Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Ako sa Lomidrevo stal kráľom - UKONČENÁ

Autor: marylyn, Foto: Ctibor Bachratý
Milan Ondrik Lomidrevo

Aj tento mesiac sme si pre vás pripravili súťaž o vstupenky na krásne detské predstavenie v Slovenskom národnom divadle - Ako sa Lomidrevo stal kráľom.


Bola jedna žena, stará, ale jará. Keď mala deväťdesiat rokov, porodila syna. Dieťa bolo neobyčajne veľké a mocné – čudovali sa nad tým nielen rodičia, ale i susedia a známi, ba chýr o tom dieťati sa tak rozletel po svete, že sa prišli nad ním čudovať i ľudia z iných krajín. A každý vravel, že ešte nepočul, aby niekde dáka žena porodila takú chlapinu. Radili sa, aké meno dať chlapcovi. Napokon ho nazvali Lomidrevo a chlapec rástol, mocnel a mal takú silu, že hrubočizné stromy holými rukami zo zeme vytrhával.

Keď dovŕšil Lomidrevo sedemnásty rok, pobral sa do sveta a stretol ďalších tatranských obrov, Miesiželeza a Valivrcha, s ktorými sa vybrali spolu oslobodiť tri krásne princezné, zajaté zlými drakmi. Či sa im to podarilo, ako si s drakmi poradili, aké ťažkosti im narobil prefíkaný Loktibrada, či v tých skúškach všetci obstáli a či mali všetci aj také veľké srdce a dušu ako telo, to všetko sa dozviete v krásnej, napínavej i humornej rozprávke Ľubomíra Feldeka, ktorú pripravujeme ako predstavenie pre celú rodinu – starých i mladých, malých i veľkých, mocných aj slabých, slovom pre všetkých, ktorí veria, že vo svete fantázie sa dá nielen zabaviť, ale starí môžu omladnúť, malí narásť, slabí zmocnieť a hlúpi zmúdrieť.

Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár.

Trvanie súťaže: od 11. 10. 2017 - 17.10. 2017


Hráme o 2x2 vstupenky na predstavenie Ako sa Lomidrevo  stal kráľom dňa 16.12.2017 o 10,00 v Novej budove SND.


Vyhodnotenie súťaže: 18. 10. 2017
Mená výhercov zverejníme pod touto súťažou! Výhercovia budú kontaktovaní aj emailom.

Výhercovia:

  • Monika Cakova
  • Michaela Kovačičová

Srdečne blahoželáme. :)

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Silvia 12.10.2017, 21:16

    Tešíme sa na výhru

  • iva 12.10.2017, 09:54

    dufam ze konecne vyhrame

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár