25. 09. 2021 Vladislav 22°C Skoro jasno

Detský svet Happy Bubi

Autor: Laura , Foto: Happy Bubi
Adresa:Detský svet Happy Bubi, Lehotská 209/2 949 01 Nitra - Kynek Telefón:+421 903 690 727 E-mail:happybubi.info@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Detský svet Happy Bubi ponúka krúžky, tábory, oslavy pre deti a mládež, rodinné podujatia, akcie a program na slávnosti, festivaly, animačné programy a animačné práce, stráženie detí od 2 rokov, workshopy a prednášky pre rodičov.

Základné zameranie: rozvoj kreativity a myslenia, športové a pohybové aktivity, cvičenie na ploché nohy so školeným lektorom a jazykové vzdelávanie prostredníctvom zážitkovej pedagogiky. Pre staršie deti a mládež ponúka centrum intenzívne zážitkové programy s vojenskou a športovou tematikou.

Pracujeme s deťmi od 1-14 rokov.

Ponuka krúžkov:

Happy Feet
Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov nožnej klenby, stabilizátorov členkových kĺbov a nácvik rovnováhy a správnych nášlapov na chodidlo. Počas cvičenia precvičujeme celé telo, posilňujeme a preťahujeme všetky dôležité svalové partie. Na kurze sa pracuje s rehabilitačnými a stimulačnými pomôckami. Cvičenie je zábavné a zároveň terapeutické.    

Hravá angličtina
Výužba angličtiny hravou formou s množstvom zábavných didaktický pomôcok, názorných ukážok či ochutnávok. Malé skupiny, lektor využívajúci hlavne poznatky zážitkovej pedagogiky, pracovné listy, zaujímavá kniha, CD so slovnou zásobou a pesničkami, videá na opakovanie na doma.

Kreatívny ateliér
Práca so zaujímavým materiálom a technikami, tvorba zaujímavých výrobkov, obrazov, doplnkov. Náročnosť a témy podľa zamerania kurzu, či obdobia a vekovej skupiny.

BubiLab
Experimentovanie a objavovanie. Skúmanie sveta a jednoduché zábavné pokusy.

Viac informácií aj na Facebooku: Detsky svet Happy Bubi

 

 

Mapa: N 48° 18′ 51″ E 18° 1′ 51″

Mapa sa nahráva...

Napíšte komentár