Letná linka Slovak Lines do Rakúska

Autor: Claudinka, Foto: slovaklines.sk
Adresa:Autobusová stanica Mlynské Nivy, Bratislava Telefón:18211 E-mail:info@eurolines.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

letna linka0 1

Radi aktívne oddychujete? Alebo ste gurmáni, ktorí do Rakúska chodia ochutnávať vynikajúce vínko z Burgenlandu? Alebo radi nakupujete v outletovom centre v Parndorfe?

Letná linka bude premávať trikrát denne v oboch smeroch od 29.6.2017 do 2.9.2017 a to vždy vo štvrtok, v piatok, alebo v sobotu. Bratislava - Parndorf - Neusiedl am See! Neváhajte a využite Letnú linku za oddychom alebo za nákupmi. Autobusy vás odvezú k rakúskemu Neusiedler See alebo do Designer Outlet v Parndorfe.

Cestovný lístok si môžete zakúpiť:
- prostredníctvom našej webovej stránky,
- v pokladni na autobusovej stanici v Bratislave,
- v bratislavskej sieti predajných miest Slovak Lines,
- u vodiča autobusu v čase nástupu na prepravu.

Designer Outlet v Parndorfe

Nájdite vaše najobľúbenejšie dizajnérske značky počas celého roka zľavnené najmenej o 30 %. Komplex Designer Outlet Parndorf, umiestnený v prekrásnom  prírodnom regióne Neziderské jazero, ponúka jedinečný nákupný zážitok. V 130 dizajnových predajniach nájdete všetko, čo poteší srdce kupujúceho – od fascinujúceho výberu dizajnovej módy, šperkov a topánok až po elegantný tovar pre domácnosť a trendové športové druhy tovaru. Kaviarne a reštaurácie, priestory na hranie pre deti a  bezplatné parkovacie miesta dopĺňajú zážitok z nakupovania.

Letnou linkou za oddychom

Jedno z najkrajších a najlepšie vybavených kúpalísk na Neziderskom jazere je zároveň to najbližšie k Bratislave. Všade naokolo panuje “prímorská” dovolenková atmosféra a to nie len kvôli obrovskej rozlohe jazera a mierne slanej vode. Tento pocit umocní 500 metrov dlhá udržiavaná pláž ohraničená po oboch stranách prístavom pre lode a plachetnice. I keď na opačný koniec jazera nedovidíte, voda je tu skutočne plytká. Maximálna hĺbka je necelé 2 metre.

Do raja cykloturistov

Perfektne vybudovaná a vyznačená 1000 km dlhá sieť cyklistických tratí ponúka cyklistické zážitky v jedinečnej prírodnej scenérii. Celkom 11 cyklistických tratí – športových a rodinných – a regionálna gastronomická ponuka priláka každoročne tisíce cyklistov.

Letnou linkou za gastronómiou

Panónska pôžitkárska kultúra dosahuje svoj vrchol súhrou gastronómie a vinohradníctva v domáckych čardách alebo exkluzívnych vínnych pivniciach: užite si regionálne akostné výrobky, víno a kulinárske špeciality počas sviatkov. Ponuka výrobkov v regióne Neziderského jazera je veľmi rozmanitá: čerstvé ryby z Neziderského jazera, introdukované druhy úžitkových zvierat ako prasiatko mangalica a šedý hovädzí dobytok v národnom parku Neziderské jazero – Seewinkel (Jazerný kút), prvotriedne rakúske a zahraničné druhy vína.

neusiedle 2017

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Maja 02.01.2019, 21:15

  Rýchly spoj a autobus je moderný.

 • Monika 28.12.2018, 19:14

  Využívam často, som rada že existuje takýto spoj.

 • Michal 03.12.2018, 12:35

  Snažím sa vystihnúť lístky za 1 euro, preto nakupujem s predstihom. Zážitok z cesty super.

 • Aura 06.01.2018, 21:19

  Oblubena linka, chodi ňou veľa ľudí

 • Dominika 05.01.2018, 21:16

  cesta zbehla rychlo, budem chodit castejsie

 • Zuzka 31.12.2017, 22:14

  Dobrý večer.
  Slovaklines je jednoznačnou voľbou hlavne v lete do Rakúska. Okrem toho, že prejdem a zažijem niečo nové. Idem s dopravcom, ktorému plne dôverujem. Občerstvenie pri vstupe chválim.

 • Dada 29.12.2017, 17:26

  Chodíme pravidelne týmto spojom do Rakuska. Bez meškania, bez problemov, len ten najlepší servis.

 • ľudka 06.12.2017, 17:42

  pekná dovolenka

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár