Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Figaro sem, Figaro tam - UKONČENÁ

Autor: marylyn, Foto: Katarína Polakovičová
Katarina Polakovicova Berta Roman Krsko Figaro Peter Maly Almaviva Katarina Florova Rosina Gustav Belacek Bartolo Boris Prygl Basilio Martin Vanek Moderator

Zapojte sa do súťaže so Slovenským národným divadlom a vyhrajte vstupenky na detské predstavenie Figaro sem, Figaro tam.


Príbeh huncútskeho barbiera Figara, zaľúbeného grófa Almavivu a krásnej Rosiny stráženej tútorom Dr. Bartolom je plný humorných zápletiek podfarbený melodickou hudbou známou nejednému uchu. Rossiniho komická opera Barbier zo Sevilly vás presvedčí, že aj opera je zábava a nielen pre dospelých, ale aj pre deti. V projekte Figaro sem, Figaro tam im ju hravou formou priblíži populárny herec a moderátor Martin Vanek. Doprajte svojim ratolestiam zážitok, pri ktorom sa však nestačí len pozerať a počúvať, sem-tam treba prísť na javisko a hlavným hrdinom pomôcť. Figaro sem, Figaro tam s Martinom Vanekom a sólistami Opery SND uvidíte v nedeľu 4. marca o 11.00 hod. v historickej budove SND.

Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Každý sa môže do súťaže zapojiť len raz. V prípade viacerých odpovedí bude súťažiaci zo súťaže automaticky vylúčený!

Trvanie súťaže: od 12. 01. 2018 - 18. 01. 2018


Hráme o 2 x 2 vstupenky na predstavenie Figaro sem, Figaro tam dňa 4.3.2018 o 11,00 v historickej budove SND.


Vyhodnotenie súťaže: 19. 01. 2018
Mená výhercov zverejníme pod touto súťažou! Výhercovia budú kontaktovaní aj emailom.

Výhercovia:

  • Veronika Václavová
  • Ľuba Šimová

Srdečne blahoželáme! :)

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár