29. 05. 2022 Vilma 21°C Polooblačno

Kart One Arena Bratislava

Autor: Claudinka, Foto: kartarena.sk

Depo s logom

Adresa:Kopčianska 82, 851 01 Bratislava Telefón:+421 911 818 128 E-mail:kartarena@kartarena.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Najväčšia motokárová indoor hala na Slovensku.

Kart One Arena ponúka na rozlohe 4 900 m skúseným i neskúseným jazdcom, mužom a ženám bez rozdielu veku možnosť prežiť radosť, vzrušenie z rýchlej jazdy a vďaka adrenalínu zabudnúť na starosti všedného dňa. Niekoľko kôl na motokárach urobí z kohokoľvek opäť malých chlapcov a dievčatá, s blýskavým pohľadom a mierne fanatickým úsmevom.

Pozdĺž celej dráhy sú ochranné zariadenia v podobe certifikovaných plastových bariér od spoločnosti "TECPRO barriers" s kombináciou pneumatík spevnených plastovými obrubami. Prilby a ochranné vesty pre lepšiu bezpečnosť jazdcov sú od samého začiatku bezplatnou samozrejmosťou. Kvalifikovaný a ochotný personál je vždy pripravený Vám zodpovedať otázky, poradiť a poprípade inak pomôcť.

Oddych a zábava
Príjemné a plne klimatizované prostredie "industriálneho" baru s kapacitou 56 miest na sedenie Vám ponúka možnosť po víťaznom preteku znovu načerpať sily. Vaše aktuálne emócie, prípadne fotky z adrenalínovej jazdy môžete zdieľať cez sociálne siete priamo z kaviarne prostredníctvom bezdrôtového free wifi pripojenia. Veľké a rozmerné okná umožňujú výhľad na dráhu a tak môžete v pokoji pri poháriku a v sprievode príjemnej hudby sledovať dianie na trati. Ďalšou možnosťou je sledovať dianie na dráhe spolu s časomierou na veľkoplošných obrazovkách.

Cenník nájdete TU.

V cene jazdy je zahrnuté bezplatné zapožičanie pretekárskej prilby, rukavíc, bezpečnostných nákrčníkov a chráničov rebier. Pre jazdu je nutné si zakúpiť hygienickú kuklu v cene 2 €. Dĺžka trvania jednej jazdy je 10 minút. Počas nich prejdete dráhu asi 12x a na motokáre odjazdíte približne 6 km. Počas celého roka silne odporúčajú pri jazde na motokárach používať rukavice.Detský vodičák

Cena: 120 min - 25 €/dieťa
Každú nedeľu ráno od 9.00 do 11.00 hod. pozývame všetky deti absolvovať kurz jazdy na motokárach - Detský vodičák. Deti budú oboznámené so základnou výbavou potrebnou pre jazdu, naučia sa ako sa treba správať v motokáre, na trati, vlajkovú signalizáciu, správne držanie volantu a pod. Každý absolvent kurzu dostane Vodičský preukaz na motokáru. Prosíme rodičov, aby na kurz priniesli fotku dieťaťa vo veľkosti 3 x 3,5cm na preukaz. Deti môžu chodiť od 7 rokov a keď dosiahnú výšku 125 cm.
Odporúčajú si priniesť: rukavice, napr. bicyklové; tenisky alebo topánky s tenkou podrážkou; dlhé nohavice; tričko (mikina), sveter s dlhým rukávom
Priebeh kurzu: teoretická časť v bare, praktická časť v motokárovej hale - teória v praxi, jazdy za inštruktorom, samostatná jazda, odovzdávanie vodičských preukazov a pamätných medailí
Na kurz je potrebné sa prihlásiť mailom na kartarena@kartarena.sk alebo priamo na bare v Kart One Arena. Do mailu treba uviesť meno dieťaťa, vek, email, príp. kontaktné telefónne číslo.

Otváracie hodiny

  • Pondelok - piatok 14.00 - 24.00 hod.
  • Sobota - nedeľa 10.00 - 24.00 hod.
  • Mimo otváracích hodín - stačí zavolať a dohodnúť si termín.

Mapa: N 48° 6′ 48″ E 17° 5′ 30″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Andrea 07.12.2019, 18:07

    Treba vyskúšať

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár