Cvičenie s deťmi v Dance Kids

Autor: Danka, Foto: dancekids.sk
Adresa:Dance Kids, Mánesovo námestie 6, Bratislava - Petržalka Čas:11.15 Telefón:+421 905 740 403 www:stránka organizátora
Hodnotenie:
cvicenie s detmi web

Základom lekcie sú rôzne ľahké cvičenia pomáhajúce udržiavať pružnosť a ohybnosť vyvýjajúcich sa detí. Využívate prirodzenú detskú potrebu pohybu. Správne cvičenie u detí zaistí zdravý vývin všetkých svalových skupín a kĺbov. Dieťa sa bude postupne cítiť v súlade so svojím telom, bude istejšie stáť na nohách a reagovať na podnety z okolia. Čím sú deti staršie, zaraďuje sa viac detailov a širšie spektrum pohybov. Cvičíte s deťmi na fitloptách,  ale aj bez nich s rôznymi pomôckami ako sú malé lopty, kruhy, preliezacie dráhy, stuhy, balančné disky... 

Cvičenie je vhodné pre deti vo veku 1,5 až 2 roky.

Zameriava sa najmä na podporu prirodzeného motorického vývinu, ale aj  na podporu rozumovej a rečovej oblasti. Cvičíte hravou formou za doprovodu detských piesní a riekaniek. V neposlednom rade rozvíjate aj sociálne zručnosti, dieťa je v kolektíve iných detí, rešpektuje lektora ako novú autoritu, prispôsobuje sa tempu skupiny.

Organizačné informácie :
Cvičí sa 60 minút. Rodičia, starí rodičia, pestúni...(ktokoľvek, kto príde s dieťatkom na cvičenie) sa aktívne do hodiny zapájajú, cvičia spolu s deťmi.

Deti cvičia v pohodlnom vzdušnom oblečení, naboso alebo v ľahkej obuvi. Nie v pančuškách, aby si  mohli vyzuť ponožky pri stimulačnej práci s chodidlom.

Kurzy vedie : Mgr. Monika PodhajskáMgr.art. Eva Minárová

Dátum: každý utorok v čase od 11.15 hod, začína sa v utorok 26.09.2017
Miesto: Mánesovo námestie 4, Bratislava - Petržalka


Prihlásiť sa môžete TU.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Nika 19.12.2017, 19:07

    Vyborne cvicenie v priatelskom prostredi, prijemna zmena pre mamicky aj deticky.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované