Korimanka

Autor: lubkasungirl, Foto: korimanka.com
Adresa:Kvačany 105, 08241 Bajerov Telefón:0908-096-103 E-mail:korimanka@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Korimanka v Kvačanoch je skvelé miesto na oddych pre celú rodinu.


Korimanka reštaurácia ponúka možnosť vychutnať si slovenskú kuchyňu z domácich produktov od miestnych farmárov so skutočným zážitkom. Súčasťou reštaurácie je terasa, bar, záhrada a altánok. Špeciálnu atmosféru reštaurácie dopĺňa záhrada s príjemným posedením pri rybníku.

Je situovaná v malebnom prostredí krásnej prírody mikroregiónu Čierna Hora. Na svoje si tu prídu turisti, cyklisti, hubári, rodiny s deťmi. V areáli sa zabavia aj najmladší členovia Vašej rodiny - nájdete tu skvelé ihrisko pre deti, hojdačky, môžete si u nás zahrať aj futbal. Organizujú aj rodinné posedenia /krstiny, svadby, promócie/.

Ako sa sem dostanete?

Z Prešova sa vyberiete smerom na Vydumanec a Cemjatu, idete po ceste rovno smerom na Margecany. Za obcou Rokycany odbočíte na Bajerov, za ktorým už nájdete obec Kvačany. Značka pri ceste Vás dovedie až priamo k reštaurácii. 

Mapa: N 48° 56′ 41″ E 21° 5′ 13″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Mária S. 06.12.2018, 15:06

    je to trochu ťažšie nájsť, ale keď sme to už konečne našli tak miesto nás nadchlo .. Korimanka je skutočnou oázou oddychu

  • Silvia 25.11.2018, 19:42

    Výborná reštaurácia a super nadherne prostredie.... pochutnali sme si na výbornom jedle.... halušky boli fakt chutne..... :)

  • Zuzana 24.07.2018, 14:19

    Dobrý deň, ak hľadáte niečo na mini výlet tak odporúčam Korimanka Kvačany pri Prešove. My sme tam dnes boli s našou 1,5 ročnou dcérkou.Cesta z Košic trva cca 50 minut. Krásne čisté prostredie v prírode. Kľudne pozrite ich fb lebo tak ako tam maju fotky tak tak to tam skutočne aj vyzerá. Pieskovisko s hračkami,šmýkalka,trampolina,rybnik s rybkami,mini zoo, detské menu,detské stoličky,prebaľovací pult.Fantastické jedlo,domáce koláče, perfektná káva, veľmi milý a ochotný personál.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár