Súťaž s Preventan® Junior - UKONČENÁ

Autor: marylyn, Foto: Farmax
Preventan Nutella big

Vychutnajte si zdravie: balíček výživového doplnku na podporu imunity detí Preventan® Junior + 200 g Nutella ako darček.


V zime atakujú organizmus mnohé virózy. Práve dobre fungujúci imunitný systém pomáha aj deťom zvíťaziť nad chorobou – buď tak, že jej vôbec nepodľahnú, alebo sa s ňou popasujú v rekordne krátkom čase. Práve prevencia, teda predchádzanie ochoreniam podporou prirodzených obranných mechanizmov organizmu – posilnením imunity, je prezieravejším opatrením ako „hasiť“ už vzniknutý problém – pustiť sa do otvoreného boja s chorobou, neraz sprevádzanou horúčkami. Počas zimy je však pomerne ťažké zaradiť do jedálnička dostatok vitamínov, minerálov a telu prospešných látok na prirodzenú podporu imunity, keďže ovocie a zelenina na pultoch obchodov je často v nepostačujúcej kvalite.

Preto práve počas zimy často my, rodičia, siahame po výživových doplnkoch stravy, ktoré deťom znížené hladiny vitamínov pomáhajú dorovnať. Na podporu imunity detí od 3 rokov je určený doplnok stravy Preventan® Junior od spoločnosti Farmax, ktorý formou chutných cmúľacích tabliet dodá detskému organizmu „medvediu“ silu. Obsahuje aktívnu látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy), vitamín C, inulín – vlákninu z čakanky a prírodné sladidlo xylitol, ktoré je extraktom rastliny stévia sladká. Preventan® Junior tak prispieva k prirodzenej funkcii imunitného systému detí a napomáha znižovať mieru únavy a vyčerpanosti, ktoré sú v zime častým dôsledkom nedostatku slnečných lúčov a „vyžmýkania“ detského organizmu po prekonaní virotických či infekčných ochorení.

Preventan® Junior cmúľacie tablety chutia deťom po jahôdkach a vo vnútri balenia ich čaká malé prekvapenie – magnetka, záložka do knihy, prívesok na zips alebo prívesok na kľúče. Preventan® Junior kúpite v lekárni ako 30-tabletové alebo 90-tabletové balenie. Počas februára až do vyčerpania zásob na vás navyše čaká v lekárňach akciový balíček Preventan® Junior 90-tabletové balenie + darček: 200-gramové balenie deťmi obľúbenej Nutelly.

Súťaž! Zapojte sa aj vy do našej súťaže o 3 akciové balíčky Preventan® Junior 90-tabletové balenie + 200 g Nutella!


Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Každý sa môže do súťaže zapojiť len raz. V prípade viacerých odpovedí bude súťažiaci zo súťaže automaticky vylúčený!

Trvanie súťaže: od 15. 02. 2018 - 21. 02. 2018


Vyhodnotenie súťaže: 22. 02. 2018
Mená výhercov zverejníme pod touto súťažou! V prípade, ak sa výherca neprihlási o výhru do týždňa, nárok na výhru mu zaniká. 

Výhercovia:

  • Adrián Fabuš
  • Richard Havran
  • Jaroslav Brath

Srdečne blahoželáme. :)

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár