Septembrová sútaž sdetmi.com - ukončená!

Autor: Laura , Foto: sdetmi.com

Banner Jesenna sutaz

Prvý školský deň či prvý škôlkársky deň je u každého plný očakávaní. Dúfame,  že ste ho s deťmi zvládli a potešíme sa, ak nám dáte vedieť ako ste odštartovali nový školský rok!

Súťažná úloha:

 • zašlite nám fotku z prvého dňa svojich detí v škole/škôlke na sutaz@sdetmi.com v termíne od 11.9.2015 do 24.9.2017.

Všetky fotky budú zverejňované na Facebooku sdetmi.com v albume Septembrová súťaž 2017. Výhercov žrebujeme v redakcii, počet like-ov (hodnotení Páči sa mi) na Facebooku nerozhoduje.


O čo súťažíme?

1. CENA: 1x papučky z vichy kára podľa vlastného výberu od firmy RAK

Detské  papuče, sandálkového strihu s otvorenou špicou či s uzavretou špicou so zapínaním na "suchý zips",  určené pre deti do 3 - 4 rokov. Papučka je ľahká, pružná vyrobená z textilu ( zo 100% bavlny ), ktorý zabezpečuje priedušnosť a dokonalú prispôsobilosť tvaru nohy. Stielka papučky je v časti klenku vyplnená penovým materiálom, čo zabezpečuje dieťaťu pohodlnú chôdzu a podporuje zdravý vývoj nohy. Papučky sú určené do interiéru ako prezúvková obuv.  

Clip1

2. CENA: 1x tenisky z vichy kára podľa vlastného výberu od firmy RAK

Detská obuv v štýle "tenisiek" na šnurovanie určená pre deti cca do 6 rokov. Detské tenisky sú ľahké, pružné vyrobené v kombinácii textilu "keper"zo 100% - nej bavlny a prírodnej kože. Členkový strih, výstuž päty a anatomicky  tvarovaná vkladacia stielka zabezpečia dieťaťu pohodlnú a bezpečnú chôdzu a podporujú zdravý vývoj detskej nohy.  Detské tenisky sú určené predovšetkým na voľnočasové aktivity dieťaťa v exteriéri pri suchom počasí. Pri daždivom počasí je vhodné tenisky ošetriť vodeodolným sprayom na textil a brúsenú kožu.

Clip 11

Objavte obuv, ktorej na nôžkach záleží. RAK, tradičný slovenský výrobca detskej obuvi. 
Výrobky majú certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho boli posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelára a odborníkov na obuv, na základe čoho získali licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita".

 

3. CENA: Balíček od detskej stravy ELLAS od Detskastrava.eu

Chutné a zdravé potraviny pre najmenších na raňajky, desiatu či olovrant od www.detskastrava.eu nájdete aj na Facebook-u.
Spoločnosť Ellas - detská strava s.r.o, ktorá je prevádzkovateľom eshopu www.detskastrava.eu sa venuje dovozu organických detských výživ značky Ella's kitchen. V ponuke tiež nájdete ďalšie chutné a zdravé pochutiny pre najmenších už od veku 4 mesiacov od značiek Bear, Kiddylicious, Organix Biona alebo Moo free chocolate.

/foto ilustračné/1detskastrava

4. CENA: Októbrová novinka 2017: nové CD a DVD  Kuk, ani muk! + plyšový Macko Duško od Smejka a Tanculienky

Smejko a Tanculienka sa na vás tešia na koncertoch, kde budete počuť nové pesničky z CD a DVD Kuk ani muk, ktoré vychádza 9. októbra! Od septembra Vám zahrajú najobľúbenejšie hity, ale aj nové pesničky z tretieho DVD Kuk, ani muk!: Motáčik Popletáčik, Sestričky farbičky, Tri prasiatka, Škaredé káčatko, Usmej sa, Ahoj, ahoj...

Clip 9


5. - 10.  CENA: Balíček predmetov od portálu sdetmi.com

Portál sdetmi.com tvoria mamičky na MD/RD a prináša rodinám s deťmi tipy a inšpirácie, kde a ako tráviť svoj voľný čas. Nájdete tu aktuálne tipy na podujatia pre deti v jednotlivých regiónoch Slovenska, tipy na výlety spolu s referenciami od samotných návštevníkov, tipy na krúžky a zariadenia určené pre rodiny s deťmi, family friendly reštaurácie, ubytovacie zariadenia a veľa užitočných článkov.
Balíček obsahuje:

 • veselé bublifuky sdetmi.com
 • farebné píšťalky sdetmi.com
 • šikovné pexeso sdetmi.com
 • cestovateľské odznaky sdetmi.com
 • rozvrhy hodín s násobilkou či vybranými slovami 1buflikuf

Podmienky súťaže:

 • Organizátorom súťaže je Občianske združenie S DEŤMI, o. z.
 • Súťaž sa začína v pondelok, 18. septembra 2017 v a končí v nedeľu, 24. septembra 2017.
 • Do súťaže sa môže prihlásiť len fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov a zároveň má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky.
 • Podmienkou účasti v súťaži je poslanie fotky na tému "Začiatok školského roka" na e-mail sutaz@sdetmi.com v uvedenom termíne, kedy bude súťaž prebiehať. 
 • Odosielateľ fotografie svojou účasťou v súťaži potvrdzuje, že je autorom danej fotografie alebo má k nej vysporiadané vlastnícke práva. Ďalej týmto súhlasí so zverejnením predmetnej fotografie vo fotoalbume na stránke S DEŤmi.com na elektronickej sociálnej sieti Facebook alebo na našej webstránke.
 • S deťmi.com ako organizátor súťaže čestne prehlasuje, že fotografie dodané do súťaže nepoužije na žiadne iné účely a nebude ich ďalej šíriť bez písomného súhlasu ich autorov. Zároveň si vyhradzujeme právo dodané fotografie nezaradiť do súťaže, ak by išlo o technicky alebo obsahovo nevhodné zábery.
 • Výhercovia budu kontaktovaní e-mailom.
 • V prípade, že sa nám výherca do 48 hodín od ukončenia súťaže a následného kontaktovania cez e-mail neozve, výhra prepadá.

 

Ďakujeme všetkým za účasť! Gratulujeme!

1. miesto: fotka č. 17
2. miesto: fotka č. 23
3. miesto: fotka č  29
4. miesto: fotka č  39
5. miesto: fotka č  43
6. miesto: fotka č. 45
7. miesto: fotka č. 3
8. miesto: fotka č. 12
9. miesto: fotka č. 13
10. miesto fotka č. 18

A bonusové - čestné miesto za účasť získava fotka č. 31 =)

 

Uložiť

Uložiť

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár