17. 01. 2022 Nataša 6°C Sneženie

Deň otvorených dverí v TV Markíza 2013

17.10.2013
Termín: 24.08.2013 Mesto:Bratislava - Záhorská Bystrica Zdroj:stránka organizátora


Každý rok sa u nás koná najväčšia televízna oslava na Slovensku – Deň otvorených dverí. Minulý rok bol práve vďaka vám tento deň úžasný, plný dobrej nálady a zábavy. Príďte si aj tento rok vychutnať skvelú atmosféru, exkluzívnych hostí, nabitý program. Prezrite si naše štúdiá, stretnite sa s našimi moderátormi a získajte podpis vašich obľúbených hercov. Deň otvorených dverí je tu pre vás aj tento rok – v sobotu, 24. augusta.

Deň Otvorených Dverí organizuje Markíza vlastne hneď od svojho vzniku. Koná sa pravidelne v auguste tesne pred jej výročím a do dnešného dňa prichádza do Záhorskej Bystrice množstvo ľudí, aby videli nielen to, ako to v Markíze a štúdiách vyzerá, ale hlavne aby sa stretli so svojimi obľúbenými moderátormi či hercami, zrelaxovali na rôznych atrakciách svoje deti a vyšantili sa počas zábavného programu na hlavnom pódiu. Veselo bolo aj počas prvého ročníka DOD, ktorého priebeh zmapovala relácia Smotánka. Uvidíte v nej napríklad "mladé uchá" , ako boli v tom čase Patrik Herman, Jopo, Eva Černá, Nora Krchňáková a mnoho ďalších.

Program DOD 2013: Čo vás čaká a neminie!
S týmito hercami, moderátormi a spevákmi sa budete môcť stretnúť naživo! 

Najväčším lákadlom bude určite autogramiáda megahviezd najsledovanejšieho seriálu Búrlivé víno, ktorý už niekoľko mesiacov kraľuje slovenským televíznym obrazovkám. Návštevníci sa tak budú môcť naživo stretnúť so svojimi idolmi – Nelou Pociskovou, Jurajom Lojom, Braňom Deákom alebo Marošom Kramárom, získať ich autogram či spoločnú fotografiu. V areáli TV Markíza budú žiariť aj hviezdy zo seriálu Horúca krv ako Jozef Vajda, Anna Javorková, či Anna Šišková a nebudú chýbať ani hrdinovia nového seriálu Chlapi neplačú - Alexander Bárta, Elena Podzámska, či Dominika Kavaschová. Svoje podpisy budú rozdávať aj známi moderátori a redaktori markizáckych relácií.Pripravený je aj bohatý program na pódiu, kde odznejú hity skupín Tublatanka, Vidiek či Peter Bič Project. Návštevníkov svojím vystúpením dozaista poteší aj obľúbená speváčka a herečka Nela Pocisková, svoj letný hit naživo predstavia Eva Máziková a Thomas Puskailer, hip-hopoví nadšenci sa zas môžu tešiť na skupinu AMO & Band, či na Laciho Strikea s unikátnym tanečno-hudobným predstavením. O dobrú náladu sa postarajú aj finalisti SuperStar Hlasu Česko Slovenska.

Diváci sa tiež budú môcť stať súčasťou živého vysielania špeciálneho vydania relácie Teleráno, ktoré sa uskutoční v exteriéri za účasti všetkých jeho moderátorov medzi 9.00 a 10.00 h. Pre tých, čo nemajú možnosť prísť priamo na DOD, sú pripravené aj dva ďalšie živé televízne vstupy o 8.25 a 12.30 h.

Atraktívnou novinkou pre všetkých súťaživých divákov je SMS hra exkluzívny automobil, ktorá prebieha od utorka 13. augusta 2013, pričom výherca bude vyžrebovaný priamo na DOD: Oslávte s nami 17. narodeniny TV Markíza a vyhrajte auto!

V areáli televízie budú k dispozícii stánky s občerstvením, suvenírmi, ako aj rôzne atrakcie pre deti aj dospelých, vrátane možnosti zakúpiť si vyhliadkový let vrtuľníkom. Pripravený je aj bezplatný pitný režim a sladké prekvapenie.

Pre návštevníkov Dňa otvorených dverí bude k dispozícii veľké parkovisko pred areálom televízie a tiež bezplatná kyvadlová doprava, ktorá bude od 8.00 do 17.00 h premávať v 10-minútových intervaloch spod Mosta SNP.

Tešíme sa na stretnutie s našimi divákmi a veríme, že takto spoločne v skvelej atmosfére oslávime 17. narodeniny televízie Markíza. A skôr, než prídete medzi nás, si pozrite video z minulého roka, v ktorom diváci prezradili, kvôli komu merali častokrát dlhú cestu do obľúbenej televízie.

Mapa: N 48° 14′ 4″ E 17° 1′ 54″

Mapa sa nahráva...

Napíšte komentár