Detská kaviareň DETIČKOVO

Autor: Externý prispievateľ, Foto: facebook.com/detickovocafe.sk/
Adresa:Americká trieda 14, 04013 Košice sídlisko Ťahanovce, OC Mila Telefón:+421948423858 E-mail:info@detickovocafe.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

3

"Konečne niečo pre deti aj na Ťahanovciach." Povedal nie jeden rodič pri zistení, že DETIČKOVO sa fakt na Ťahanovciach otvorí :-)

Detičkovo nie je len interiérové ihrisko s kaviarňou, je to hlavne "verejná obývačka" do ktorej môže vôjsť každý, kto sa rád zahrá, je rád so svojimi rovestníkmi a chce sa niečo nové naučiť.

Priestor ponúka 1 ihrisko pre menšie deti do 3 rokov v ktorom nájdete mini šmýkačku s guličkovým bazénom, kuchyňku, set pre malých opravárov, odrážadlá a mnoho ďalších didaktických hračiek. 

Tak isto u nás nájdete dvojposchodové ihrisko pre väčšie deti do 12 rokov, kde nesmie chýbať dvojšmýkalka s veľkým guličkovým bazénom, trampolína či tunel. 

Vám rodičom zatiaľ pripravíme výbornú kávu značky Primo Aroma, ktorá Vás milo prekvapí :-), taktiež si budete môcť pochutnať na našich super zákuskoch či raw tortách. Ak Vám ešte zostane čas, tak určite využite našu knižnicu a trošku si urobe čas aj pre seba :-)

Priestor ponúka aj PÁRTY kútik na detské oslavy, zavolajte nám, radi Vám s organizáciou a priestorom pomôžeme.

Tešíme sa na Vašu návštevu už od 1.5.2017.

Miesto: Detičkovo, Americká trieda 14, Košice

 

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Peter 17.01.2018, 14:57

  Konečne niečo na úrovni v Košiciach.
  Čisto, krásne, super personál
  Výborná káva aj koláče.
  Odporúčam

 • Marika 05.01.2018, 23:44

  Mojim deťom Raw torty veľmi chutili a to som si myslela, že to zjem sama :-D

 • Eva 04.01.2018, 22:11

  Prijemna kaviaren s ihriskom kde sa moje vnucatka ked ich strazim vyhraju a este tam robia super akcie pre deti a oslavy. doporucujem

 • Niki 29.12.2017, 23:58

  Som ohurená prístupom v tejto kaviarni. Deti tu nájdu skoro všetko na hranie a ja si dám kávičku za ten čas,

 • Janka 18.07.2017, 01:01

  Toto je jedna veľká topka. Moji drobci (7 a 2 roky) sa vyhrali, nevedela som ich odtiaľ dostať. Konečne nejaké miesto v KE aj s nejakou myšlienkou. Personál neskutočný a kávu som ešte lepšiu nepila. neuveritelné, že všetko som to našla na jednom mieste :-) držím palce a určite ešte prídem :-)

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované