sveta.

  • fascinujúci a krehký život motýľov úplne zblízka
  • pozorovanie vyliahnutie motýľa z kukly i jeho kŕmenie
  • jedinečná komentovaná prehliadka so sprievodcom
  • detská zóna interaktívnych hier, súčasť sveta motýľov

Novinky 2019
Tunel odvahy je nezabudnuteľný prechod pomedzi netopierov s rozpätím krídel až do dĺžky 1 m. Nenechajte si ujsť tento zážitok pre skutočných hrdinov. Je to samostatne uzavretá časť, takže určite Vás žiaden netopier neprekvapí v čarovnej motýlej záhrade.

Amady Gouldové sú najkrajšie, pestrofarebné vtáky. Ich neobyčajne krásny zjav objavil anglický cestovateľ v Austrálii a vtáčiky pomenoval po svojej prekrásnej manželke. Príďte sa zapozerať do neskutočne krásnych farieb prírody týchto vzácnych vtákoch.

10 terárií s hadmi, plazmi, jaštermi a inými zvieratami, kt. Vás ohúria krásnym zjavom a pokojným životom. Ich svet je fascinujúci, zapozerajte sa na nich a zistite, že aj nebezpečné veci sú niekedy krásne.. 

Vstupné: Dospelí: 7€ Deti: od 1 roka 7€ 

 

priloha 7344 1

Mapa: N 49° 6′ 14″ E 19° 34′ 20″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár