Súťaž s novou slnečnou radou Weleda - ukončená

Autor: MS, Foto: weleda.sk

Weleda SUN bannery SK Jar18 1200x1200 Súťažíme o:

5x balíček slnečnej ochrany Weleda pro celú rodinu, každý bude obsahovať:

  • 1x Detské mlieko na opaľovanie SPF 30 Sensitive,
  • 1x Detský krém na opaľovanie SPF 50 Sensitive,
  • 1x Krém na opaľovanie SPF 30,
  • 1x Mlieko na opaľovanie SPF 30 a
  • 1x Mlieko po opaľovaní 

Balíčk je v celkové hodnote: 85,45 €

Trvanie súťaže: 4.6. - 10.6. 2018

Vyhodnotenie súťaže: 11.-12.6. 2018

Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez priložený formulár.

Pred zapojením do súťaže si, prosím, prečítajte Štatút súťaží sdeťmi.com.

Výhercovia:

M. Delincakova
J. Frno
C. Paraszti
A. Migaľová

L. Šeriková


Skupinova fotka Sun Care

Nápovedu najdete TU.

Calendula seal tone CZ RGB

Opaľovacie krémy na minerálnej báze od Weledy odrážajú slnečné žiarenie ako tisíce malých zrkadiel a chránia tak pokožku pred spálením. Obsahujú minerály ako je oxid titaničitý, ktoré môžu byť v rôznych veľkostiach použité k blokovaniu UV žiarenia a chránia tak pokožku pred spálením. 

Prípravky slnečnej rady s minerálnymi UV filtrami sú vyvinuté tak, aby na pokožke dlho vydržali. Inými slovami nie sú vodeodolné, ale extra vodeodolné. Sú teda výborné pre deti, ktoré si pobyt vo vode obzvlášť užívajú. Ocenia ich aj športovci, milovníci horských túr alebo lyžiari. Ale je treba dať pozor na to, že ani extra vodeodolný krém nezaručí 100% ochranu proti slnečním lúčom. Aby sme dosiahli požadovaného efektu, je treba aplikovanie krému opakovať pravidelne.

Čím väčšie sú častice minerálnych filtrov, tým lepšie odrážajú viditeľné svetlo. Toto naše oči vidia ako bielu farbu. Takže, keď si na kožu natrieme opaľovací krém na minerálnej báze, objaví se takzvaný “biely film”. S vyšším faktorom krému je “biely film” intenzívnejší. U bábätiek a malých detí, ktoré by mali mať krém s vysokým faktorom, je toto výhodou: rodičia aspoň okamžite vidia, či má ich dieťa dostatok opaľovacieho krému. Aby “biely film” stratil na intenzite, museli by výrobcovia používať nanočastice, nakoľko tieto svetlo odrážajú viac v neviditeľnom UV spektre.

Slnečná rada od Weledy s výťažkom z BIO plesnivca alpského vďaka svojmu zloženiu s minerálnymi filtrami, vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, ktorá odráža UVA a UVB lúče. Naviac pôsobia ihneď po nanesení a predchádzajú zmenám na pokožke vznikajúcimi v dôsledku pôsobenia slnečných lúčov.

Vďaka zloženiu s vysoko kvalitnými BIO zložkami, slnečná rada vyživuje pokožku a stará sa o ňu.

Detske mlieko na opalovanie SPF 30 sensitive

Detské mlieko na opaľovanie SPF 30 Sensitive

Vysoko vodeodolné telové mlieko na opaľovanie SPF 30 pre deti. Bez parfumov. Poskytuje spoľahlivú ochranu proti UVA a UVB lúčom ihneď po aplikácii. Obsahuje len minerálne UV filtre bez nanočastíc. Vhodné pre veľmi citlivú pokožku.

 Detsky krem na opalovanie SPF 50 sensitive

Detský krém na opaľovanie SPF 50 Sensitive

Vysoko vodeodolný krém na opaľovanie SPF 50 pre deti, bez parfumov, vhodný na citlivú pokožku. Poskytuje spoľahlivú ochranu proti UVA a UVB lúčom ihneď po aplikácii. Obsahuje iba minerálne UV filtre bez nanočastíc.

 Krem na opalovanie SPF 30  

Krém na opaľovanie SPF 30

Ľahký krém s SPF 30 spoľahlivo chráni pokožku tváre pred poškodením UVA a UVB žiarením. Predchádza starnutiu pleti, dodáva jej hydratáciu a výživu, bez zanášania pórov. Obsahuje iba minerálne UV filtre bez nanočastíc.

 Mlieko na opalovanie SPF 30  

Mlieko na opaľovanie SPF 30

Mlieko na opaľovanie s SPF 30 a výťažkom z BIO plesnivca alpského spoľahlivo chráni pokožku pred poškodením UVA a UVB žiarením. Mlieko je vodeodolné. Obsahuje len minerálne UV filtre bez nanočastíc.

 Mlieko po opalovani

Mlieko po opaľovaní

Jemné mlieko po opaľovaní s obsahom šťavy z Aloe vera príjemne chladí, upokojuje a hydratuje pokožku po opaľovaní. Nezanecháva pocit mastnoty.

Súťažný formulár:

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár