Vyhliadková hodinová plavba loďou Ondava

Autor: Zuzka, Foto: Pristav Kormoran
Adresa:Pri hrádzi 33, Šamorín - Čilistov Telefón:+421 911 423 234 E-mail:e.stroblova@brossforpartners.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

ondava2018 new


Vyhliadková hodinová plavba loďou

Výlet ponúka zážitok z hodinovej vyhliadkovej plavby po Dunaji z Prístavu Kormorán Čilistov smer Čunovo bez zastavenia a spať, kde si môžete vybrať množstvo zaujímavých aktivít pre deti aj dospelých: pobyt na pláži Micri Amos, člnkovanie, beach volejbal, futbal, bedminton, stolný tenis, petanque, gazdovský dvor, mini zoo. 

Prístavy Kormorán sú situované v nádherných lokalitách, ktoré ponúkajú veľa možností spoznať ich kultúru, prírodu, relax, tradície, šport presne podľa vašich predstáv. Plavba loďou je čoraz viac u turistov preferovaná na Slovensku aj v zahraničí a spojiť plavbu so spoznávaním nového je nezabudnuteľný zážitok pre všetky vekové kategórie od detí až po seniorov. Vyberte sa preto do našich prístavov a spoznajte krásy, ktoré táto malá krajina a jej okolie ponúka

Cena vstupenky zahŕňa hodinovú plavbu loďou Ondava z Prístavu Kormorán v Čilistove a zľavu 15% v areáli Hotela Kormorán po predložení lístka v deň plavby.
Pripravený je program deti s animátorom Filipom. Na lodi je k dispozícií bufet. Plavba trvá jednu hodinu po Dunaji. Lístky si zakúpite na recepcii Hotela Kormorán. 

Mapa: N 48° 0′ 43″ E 17° 18′ 27″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár