Súťaž o vstupenky na Festival zabudnutých remesiel 2017 - ukončená

Autor: Claudinka, Foto: sdetmi.com
19477892 10212355916989676 90688743 n

Atmosféru radosti, ale i útrapy dobového života zažijete len na Festivale zabudnutých remesiel 1. – 2. 7. 2017.


Počujete cinkať kladivo o nákovu? Zvuk opravujúceho sa dreva? Trmu-vrmu na rušnom trhovisku? Cítite vôňu včelieho vosku? Čerstvo pečených placiek? Vnímate pestré farby stredoveku? Že nie? Tak všetko toto a ešte viac budete mať možnosť spoznať na festivale venovanom prezentácii života stredovekého človeka – remeselníka. Stredovek je obdobím prepychu, radosti, tanca, kaukliarov, mocných mešťanov a šľachty, ale i časom skromnosti, úcty k odmene za poctivú remeselnú lopotu či k darom od samotnej matky prírody. Dianie na trhovisku bude dopĺňané kvalitným celodenným programom pre malých i veľkých, priamo na pľaci sa budete môcť prevteliť do kože lukostrelca, osedlať oslíka či si vyskúšať dobýjanie slameného hradu. Viac informácií o podujatí TU!

Vyplňte formulár, tipnite si, koľko vstupeniek pre Vás máme a vyhrajte!

Trvanie súťaže: 26.06. - 28.06.2017
Do súťaže budú zapojené iba odpovede zaslané cez priložený formulár nižšie. Tip nerozhoduje, avšak ten, kto uhádne, dostane lístky automaticky a z ostatných tipujúcich sa bude žrebovať :)
Vyhodnotenie súťaže: 28.06. 2017 o 14.00 hod.
Mená výhercov zverejníme pod touto súťažou, budú o výhre kontaktovaní emailom a vstupenky im budú zaslané na uvedenú adresu vo formulári.

Ďakujeme za veľké množstvo odpovedí, správna odpoveď bola 25 ks.
Správne uhádli odpoveď: Martina Karáčoňová, Klaudia Rindošová, Alena Kmeťová a Andrej Csiaki. Šťastie sa však usmialo aj na Martina Samajova, Jana Nádaská, Radoslava Grambličková a Viera Doležalová. Blahoželáme a vstupenky Vám budú odoslané! Krásny zážitok!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár