Summer Island v St. Martins - zábava pre celú rodinu

Autor: Simona, Foto: stmartins.at
Miesto:St. Martins Therme & Lodge, Im Seewinkel 1, 7132 Frauenkirchen, Rakúsko

St. Martins Therme & Lodge – prvá lodge v strednej Európe spája termálne kúpele so zážitkom z prírody


Na jednom z najkrajších miest v Rakúsku, priamo na okraji Národného parku Neusiedlersee – Seewinkel, uprostred regiónu vyhláseného za dedičstvo UNESCO, sa nachádzajú termálne kúpele St. Martins Therme & LodgePohodlne sa tam dostanete z Bratislavy len za 50 minút. Zvedavý, podnetný, prirodzený –  St. Martins Therme & Lodge je wellness a dobrodružstvo v jednom. Spája náročné prostredie ubytovania kategórie 4*-superior a termálnych kúpeľov s originálnosťou prírody. Jedinečnosť polohy, vlastné jazero na kúpanie s rozlohou 8 hektárov, príjemne teplá termálna voda, jedinečný svet prírody a kultúry, špičková tradícia vína a gastronómie, to všetko je súčasťou wellnessovej ponuky extra triedy a zážitkového priestoru na ploche 40 kilometrov štvorcových. Miesto na priblíženie sa sebe samému a prírode. Miesto pre tých, ktorí vedia vychutnávať a ktorých baví objavovať.

Náš tip: Pozrite si aktuálne počasie priamo cez online kameru v St.Martins >>

Aussenaufnahme Summer Island St. Martins Therme Lodge Rudy Dellinger 3 preview

Zdroj: sdetmi.com

Oáza pohody v St. Martins – Ponuka prvých termálnych kúpeľov na jazere

Klasická ponuka termálnych kúpeľov St. Martins Therme & Lodge obsahuje veľkorysý wellnessový a termálny svet ako aj päť rôznych sáun a parných kúpeľov. Step, trávy, trstina ako aj rastliny a stromy sú pritom všade určujúcim prvkom: parný kúpeľ so soľnou trávou a stepnými bylinkami, trstenná sauna, kremenná sauna a exkluzívna panónska sauna. Zotavenie nájde hosť v spa v lodge a vo fitnesse, ale aj v nových priestoroch sauny na jazere s obojstranným výhľadom na vlastné 8 hektárové jazero na kúpanie a do panónskej prírody Národného parku Neusiedlersee-Seewinkel.

Pretože zotavenie pre dospelých znamená väčšinou pokoj, pre deti však často pohyb, ponúka St. Martins Therme & Lodge vlastný akusticky oddelený priestor pre deti s detským bazénom, šmykľavkou a inými atrakciami. Ako osobitý bombónik ponúka St. Martins detský kútik zdarma: v „klube objaviteľov pre deti“ sa deti hravou formou dozvedia všetko, čo sa dá od prírody naučiť.

Viac o termálnych kúpeľoch St. Martins >>

Detská zóna v St. Martins

Šmykľavka, park s vodnými hrami & bazén pre malé deti
Tu si malí hostia prídu na svoje malé či veľké dobrodružstvá! Šup na 90 metrov dlhú šmykľavku a dobrodružstvo sa môže začať – náš kanál s divokou vodou ponúka skvelú kulisu pre vzrušujúci vodný zážitok. Viac informácií >>

Therme Kinderbereich St. Martins Therme Lodge Peter Rigaud 3 preview

Zdroj: sdetmi.com

Vychutnať si leto na ostrove!

Objavte letný ostrov „Summer Island” v St. Martins, otvorený ako každý rok od 1.mája do konca septembra, ležiaci priamo na jazere s krištáľovo čistou vodou, najlepšou kvalitou vody a veľku lúkou na ležanie. Oddýchnite si na lehátku v tieni a osviežte sa pri plážovom Beach Bare, kde na Vás čakajú chladené ovocné nápoje a regionálne špeciality. Ale najmä si užívajte nekonečný pohľad do prírody Národneho parku Neusiedlersee – Seewinkel a zakončite teplý letný večer v Chill Out Lounge.

Jedinečná kombinácia idylického prírodného jazera, vhodného na kúpanie, a exkluzívnej kúpeľnej ponuky – termálnych bazénov so sladkou aj slanou vodou - vytvorila zo St. Martins Therme & Lodge jedinečné útočisko, kde dovolenka kvôli zlému počasiu zaručene nebude pokazená. Pretože, keď si aj slnko niekedy dá prestávku a počasiu panujú dažďové oblaky, vtedy sa hostia môžu utiahnuť do termálneho a saunového sveta a vychutnávať si rozsiahlu ponuku wellnessových a športových aktivít.

Lodge Badestrand St. Martins Therme Lodge Peter Rigaud 3 preview

Zdroj: sdetmi.com

Highlights na letnom ostrove Summer Island – exkluzívne priestory

Samostatný oddelený priestor so špeciálnymi lehátkami a vlastným prístupom do jazera Vás pozývajú k exkluzívnemu oddychu a relaxu. Viac informácií >>

Relax! Denná dovolenka na letnom ostrove Summer Island

Voda, kľud, wellness a vrátane exkluzívnej obsluhy.  Samostatný oddelený priestor so špeciálnymi lehátkami Vás pozýva k exkluzívnemu oddychu a relaxu. Viac informácií >>

Dobrodružný vodný park s tryskami, šmykľavkou pre ľadových medveďov a pelikánom ako aj obidva bazény pre malé deti vo vnútri a vonku pozývajú na hru a čľapkanie sa. Vďaka špeciálnej protišmykovej podlahe vo vodnom parku už nestojí malým hosťom pri objavovaní nič v ceste.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár