Výstava Hlbokomorské rozprávky

08.03.2018 Autor: MS, Foto: galerialm.sk
Termín: 06.04.2018 a ďalšie Mesto:Liptovský Mikuláš Zdroj:stránka organizátora

28958843 10157046809208765 1859565450153279057 n

Výstava Hlbokomorské rozprávky je organizovaná v spolupráci s Medzinárodným domom umenia pre deti BIBIANA.

Boli ste už niekedy na morskom dne? Nie však na hocijakom, ale na dne v útrobách Tichého oceánu, kde neprenikne ani odrobinka slnečného lúča, nehovoriac vôbec o potápačoch či ponorkách. V týchto tajuplných tmavých a chladných hlbinách prekvitá život hlbokomorských živočíchov -  ryby Biby, hada Rada, morských čertov, uhoriek a ďalších neobyčajných obyvateľov. Ich dobrodružstvá, ale aj skutočný život môžete spoznať prostredníctvom živej výstavy Hlbokomorské rozprávky. 

Výstava Hlbokomorské rozprávky vznikla na základe knižnej predlohy s rovnomenným názvom z pera spisovateľky Moniky Kompaníkovej, s ilustráciami Veroniky Klímovej a grafickým dizajnom Martiny Rozinajovej.

Hlbokomorský svet rozprávky zaplaví priestory Malej výstavnej siene ilustráciami, objektmi, inštaláciami a tvorivými zónami, ktoré oživia stretnutia návštevníkov s hrdinami príbehu knihy a ich dobrodružstvami a zároveň vytvoria miesto na fantázie obrovských podmorských rozmerov. Nielen početná návštevnosť výstavy v Bibiane, ale aj veľké množstvo ocenení podčiarkujú výnimočnosť tejto knihy na slovenskom knižnom trhu.  


Vstupné: Dospelí: 2€ Deti: 1€ 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár