Veľkonočná sútaž 2017 - ukončená

Autor: Laura , Foto: sdetmi.com
1velkonocnasutaz

Jar sa nám rozbieha a všetci sa už tešíme na leto! No ešte nás čakajú veľkonočné sviatky. Pochváľte sa nám, čo si s deťmi doma pripravujete na výzdobu :) Spolu s našimi partnermi sme pripravili súťaž o zaujímavé ceny.

Ako sa zapojiť?

Jediné čo treba spraviť je zaslať nám v priebehu trvania súťaže v termíne od 7.4. - 27. 4. 2017, fotografiu/obrázok s veľkonočnou tématikou - čo ste s deťmi vyrobili alebo nakreslili, na čo sa môžu u Vás tešiť šibači - kupači, prípadne čo veľkonočné ste pripravili/napiekli na Veľkú noc na e-mail sutaz@sdetmi.com. Viac informácií o pravidlách súťaže nájdete na konci tohto článku.

Zo všetkých súťažiacich budú po uzatvorení súťaže 28.4.2017 vyžrebovaní náhodným výberom šťastní výhercovia, ktorých mená zverejníme priamo pod touto súťažou. O výhru je potrebné sa prihlásiť!

CENY V SÚŤAŽI SÚ:

1. cena: Knižka Papilónia - Magická misia + Tričko Motýlik šťastia  + DVD Víla Ella a zvieratká
2. cena: Tričko Motýlik šťastia + DVD Tancujeme s Vílou Ellou + DVD DVD Víla Ella a zvieratká
3. cena: Detský kartónový domček od Chooze design shop
4. cena: slovenská drevená stavebnica pre tvorivé hranie od MOY TOY
5. cena: látkový peračník od Night Shift Atelier + CD Máša a medveď
6. cena: balenie míľnikových kartičiek pre prvý rok dieťaťa od milniky.sk + CD Paci Pac
7. cena: kreatívna sada pre deti na vytvorenie vlastného trička MiniArtist  + DVD Spievankovo

8. cena: sivo-bordové capačky od značky MOE
9. cena: traky pre mamu a dcéru od DORAdizajn  + DVD Fíha tralala Farebný svet
10. cena: helikoptéra studio roof od NILA kids
11. cena: zajko Small rags od Little hipster shop + DVD Paci Pac
12. cena: balíček máp na vymaľovanie od coloreo
13. cena: oblečenie (dámsko tričko S + tielko 92, súprava 92-98) od firmy Bess
14. cena: látková mačka od heavenly
15. cena: nová knižka Rodina o škriadkovi Fíha + DVD Bumbarasa od Fíha tralala
16. - 18. cena: 3x knižka s omaľovávankou Moji Zeleninkoví kamaráti od Čo dokáže mama
S DETMI original


1. - 2. cena:

 • Knižka Papilónia Magická misia + Tričko Motýlik šťastia  + DVD Víla Ella a zvieratká 

 • Tričko Motýlik šťastia + DVD Tancujeme s Vílou Ellou + DVD DVD Víla Ella a zvieratká

VÍLA ELLA býva v rozprávkovej ríši snov menom Papillónia, o ktorej sa dočítate v nezabudnuteľnej rozprávkovej knihe PAPILLÓNIA - Magická misia a prichádza potešiť všetky slniečka rozprávkovým muzikálom. Chytľavými, veselými pesničkami vedie deti hravou formou k pohybu, interakcii a objavuje s nimi nielen čarovný svet rozprávok, ale aj svet okolo nás.
Za umeleckým menom VÍLA ELLA stojí spisovateľka, speváčka, neuveriteľne tvorivý tvor a v neposlednom rade mamička dvoch detí Ella Šefčovičová.  Miluje nielen detičky, ale aj čarovný svet rozprávok, preto sa rozhodla skĺbiť všetko, čo miluje, aby mohla robiť svet detí radostnejším, rozprávkovejším, ale aj láskavejším, pretože v deťoch je naša budúcnosť

Clip 3 Clip 2

Viac informácií na: www.vilaella.sk


3. cena: Detský kartónový domček z Chooze design shopu

Domček Mi Casa je vždy útočiskom, ktorý sa hneď premení na nádherný zámok, alebo nedobytnú pevnosť. Aj ten váš môže byť rovnako jedinečný a kreatívny ako vaše deti. Môžu si ho vyfarbiť alebo ozdobiť samolepkami podľa vlastných predstáv a svet plný zábavy sa môže začať. Doprajte im tvorivé chvíľky bez telky a video hier.

chooze mi casa kartonovy domcek 1 image745

Viac informácií na: www.chooze.sk


4. cena: slovenská drevená stavebnica pre tvorivé hranie od MOY TOY

MOY TOY sú slovenské odolné drevené stavebnice pre chlapcov aj dievčatká od 3 do 8 rokov. Pomocou spojovacích kolíkov, kladivka a vyrážača je možné z drevených dielcov postaviť rôzne hračky od hasičského auta až po lietadlo. Osem rôznych tematických sád je prepojených medzi sebou a z každej sa dá postaviť 15 až 40 hračiek. Samostatne sa dajú zakúpiť aj jednotlivé hračky nie v sadách, dielce aj samolepky. 1stavebniamoytoy

Viac informácií na: www.moytoy.net


5. cena: látkový peračník Night Shift Atelier + CD Máša a medveď od portálu www.sdetmi.com

Night Shift Atelier je mladá slovenská značka, ktorá sa venuje tvorbe pre deti. Pri práci využíva vlastné dizajnové látky, čoho výsledkom sú čarovné a originálne látkové hračky a edukačné pomôcky, ktoré pomáhajú deťom zmysluplne tráviť čas a učiť sa hrou.

latkovy peracnik 1masaamedvedCD

Viac informácií na: Night Shift Atelier na Facebooku


6. cena: míľnikové kartičky pre 1. rok dieťaťa od milniky.sk + CD Paci Pac od www.sdetmi.com

Život je krásny tým aký je nepredvídateľný. Nikto nevie, aká cesta ho čaká zajtra. Podobne tomu bolo aj v prípade Míľnikov. Vďaka našim deťom nás uchvátil farebný svet, v ktorom žijú a ktorý vnímajú. Ako čerství rodičia sa každý deň učíme, koľko rôznych podnetov absorbujú a ako je každý jeden deň s nimi úplne iný. Naše detičky nás inšpirujú k tvorbe produktov, ktoré vstupujú práve do tohoto sveta a spájajú sivú realitu dospelákov s farebným svetom tých najmenších.

milniky Paci pac3

Viac informácií na: milniky.sk


7. cena: kreatívna sada na vytvorenie trička od MiniArtist + DVD Spievankovo od www.sdetmi.com

MiniArtist je projekt ako deti hravou formou priviesť k umeniu. Umelci vytvorili špeciálne pre MiniArist ilustrácie s príbehom, ktorý môže dieťa-mladý umelec dokončiť ako si to sám predstavuje, kde ho fantázie zavedie.

tricko Spievankovo2

Viac informácií na: miniartist.sk

 

8. cena: sivo-bordové capačky od značky MOE

Značka MOE prináša na trh pôvodné, originálne produkty, ktoré sa vyrábajú na Slovensku a sú charakteristické neutrálnymi farbami a prírodnými materiálmi. Pri navrhovaní dbáme na prirodzenosť, praktickosť a hlavne kvalitné spracovanie. Našu ponuku začíname originálnymi detskými podkolienkami, ale čoskoro prídu na rad ďalšie výrobky.

Clip 8 capacky

 

Viac informácií na: moe.sk

 

9. cena: traky pre mamu a dcéru od DORAdizajn  + DVD Fíha tralala Farebný svet od www.sdetmi.com

DORAdizajn sú štýlové doplny z kože, pre malých aj veľkých. S týmito skvelými a jedinečnými, ručne robenými kúskami, môžeme u detí vycibriť vlastný nadčasový štýl

1doratraky Clip 6

Viac informácií na:www.doradizajn.sk


10. cena: helikoptéra studio roof z NILA kids 

NILA kids:: Pražský concept store s udržateľnou detskou módou, doplnkami a hračkami z celého sveta. Mladší súrodenec NILAstore.
vrtulnik
Viac informácií na: www.nila.cz


11. cena: zajko Small rags od Little hipster shop + DVD Paci Pac  od www.sdetmi.com

Little Hipster shop, je internetový concept store zameraný na detskú módu, ktorý ponúka odpoveď pre moderných rodičov. Štýlové oblečenie z Dánska zastupujú značky Small Rags a En*Fant, tie dopĺňajú kvalitné topánky En*Fant a prírodná talianska kozmetika Linea Mamma Baby. Značky sú určené pre deti, ktoré chcú byť oblečené vkusne a pohodlne zároveň.

17821535 1644661352217601 976915407 n pacipac 2

Viac informácií na: www.littlehipster.sk


12. cena: balíček máp na vymaľovanie od coloreo.sk

Prinášame vám kreatívne mapy európskych veľkomiest určené na vyfarbenie. Náš tím sa snažil vyobraziť monumenty, známe miesta a charakteristické črty miest zábavným a hravým spôsobom. Našim cieľom je prepojovať kreativitu našej šikovnej dizajnérky s radosťou tých, čo si naše produkty budú vymaľovávať. Zároveň by sme radi vytvárali príležitosť zábavným spôsobom spoznávať zákutia týchto miest a dali priestor vašej fantázii.

1mapycoloreoViac informácií na: www.coloreo.sk


13. cena: oblečenie (dámsko tričko S+tielko 92, súprava 92-98) od Bess.sk

Bess je značka detského oblečenia, ktorá má za cieľ potešiť nielen rodičov svojou kvalitou, ale najmä deti svojou hravosťou. Každá kolekcia prináša nový príbeh s výrazným dizajnom, ktorý je zároveň jedinečný, štýlový a trendy. Oblečenie sa navrhuje a vyrába na Slovensku v malej rodinnej firme, ktorá dbá na kvalitu nielen vo vzťahu k produktu, ale aj vo vzťahu k zamestnancom, dodávateľom a v neposlednej rade aj v prístupe k životnému prostrediu.

bess 2  Bess 1

Viac informácií na: www.bess.sk


14. cena: žltá látková mačka od heavenly.sk

Poďte sa so mnou pozrieť do čarovného sveta detí, v ktorom sa vám bude chcieť aspoň na chvíľu snívať. Nájdete tu výrobky pre detičky, z ktorých každý v sebe nosí dušu a odtlačky ľudských rúk. Oblečenie, vyrábané v malých sériách zo starostlivo vyberaných prírodných materiálov. Doplnky pre útulnú detskú izbičku, ktoré by ste inde márne hľadali. Autorské hračky, plné milých detailov. To všetko vyrobené ručne a z láskou. Tento obchod je ostrovom vo svete, presýtenom čínskym gýčom a rýchlokvasenou módou.
/foto ilustračné/1macka

Viac informácií na: heavenly.sk


15. nová knižka Rodina o škriadkovi Fíha + DVD Bumbarasa od Fíha tralala

Najnovšia publikácia z vydavateľstva JELEN DRUMS prináša krásny príbeh o Fíhe, ktorá si hľadala rodinu, a v nej potom zažívala rôzne pre škriatkov nezvyčajné dobrodružstvá – upratovanie domčeka, nakupovanie, výlety, návštevu divadla... Kniha upúta a pobaví naviac ešte pracovnými úlohami, ktoré deti spolu s rodičmi pri každom príbehu musia riešiť: vyfarbovať obrázky farbičkami a tiež ich dokresľovať podľa vlastnej tvorivej fantázie, hľadať hrnčeky na poličkách a spočítať ich, hádať povolania, spájať súvisiace obrázky čiarami, premýšľať a rozprávať...

Fiha kniha Rodina

 Fiha bumbara

 


Viac informácií na: www.fihatralala.sk


16. - 18. cena: 3x nová knižka s omaľovávankou Moji zeleninkoví kamaráti od Čo dokáže mama

Prvá zeleninková kniha pre deti na Slovensku Moji Zeleninkoví Kamaráti! Knižka je určená deťom, aby sa zoznámili a skamarátili so zeleninkou. Obsahuje 44 druhov zelenín doplnených prekrásnymi farebnými ilustráciami a výstižnými básničkami. Ku knižke je ako bonus ZADARMO kuchárska e-kniha plná zdravých zeleninkových receptov.1zelennkovi resize

Viac informácií na: mojikamarati.sk


Podmienky súťaže:

 • Do súťaže sa môže prihlásiť len fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov a zároveň má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky.
 • Účasť v súťaži je podmienená zaslaním fotografie/obrázka s veľkonočnou tématikou na e-mailovú adresu sutaz@sdetmi.com, a to v termíne od 7. - 27. 4. 2017, kedy bude súťaž prebiehať.
 • Odosielateľ fotografie svojou účasťou v súťaži potvrdzuje, že je autorom danej fotografie alebo má k nej vysporiadané vlastnícke práva.
 • Odosielateľ fotografie týmto súhlasí so zverejnením predmetnej fotografie vo fotoalbume s názvom "Veľkonočná súťaž 2017" na elektronickej sociálnej sieti Facebook "S DEŤMI.com".
 • Všetky súťažné fotografie budeme zverejňovať na Facebooku priebežne v poradí, v akom budú doručené na e-mailovú adresu sutaz@sdetmi.com 
 • S deťmi.com ako organizátor súťaže čestne prehlasuje, že fotografie dodané do súťaže nepoužije na žiadne iné účely a nebude ich ďalej šíriť bez písomného súhlasu ich autorov. Zároveň si vyhradzujeme právo dodané fotografie nezaradiť do súťaže, ak by išlo o technicky alebo obsahovo nevhodné zábery.
 • Počet hlasov na Facebooku nie je rozhodujúci, víťazov vyberieme náhodne.
 • Mená výhercov zverejníme pod touto súťažou! V prípade, že sa o výhru výherca sám neprihlási do týždňa od vyhlásenia výsledkov, výhra prepadá.

Oplatí sa zapojiť! Všetkým súťažiacim držíme palce :)

 

BONUS pre vás ☼ Inšpirujte sa našimi článkami

 • Nápady ako vyzdobiť veľkonočné vajíčka
 • Domáce tvorivé dielne s témou Veľkej noci
 • Vyzdobte si s deťmi veľkonočné vajíčka!
 • Veľkonočné inšpirácie pre deti
 • Privítajte jar s deťmi alebo 17 tipov, čo robiť s deťmi v marci
 • Kinder vajíčka pre deti vyrobené doma
  Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili :) Vidno, že ste nezaháľali...kiež by sme tých cien mali viac :)

  Výherné fotky:
  1. cena: Knižka Papilónia - Magická misia + Tričko Motýlik šťastia  + DVD Víla Ella a zvieratká
  Fotka č. 104
  f104a
  2. cena: Tričko Motýlik šťastia + DVD Tancujeme s Vílou Ellou + DVD DVD Víla Ella a zvieratká
  Fotka č. 145
  f145

  3. cena: Detský kartónový domček od Chooze design shop
  Fotka č. 127
  f127

  4. cena: slovenská drevená stavebnica pre tvorivé hranie od MOY TOY
  Fotka č. 33
  f33

  5. cena: látkový peračník od Night Shift Atelier + CD Máša a medveď
  Fotka č. 37
  f37

  6. cena: balenie míľnikových kartičiek pre prvý rok dieťaťa od milniky.sk + CD Paci Pac
  Fotka č. 52f52
  7. cena: kreatívna sada pre deti na vytvorenie vlastného trička MiniArtist  + DVD Spievankovo
  Fotka č. 235
  f235

  8. cena: sivo-bordové capačky od značky MOE
  Fotka č. 220
  f220

  9. cena: traky pre mamu a dcéru od DORAdizajn  + DVD Fíha tralala Farebný svet
  Fotka č. 42

  f42
  10. cena: helikoptéra studio roof od NILA kids
  Fotka č. 82
  f82

  11. cena: zajko Small rags od Little hipster shop + DVD Paci Pac
  Fotka č. 180
  f180
  12. cena: balíček máp na vymaľovanie od coloreo
  Fotka č. 191
  f191

  13. cena: oblečenie (dámsko tričko S + tielko 92, súprava 92-98) od firmy Bess
  Fotka č. 224
  f224
  14. cena: látková mačka od heavenly
  Fotka č. 204f204

  15. cena: nová knižka Rodina o škriadkovi Fíha + DVD Bumbarasa od Fíha tralala
  Fotka č. 168
  f168
  16. - 18. cena: 3x knižka s omaľovávankou Moji Zeleninkoví kamaráti od Čo dokáže mama
  Fotka č. 143f143Fotka č. 166f166Fotka č. 201
  f201

 

 GRATULUJEME!!!

 

 

 

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár