21. 01. 2021 Vincent 11°C Prehánky

Domček v korunách stromov

Autor: Externý prispievateľ, Foto: treehouse.sk
Adresa:lesík nad kúpeľným parkom; súradnice: 48°54'21,3" N, 18°10'40,7" E Telefón:+421 905 620 620 E-mail:info@treehouse.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

V lesíku nad kúpeľným parkom v Trenčianskych Tepliciach sa nachádza nezvyčajný domček ukrytý v korunách stromov. Darujte deťom nezabudnuteľný zážitok v podobe pobytu v rozprávkovom dome na strome. V krásnej prírode si výborne oddýchnete a načerpáte novú energiu.

Ak sa pôjdete poprechádzať do lesíka nad kúpeľným parkom v Trenčianskych Tepliciach, natrafíte tam na rozprávkový dom na strome. Tento netradičný domček bol postavený v korunách stromov v roku 2017 a poskytuje ubytovanie až pre 4 dospelé osoby. Pozostáva z hlavnej miestnosti, kde je jedna manželská a jedna poschodová posteľ, z oddelenej toalety a z terasy, kde si môžete príjemne posedieť a pozorovať okolitú prírodu. Bohaté raňajky v cene pobytu.

Sezóna a čo si so sebou priniesť

V dome na strome je možné ubytovať sa od marca až do novembra a to aj vďaka tomu, že je v domčeku petrolejový ohrievač. Postele sú vybavené kvalitnými a pohodlnými matracmi s  teplými perinami, takže vám bude dnu príjemne teplo za každého počasia.

dom na strome uvodna

Balenie je potrebné prispôsobiť tomu, že v dome nie je elektrina ani tečúca voda. Pre príjemnú večernú atmosféru nájdete v domčeku dostatok svetielok, sviečok a bateriek. Na základnú hygienu poslúži pripravená voda v džbáne a vo fľašiach. Suché WC je bez zápachu a jeho obsluha je jednoduchá. Pri príchode vám všetko vysvetlí ochotný personál.

Bezpečnosť nadovšetko

Pobyt v dome na strome predstavuje nezabudnuteľný zážitok pre deti aj dospelých. Aby si ho všetci vychutnali v zdraví, mysleli sme aj na bezpečnosť tých najmenších. Terasa je zabezpečená zábradlím a mostík vedúci k domčeku je vybavený sieťami proti prepadnutiu. Samozrejme je i tak potrebné brať do úvahy riziká spojené s takouto nezvyčajnou stavbou a mať svoje ratolesti neustále pod dohľadom.

Deti a dom na strome

Už samotný pobyt v domčeku na strome je pre deti dobrodružstvom, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Čo všetko im domček ponúka?

 • zážitok zo spania na poschodovej posteli pre tých, ktorí si to ešte nevyskúšali
 • pripravené spoločenské hry sa postarajú o zábavu vnútri
 • vonku na deti čaká terasa, z ktorej môžu pozorovať les a zvieratká, najmä veveričky
 • čerstvé raňajky v prútenom košíku si môžu lanom vytiahnuť až na terasu domčeka
 • podpíšte sa a namaľujte nám pekný obrázok na pamiatku do Knihy návštev
 • skvelá poloha domčeka je ideálna na prechádzky s deťmi v lese, spoznávanie prírody
 • v neďalekom kúpeľnom parku sa nachádza ihrisko a rybník, kde deti môžu kŕmiť kačičky
 • v lete je úžasným bonusom aj neďaleké kúpalisko a mnohé kultúrne podujatia mesta Trenčianske Teplice

Pre bližšie informácie navštívte naše stránky alebo nás kontaktujte na Facebooku. Noc v dome na strome je aj skvelý zážitkový darček pre rodiny s deťmi. Využite možnosť kúpy darčekovej poukážky. Tešíme sa na vás!

Mapa: N 48° 54′ 20″ E 18° 10′ 52″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Jana Fuchsova 06.01.2021, 23:13

  S deťmi rozprávkový adrenalín, najprv pre deti sok ale potom super.

 • Vanessa 04.01.2021, 18:59

  Boli sme tu začiatkom januára, keďže na stránke treehouse.sk písalo, že domček je prispôsobený aj na zimné mesiace a nemusíme sa zimy v domčeku báť. Prvý dojem, keď sme sa pozreli na domček- super. Vyšli sme do domčeka, pani, ktorá nás sprevádzala nám ukázala, čo sa kde nachádza a ukázala ako sa zapína ohrievač a nakoniec nám oznámila, že teplom si šetrite lebo ohrievač je len na max. 8 hodín... takže prvé mínus - pre výlet s DEŤMI v zime úplne NEVHODNÉ...to síce nebol pre nás problém, keďže to naše ostalo doma so starými rodičmi v teple a na výlete sme si chceli oddýchnuť dvaja, ale náš oddych vyzeral asi tak, že sme celý čas boli naobliekaní pod termo perinami (vďaka za tie periny, aspoň tie hriali). Keď som sa v noci o 4:00 zobudila na zimu a vyšla na terasu, tak vonku bolo teplejšie ako dnu - v januári a v lese.. aj ten les si nepredstavujte úplne tak, že budete mimo mesta a v tichu, domček je postavený pár metrov nad cestou a výhľad z terasy máte presne na ňu. Keď sme už z domčeka odišli, aj cez všetko to zlé sme za tento výlet a chvíľu oddychu boli vďační, veď sme aj zvyknutí často stanovať, keďže muž je rybár aj na takéto podmienky kde nie je úplne najteplejšie...potom však zazvonil telefón a “milá” pani z domčeku nám zavolala s hnusným tónom a slovami- “Dobrý, to čo ste nám urobili so zámkom?”...a to nám dalo už úplnú bodku za celým týmto výletom, keďže kľúče v dverách boli od chvíle keď nám pani tie dvere odomkla až pokiaľ sme ich nezamkli keď sme odchádzali. Nechcem byť len negatívna, ale chcela som poukázať aj na inú stránku domčeka, keďže na oficiálnej stránke sa samozrejme recenzia pridať nedá- len všetko pozitívne. Myslím si, že na výlet v lete to je ideálne, ale na výlet v zime sa pripravte na poriadnu zimu a pre istotu si pribaľte aj fľašu petroleja do ohrievača alebo radšej si nájdite iný domček na strome...

 • Dominika 25.11.2020, 13:39

  pekné prostredie, čistý vzduch v meste

 • Martina Holecová 29.11.2019, 18:48

  Vyhrali sme pobyt na strome na jednu noc, v lete sme si ju aj užili ja, moja dcera, synovec s neterou, parádny výlet... celý deň behali na kolobežkách v parku, prechádzka v meste, ste vlastne v centre aj keď v lese, večer v domčeku karty na terase, nočný pochod s čelovkami do studničky , prechádzka po okolí, užili sme si to parádne... Domček fantastický ešte by sme pár nocí vydržali - odporúčam ako darček určite poteší

 • Monika 06.01.2019, 20:11

  Odporúčam zavítať a spoznať domček zvnútra :)

 • Táňa Slahučková 08.01.2018, 08:50

  Zatiaľ sme ho obzerali len zo zeme, ale určite sa doň chystáme niekedy v lete aj prenocovať, veľmi nás to láka :)

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár