Hľadáte pre svoje deti viac ako BIO? Nájdete to na farme Hipp

Autor: Martanka, Foto: hipp.sk

Hipp Stefan 2015 ERB IMG 5767Zelenina, ovocie, mäso a mlieko v detskej výžive musia spĺňať prísne kritériá. V HiPP idú ale ešte ďalej, ich úroda je viac ako BIO a siaha ďaleko za hranice kvality, ktorú požaduje Európska únia. Pozrite sa na farmu pána Clausa Hippa, majiteľa rovnomennej rodinnej firmy, kde na burinu nepoužívajú chémiu a zvieratá sa pasú voľne.

Len to najzrelšie ovocie a zelenina bez chémie

Na farmách HiPP nenájdete umelé hnojivá alebo chemické postreky. O škodcov sa starajú lienky a vtáci, o burinu sa postarajú šikovné ľudské ruky. Základom je pritom kvalitná pôda, doposiaľ neznehodnotená konvenčným poľnohospodárstvom, ťažkou technikou a blízkosťou priemyselných centier.  

Tak v HiPP hospodária už 60 rokov, a spoločnosť sa tak stala priekopníkom ekologického poľnohospodárstva s úctou k prírode, zvieratám aj ľuďom. Aj exotické banány rastú na špeciálnej BIO farme v Kostarike, kde sa o nich starajú miestni indiáni a nie obrie koncerny ničiace prírodu aj svojbytnú kultúru.

Hipp 2010 MSP carrot hipp 08 2010 0336

Zvieratá, ktoré sa pasú so svojou mamou

BIO poľnohospodárstvo – to nie je len zelenina a ovocie, ale aj morčacie, kuracie a hovädzie BIO mäso, ktoré nájdete v mäsovo - zeleninových príkrmoch aj ako čisté BIO suroviny na prípravu detských jedál. S HiPP si môžete byť istí nie len kvalitou mäsa, ale aj plnohodnotným životom zvierat, ktoré na mäso chováme.

Kravy, ktoré dávajú mlieko pre výživu HiPP, žijú v priestrannom chlieviku a 9 mesiacov v roku spokojne prežúvajú na pastvinách. Rozmnožujú sa prirodzene, býk dohliada na svoje stádo a teľatá zostávajú pri mame až 8 mesiacov, pretože čím dlhšie ich dojčí, tým sú zdravšie.

Morky a kurčatá na HiPP farme trávia vonku 70-80 % svojho života, môžu sa napiť a najesť kedykoľvek sa im zachce a počas dňa sa samy rozhodujú, či zostanú v kurníku, alebo pôjdu radšej na pastvinu.

HiPP nikdy nechová viac zvierat, ako farma zvládne uživiť, a vy si tak môžete byť istí, že svojmu dieťatku dávate len to najlepšie, bez toho aby sa ubližovalo prírode alebo zvieratám.

Hipp 2013 ERB poultry IMG 3049

Viete, že:

  • Za kvalitu výživy HIPP ručí pán Claus Hipp osobne, potvrdzuje to svojím podpisom a patentovanou BIO známkou - pečaťou kvality HiPP, ktorá deklaruje, že HiPP je viac ako BIO - na každej výžive či krabičke.
  • HiPP dostala od organizácie Greenpeace ako jediná z najväčších obchodných značiek mliečnej výživy hodnotenie „odporúčané“.
  • Veľa našich výrobkov je naviac VEGAN Friendly.
  • HiPP usporadúva exkurzie na svoje BIO farmy, aby sa mamičky na vlastné oči presvedčili, ako sa v HiPPe pestujú suroviny na detské príkrmy.  

pecet BIO kvality HiPP

Pozrite sa na reporty z BIO farmy od našich blogeriek a zistite viac o tom, prečo je HiPP viac ako BIO, v novom HiPP Baby Clube.

Za registráciu získate zaujímavé výhody a zľavy, vrátane šance testovať nové výrobky.

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár