05. 07. 2020 Sviatok sv. Cyrila a Metoda 31°C Jasno

Detské oslavy na Klepáči

Autor: Claudinka, Foto: klepac.sk
Adresa:Mlyn Klepáč - Železná studienka, Cesta mládeže 5, 83101 Bratislava Telefón:+421 905 209 100 (volať cez prac. týždeň 9.00 - 16.00 h) E-mail:gabika@originalnapredaj.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Narodeninové oslavy v Tvorivých dielňach

Chcete pre svoje dieťa originálnu narodeninovú oslavu ? Ste na správnej adrese.  Ponúkame Vám narodeninovú oslavu spojenú  s aktivitami v krásnej okolitej prírode a v lese.

Môžete si vyberať z rôznych aktivít. Za pekného počasia (v zime aj v lete) začíname napr. "Pokladovkou"  s originálnou, ručne nakreslenou mapou mlyna a sladkým pokladom. Ďalšou alternatívou je zlaňovanie detí do bunkra či ryžovanie zlata v potoku Vydrica. Pre staršie deti je  vhodná aj dlhšia trasa na "Dračie skaly"  či iné súťaže a hry . Po návrate nasledujú gratulácie, občerstvenie, darčeky a narodeninová torta v pekne vyzdobených priestoroch. Oslávenec a jeho hostia si počas ďalšej hodiny môžu v dielňach vlastnoručne vyrobiť výrobok, ktorý si odnesú domov. Techniku volíme po dohode s rodičmi a podľa veku detí. Veľmi obľúbené je drôtovanie, šperk, výroba hračiek, tričiek, magnetiek, misiek, pieskovanie, plátené tašky... no všeličo  a všehochuť. Ďalšou obľúbenou atrakciou je facepaiting - maľovanie na tvár. Deti si môžu vyberať masky od výmyslu sveta z katalógu. Počas narodeninovej oslavy majú deti k dispozícii aj  6-miestnu trampolínu.

Na vyžiadanie môže deťom robiť spoločnosť bielučký, prítulný kocúrik Sniežik a psík Čoky. Každé dieťa dostane ako poďakovanie za návštevu  kamienok šťastia s iniciálkami mena. Kamienok je napustený špeciálnou farbou a v noci po zhasnutí svetiel žiari. Pre tých, ktorí  by ešte nemali dosť a radi tancujú môžeme urobiť diskotéku so svetelnými efektami. Po ukončení oslávencovi vyrobíme ozdobný  tanier s jeho fotkou  a ten potom zavesíme zo stropu ,kde tvorí súčasť výzdoby dielní.
Prajeme peknú zábavu.

Občerstvenie, torta a pohostenie nie je v cene, ale v prípade záujmu vieme zabezpečiť.
Fotky z narodeninových osláv si môžete pozrieť na Facebooku: Tvorivé dielne s Gabikou.

Parkovanie:
V týždni od pondelka do štvrtku je možné parkovať na parkovisku vpravo od Mlyna Klepáč /nie v areáli Mlyna/.
V piatok,sobotu a v nedeľu nie je povolený vjazd autom.Oslávencovi zapožičiame na celú dobu trvania oslavy kartu ,ktorá Vám zabezpečí vjazd na Železnú studienku a parkovanie na parkovisku pri Mlyne. Ostatní pozvaní hostia ,prosím zaparkujte autá dole na záchytnom parkovisku pri Partizánskej lúke.Pešou chôdzou je to na Mlyn cca 8-10 min  aje to príjemná prechádzka.

Cena: 29 € prenájom priestoru + 10 € na každé zúčastnené dieťa.
Min. počet detí na oslavu je 7

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Mapa: N 48° 10′ 31″ E 17° 4′ 22″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Majka 08.12.2019, 16:32

  Oslava bola urobená výborne, nemám výhrady !!!

 • Dariina Šarkozyova 09.04.2019, 11:15

  Dobry deň mali by sme zaujem o decku oslavu na 18.5. Pre 7-8 ročne deti cca 10-12.0905 714 665 Dakujem.

  • SDEŤMI.com 16.04.2019, 14:40

   Dobrý deň, treba sa spojiť priamo s organizátormi na 0905 209 100 alebo klepacdetom@gmail.com.

 • Aja 24.11.2014, 00:19

  Aj my sme tam mali oslavu, bohuzial prsalo, takze sme boli vo vnutri. Lektorka bola fajn, ale dost odmerana a mala som pocit, ze mensie deticky nevedela prilis zaujat. Mali sme tam deti vo veku 4-5 rokov. Takze odporucam asi skor pre starsie deti a idealne za dobreho pocasia. Inac prostredie je uzasne.

 • eva 03.12.2013, 23:46

  No, kto by nemal rad Gabiku??? Kto raz absolvuje tvorive dielne, letny tabor alebo narodeninovu party s Gabikou na Klepaci, pride zas. Takze, ano, chodime a radi. A tesime sa uz teraz na leto a na kreativny tabor na Klepaci a mozno zas bude aj narodeninova oslava a dielne. Minuly rok si to decka moc uzili.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár